Servis kočíkov v Košiciach. Poradíte nám?

izuzi
12. okt 2011

Ahojte, mam problem s kocikom. Klasicky problem s uvolnenou brzdou, ktoru treba stale dvihat nohou hore. Hladam nejaky servis v Košiciach. No zatial bezuspesne. Kontaktovala som babetkovo, ale oni robia servis len pre kociky znackove, u nich kupene, aj to tak, ze odosielaju kociky vyrobcovy. Poradi mi niekto?
Dakujem, Zuzi

zuzikkaa
12. okt 2011

@izuzi nepises aky mas kocik,,ak je to polska vyroba tak asi tazko zozenies servis...ja viem len o servise pre drahsie znacky... 😒

tinki
12. okt 2011

@izuzi skús sa opýtať, tam, kde opravujú bicykle..

izuzi
autor
12. okt 2011

@tinki uz som skusala a nic :(

izuzi
autor
12. okt 2011

@zuzikkaa ved prave, ze nie je znackovy, teda nie z tych drahsich :(

nelicefo
12. okt 2011

pre toto si v zivote nekupim polsky smejd,ale radsej drahsi kocik 😉 😠 😝

murinka
12. okt 2011

@nelicefo veeelmi som si pre druhe babatko zelala casualplay no z manzelovho platu si ho nemozeme dovolit ☹ nie kazdy si moze dovolit drahsi kocik...a nie kazdy polsky kocik je zly 🤐

anjelicek26
12. okt 2011

No na kociku sa setrit neoplati, väcsinou su to tazke hebeda, alebo nespratne, alebo sa nieco kazi, chyby materialu, potrha sa potah, lamu sa plasty, su tam zakazane chemikalie, clovek sa rokmi nauci, ze cena a kvalita idu väcsinou ruka v ruke, kedze narocnejsi zakaznik pri takom kociku chyby netoleruje.

Ale k teme, nam vsetky problemy s kocikom opravili v cyklo shope.

maca_p
12. okt 2011

@murinka kvalitny a drahy kocik sa da kupit aj z druhej ruky. kupila som tak a som vemi spokojna, ziadna vyblednuta latka a to je cierny, ziadne chyby materialu, proste fici uz 2,5 roka a pevne dufam, ze este 1,5 roka vydrzi 😉

murinka
12. okt 2011

@maca_p prvy kocik som mala z druhej ruky a tiez nikdy viac

murinka
12. okt 2011

pre niekoho je 500-600rue za kocik primerane a pre niekoho dost vela...zial... ☹

maca_p
12. okt 2011

@murinka a bol dobrej, kvalitnej znacky?

dnes ani znacka nie je zarukou kvality, ale ocakava sa, ze vydrzi viac ako Viper, Ocean, Tako... (i ked Tako docela pekne inovoval)
jasne, nie kazdy ma pozitivnu skusenost ako ja a este som usetrila 300 e 🙂

anjelicek26
12. okt 2011

@murinka - aj z druhej ruky sa oplati kvalitny kocik kupit, hlavne po prvom majitelovi su tie kociky väcsinou rocne + este na ne je rok zaruka od vyrobcu, takze sa da v pohode reklamovat. Ako od ja neviem 3-4 rocneho kocika by som toho uz moc neocakavala.

izuzi
autor
13. okt 2011

@anjelicek26 a kde je ten cyklo shop? a opravia aj uvolnenu brzdu?Tam su totiz nity, na ktore treba specialne klieste a tie nemaju vsade

anjelicek26
13. okt 2011

@izuzi mne to urobili tu v nasom dedinskom cyklo shope uplne bez reptania, ponastavovali brzdy, naplnili kolesa proti defektom, vsetko premazali a vyslo ma to 25 libier... ved to je presne to iste, ako s bicyklom, ziadna veda... len tie kolesa su mensie 😉

izuzi
autor
13. okt 2011

@anjelicek26 no neviem, ja som bola u nas v jednom cykloobchode, kde robia aj servis bicyklov a povedal mi, ze to nevie opravit, lebo nema tie klieste na nity, ktorymi je spojena brzda :(

ssstanka
8. feb 2012

Ahojte,vie mi niekto poradit? Zlomil sa mi na kociari Coneco ten umely uchyt na koleso a koleso mi uplne odpadlo.Asi budem musiet kupit cele koleso?! Alebo viete niekto kde sa to da opravit?

