Reklamoval niekto nefunkčný zips na kočíku?

16. okt 2023

Mame kocik,ktory nema ani pol roka,vrchna korba pouzivana cca 2 mesiace(pouzivany ako druhy kocik),od zakupenia zadrhava zips na poklope kocika,pri kupe tvrdili ze sa musi vybehat..nevybehal,zazipsovat ho bolo umenie,zips je tenucky,nestastne nasity..podali sme reklamaciu,ci by ho vedeli vymenit.po mesiaci sa ozvali ze sme to poskodili my a nevymenia,ze si to mame dat krajcirke vymenit🤦‍♀️ kocik je v zaruke,ziadna krajcirka sa nechce do toho pustit,nevie to tam cez masinu presit.stratili by sme tym padom aj zaruku..nieje to ziadna shit znacka,nebol najlacnejsi a tento postoj vyrobcu ma dost prekvapil.
Riesil niekto nieco podobne?

nafka0483
16. okt 2023

Takto skoro od kupy mozu zamietnut reklamaciu iba s odbornym posudkom. Bol takyto posudok sucastou ich odpovede?

autor
16. okt 2023

@nafka0483 nic takeho k zamietnutiu reklamacie nedali.prikladam foto,je to na oboch stranach,zips sa akoby zlomil a zacal sa strapkat,nejde tym padom bezec nasunut.cakam druhe babatko ktore sa ma narodit cez zimu a doma novy kocik ktory sa neda pouzit 😡

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. okt 2023
nafka0483
17. okt 2023

Skusila by som sa rovno obratit ma SOI. Nemala si takto "vybavenu" reklamaciu ani prevziat, no ale nevedela si. Volaj na SOI co s tym ci podat znova reklamaciu alebo aky postup odporucia.

autor
17. okt 2023

@nafka0483 len toto napisali k vyjadreniu 🤦‍♀️

nafka0483
17. okt 2023

To je zdrap papiera. Uz som ti poradila co mas robit.