Servis kočíkov v Košiciach. Poradíte nám?

izuzi
12. okt 2011

Ahojte, mam problem s kocikom. Klasicky problem s uvolnenou brzdou, ktoru treba stale dvihat nohou hore. Hladam nejaky servis v Košiciach. No zatial bezuspesne. Kontaktovala som babetkovo, ale oni robia servis len pre kociky znackove, u nich kupene, aj to tak, ze odosielaju kociky vyrobcovy. Poradi mi niekto?
Dakujem, Zuzi

ludka59
7. mar 2017

@kiakocikovsvet Dobrý deň. ďakujem pekne za tel.č pekný deň

angel1979
1. apr 2017

@kiakocikovsvet prosim vas,kde je ten sevis? Kolesa mam vykrivene ako na tatrovke

kiakocikovsvet
3. apr 2017

@angel1979 Dobrý deň. Na aký kočík by ste potrebovali servis a aký máte problém s kočíkom? Sídlime v Bardejove. pekný deň

angel1979
4. apr 2017

@kiakocikovsvet dakujem, kosice, priblem s kolesami

janulienkaaaaa
19. jún 2017

@kiakocikovsvet
dobry den,
ja mam problem s kocikom, pokazena brzda a som z Bardejova...mohli by ste sa mi ozvat prosim vdaka

kiakocikovsvet
19. jún 2017

@janulienkaaaaa Dobrý deň. Dnes sme spolu telefonovali a všetko Vám ohľadne servisu vystvetlili . Prajeme pekný deň

katakika
17. júl 2017

Ahojte.Prosím poradiť kde v KE mi opravia na kočíku CAM MB X6 rúčku.Celá pena je odtrhnutá a rozmýšĺala som nad brašnárom alebo čaluníkom a koženou náhradou.Veĺmi pekne ďakujem za Vaše rady a nápady.🙂

clawdy
2. okt 2019

Ano velmi super investovat 1000eur do niecoho co za rok vam bude uz len zavadzat...

zuzanka2911
1. sep 2020

@kiakocikovsvet dobrý deň ja mal Britax športový kočík a asi je polamany kĺb

kaja0007
4. okt 2021

Dobrý deň, prosím poraďte, kde sa dá servisovať JOOLZ kočík v Košiciach? Mám problém s vrzgajucou konštrukciou. Nechce sa mi ho posielať do Čiech.je nejaká možnosť v Košiciach??? Ďakujem

zuzka_204
19. apr 2022

Ahojte,potrebujem poradiť vypadlo mi predné koliesko s kočíka Knorr-babj, resp sa muselo niečo zlomiť,koleso sa dá vložiť naspäť ale už nedrží nedá sa zacvaknut, je nejaký servis V KE kde opravujú takéto veci a kde by my to urobili

blazena123
13. dec 2022

Potrebujem pomôcť s kočíkom zlomil sa mi ten gombik co co udáva smer kolies ..kd eby mi to vedeli opraviť kocik kupovaný v roku 2018 všade už sa vyhovárať ze starý typ. Ďakujem Košice Prešov Bardejov,Snina

beata_k
24. jún 2023

Mate niekto aktualne info kde v KE opravuju kociky?