izuzi
autor
8. feb 2012

ja som s tou brzdou nikde nepochodila, lebo to nie je cyklobrzda, ale pomohla som si sama a celkom sa mi to osvedcilo. Co sa tyka umelej uchytky na koleso, nemam vobec skusenost. skus zadat do googlu Coneco servis alebo zajst do nejakeho vacsieho obchodu s kocikmi a popytat sa. mne dali info aj na stranke babetkovo.sk. mozno ti mozu 🙂

mravvcek
17. jan 2013

@anjelicek26 chcem sa opytat ako naplnili kolesa proti defektom? Dostala som defekt a je prasknuty cely plast a hladam dobru radu.

anjelicek26
17. jan 2013

@mravvcek - medzi nafuknutu dusu a plast tam dali injekciou taku gebuzinu, pravdu to mi len drahy vravel, ja som pri tom nebola...

123monika123
7. feb 2013

nevie niekto poradit kyvu sa mi zadne kolesa na kočiary nurse look .čo s tyyyym????

mojinecka
20. feb 2013

@123monika123 skús kontaktovať Babyland. Ja som mala teraz problém s Jané a obratom mi poslali súčiastku. A na krabičke od nich boli napísané aj značky Nurse a Concord....

mirokinder
21. feb 2013

Dobrý deň,
ideálne je ísť do obchodu, kde ste kočík kúpili, alebo kde bol kúpený predchádzajúcim majiteľom. Okrem povinnej 2-ročnej záruky by mal seriózny obchod byť schopný, samozrejme cez svojho dodávateľa, na kočíky, ktoré mu ním boli dodané, poskytnúť aj servis na kočíky a náhradné diely, aj po skončení záruky.
S pozdravom, Michal

danny666
11. mar 2013

Chem sa opytat na nejaky servis v Kosiciach na kociky Tako,popraskalo mi koleso a urobil pukel,a jedna strana vobec nebrzdi,alebo ci sa da kupit len samotna pneumatika...

danny666
11. mar 2013

Chem sa opytat na nejaky servis v Kosiciach na kociky Tako,popraskalo mi koleso a urobil pukel,a jedna strana vobec nebrzdi,alebo ci sa da kupit len samotna pneumatika...
😉

kiakocikovsvet
12. mar 2013

@danny666 aj my robíme servis pre túto značku, skúste prezvoniť na jedno z našich čísiel a dohodnete sa

janapalko
22. júl 2013

@zuzikkaa
@zuzikkaa ,,,ahoj ,,,,,prosim ta porad mi ten servis,,,ja mam drahy kocik,,,a prelomili mi nejaky kolicek na opierke ,,,a nemozem regulovat chrbtovu cast,,,prosim,,,odpis mi,,,,,dakujem,,,,,

lilidani
11. dec 2014

Dobry den.mam kocik peg perrego.vcera sa mi zlomil knot na strieske.uvolnilo mi to konstrukciu.kde mi to opravia.skusala som brasnarstvo no nic.dakujem.

gabrielasovakova
15. jan 2017

Dobry den, chcela by som ozivit temu... Neviete mi poradit kde mi vycistiajoolz day uz je po zaruke, ide mi hlavne o konstrukciu. Dakujem 🙂

ludka59
6. mar 2017

@kiakocikovsvet dobrý deň, môžte mi poslať čislo na servis ďakujem pekne

kiakocikovsvet
7. mar 2017

@ludka59 Dobrý deň. 0905396911. pekný deň