Retro kočiar s veľkou vaničkou

zuzanka171
31. aug 2014

Milé maminky, vedela by mi niektorá z vás odporučiť nejaký retro kočiar s väčšou vaničkou? Chcela by som kúpiť trojkombináciu, samozrejme za rozumnú cenu 🙂 Ďakujem za každú radu 😉

siska53
31. aug 2014

@zuzanka171 pozri si inglesinu. Ti maju aj uplne retro...mne sa z nich najviac pacil inglesina vittoria,ale nakoniec som kvoli nizsej cene zvolila inglesinu magnum. Mne tie vanicky pripadali dost velke.
V tom mojom som aj v zime odvozila vo fusaku jarne deti.(v zime mali 9-12m.)
Ale rozmery viitorie neviem a toho uplne retro tiez nie.

Ale kamosku som minule stretla s uplnym retro,co sa v nim este mama vozila-pruteny,biely,vanicka nizko..som jej ho poobdivovala.

katkakovac
31. aug 2014

Roan Marita. Neviem si vynachvalit;)

ladynocka
31. aug 2014

ja mam inglesinu classicu azzurro.... planujem ju predat..... mam iba hlboku cast nie aj sportovu..... je uzasna, naozaj velka vanicka http://inglesina.allmarkets.ru/classica_azzurro...

jul11
31. aug 2014

@zuzanka171 Ahoj, tiez mam Roan Marita trojkombinaciu, uz dlhsie nepouzivame,ale je mi luto predat,ale idem,lebo nemame to kde skladovat. Som s nim spokojna. Tu je k nemu diskusia, mam tam aj foto hlbokej a sportovej https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-roan-marita-2/
Inak vajicko je velike,mala sa zmestila ako 11 mesacna a do hlbokej casti ako 9 mesacna a to nebola a nie je male babatko. mala 80cm a s fusakom v hlbokej casti to bolo v pohode, v pozicanom modernom vajicku a hlbokom kociari sa zmestila len ako 4-5 mesacna,potom to bolo male. Ak by si mala zaujem, daj vediet,poslem viac info a foto IP. Sme z KE,takze ani doprava by nebola problem.

mrnusikz
31. aug 2014

Ja som chcela Inglesinu Vittoriu ale nenasla som za prijatelnu cenu, pacil sa mi aj Roan Marita ale tam sa neda rucka nastavit na roznu vysku a bolo mi to nepohodlne tak sme kupili Silvercross Sleepover Deluxe a som spokojna. Najlepsie je ist do obchodu a osahat si, lebo ja uz som mala vybraty ten Roan ale lepsie mi sadol Silvercross a som zalubena aj preto ze sa da komplet vyzliect a oprat ale naozaj ze komplet vsetko textilne.

jul11
31. aug 2014

@mrnusikz mam Roan a rucka ma dve vysky. ja som vysoka,stale sme to mali na vysokom nastaveni a aj prat sa da,teda uz neviem presne co vsetko,ale velmi netreba,ved babo v hlbokom kociari nic nezaspini,az potom sportovu cast zaspini

1104
1. sep 2014

@zuzanka171 pozri toto https://www.modrykonik.sk/market/kociky/2jul/re... ja som bola veľmi spokojná

mrnusikz
1. sep 2014

@jul11 ved to ze len 2 polohy. Preto som ho bola skusit s proste mi nesadol do ruky hoci som ho mala vybraty aj dizajnovo. Preto radsej radim pred kupou cez net obehnut kamenne obchody a osahat si 🙂

stanislavao
1. sep 2014

@zuzanka171 Steggi Lux

jul11
2. sep 2014

@mrnusikz to je pravda,kazdemu vyhovuje nieco ine. mne presne sadla ta vyssia poloha a skusala som a aj kupovala v kamennom obchode.

asaela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka171
autor
4. sep 2014

@jul11 a vedela by si mi poslat viac foto kociara?

biancal
4. sep 2014

Jednoznacne Bebetto Fabio Exclusive 🙂 Mam ho aj na bazariku, kde su realne fotky 🙂

jul11
5. sep 2014

@zuzanka171 ahoj,nafotim cez vikend a poslem

sofin
25. sep 2014

ahojte, má niekto skúsenosti s kočíkom retro - Rafpol Margaret, nič som o tom nenašla ????