Rukávnik na rúčku kočíka. Osvedčil sa vám?

tilly
2. dec 2010

ma to niekto? osvedcilo sa to? je to dobra vec? netreba do toho rukavice? dakujem

katy1979
2. dec 2010

mame a je to super vec ani rukavice von nenosim. Ja som si kupila od Hoco lebo prave tie sa mi pacili. vcera na ne snezilo celu cestu a nepremokli.

katuska1974
2. dec 2010

Super vec,urcite odporucam.Minulu zimu som ho nemala a bolo v rukaviciach velmi zima.Ja mam od Emitexu,je tiez nepremokavy,je v nom teplucko a rukavice netreba.Urcite neobanujes. 😉

berus222
2. dec 2010

Aj ja mam od emitexu a je to skvela vec. 😉

annie13
4. dec 2010

jedna skvela sikovna babenka z nasej temy mi ho sama vyhotovila a je skvely

lenok
4. dec 2010

Tiez mam Emitexovy a parada. Este aj moj teplomilny manzel si ho chvali. Objednala som si zo z Hravo.sk.

michaela80
4. dec 2010

ja som si ho akurat objednala, len som zvedava ako to bude sediet kedze mam rucnu brzdu 😅

jarunka111
4. dec 2010

ste ma tak nalákali, že si to idem objednať aj ja 😀 ja mám strašne rada tepľúčko, tak si to snáď užijem 🙂 🙂 🙂

kejtty
4. dec 2010

Aj ja si ho asi objednám... z Babetkova 🙂 a vraj je aj na ručnú brzdu 😎

mmacko
4. dec 2010

Ja som ho povodne nechcela, ale dnes po vyze hodinovej prechadzke som zmenila nazor.
Baby, prosim, kde sa da v BA osobne kupit?

nata_
4. dec 2010

mam ho dva tyzdne, uz bez toho zazraku nevyjdem von! 🙂 ten od emitexu s vlnou hryzie, je to neprijemne na ruky, na omak je to ako sklenna vata na zateplovanie 😒 lepsi je jednoznacne ten flisovy🙂 doporucujem, rukavice ti prefukne a aj na ne nasnezi, v rukavniku mas ruky v teple a suchu

cherryblossomgirl
4. dec 2010

ja mam od emitexu, bezovy s vlnou a je SUPER.. vobec ma nehryzie. Je super teply a pekny 😉

lodgermaniacka
4. dec 2010

aj ja mam ten emitexovy s vlnou a je perfektny, ani nehryzie, ani nie je neprijemny ako tu niekto pisal, teplučky a to chodim bez rukavic 😉 🙂

najjulinka
1. jan 2011

Ja mam jednu pod otazku.. Ja som ho už už chcela kupiť, ale napadlo ma či je dobrý a či drži na ruče aj bez zapnutých prostredných cvokov??? Lebo ked sa tlači kočik jednou rukou a sa prechytava raz jednou, raz oboma tak či pekne drží na tej rúčke kočíka... a či sa da aj rýchlo prechytávať takto... (okrem deti v kočiku, mam aj dieťa za ruku)

tea333
1. jan 2011

ja mam od emitexu, a je to super ! dnes asi -10, a rukavice som nemala, bolo mi teplucko, dokonca to obide aj moju rucnu brzdu a kablik co mam na rucke 🙂

katka3012
22. nov 2011

Baby ,kto mi poradi dobru stranku na objednanie rukavnikov na kocik ?Vdaka 🙂

mis_ka
22. nov 2011

super vec 🙂 @mmacko v kocikove na drienovej, ale najprv si zavolaj, oni ti ho objednaju, ak by nemali na predajni.

blavacka
22. nov 2011

ja som si objednala od tejto kocky z BA, ona ich vyraba na objednavku, vysije aj meno... je perfektny teplucky
http://www.ornament.sk/?vysivanie=Zatepleny_ruk...