Sklamanie z kočíka Petite & Mars Street

vandica
16. apr 2018

Baby, na základe dobrých a spokojných recenzií sme kupili tento kočík, no som sklamaná. Máme ho mesiac a kočik je totálne rozhrkaný. Celá konštrukcia ked idem zdvihnúť kočík za rúčku sa hýbe. Najskôr ide rúčka, potom sa zdvihne kočík, a potom sa konštrukcia ked je vo vzduchu ako keby o 10cm zatvorí, keď položím na zem, zas sa otvorí. O hrkotajúcich kolieskach ani nejdem písať. To aj vy tak máte, či ho máme dať reklamovať? Lebo inak som s nim spokojná, aj velkostne, proste je takylý šikovný, nie je velminťažký.

mimkamo
27. okt 2019

@barboraalexej dakujem za reakciu. My mame vytah a autom moc casto nechodime, tak kazdodenne skladanie u nas nebude. Objednala som s nafukovacimi kolesami, tie mi pridu vacsie, ci sa mylim? Stale vaham ci to nemam zrusit.

vandica
autor
27. okt 2019

@mimkamo ja som po 2tyzdnoch kupila nafukovacie, a viac som ich dole nedala. To sa neda porovnat ta jazda s nimi. Som spokojna. Su vacsie od tych povodnych. A aj s kocikom som spokojna, napriek tomu, ze som autor tejto diskusie. To co sme reklamovali, nie je vada, a kocik to ma robit.

barboraalexej
27. okt 2019

@mimkamo nafukovacie môžu byť v priemere väčšie tak možno o centimeter viac asi nie, ja som myslela o dosť väčšie. Ja som mala na trojkombinacii predné tak veľké ako na tomto zadné. Ja ale nemám nafukovačky lebo na kočíku (vaničke) som mala a mala som 3 x defekt a teda nič moc čakať s dieťaťom na rukách kým mi ho v servise opravia.... Inak teraz som čítala podrobnejšie túto diskusiu a jedna kočka tu písala, že tieto kočíky majú problém že sa časom nedajú skladať a majú povolenú kostru - presne môj prípad. Ako som písala dávam mu síce zabrať ale nato by mal predsa kočík byť a nie len na okrasu 😏 Každopádne sto ľudí sto chutí, jedine sama vyskúšať....

mimkamo
27. okt 2019

@barboraalexej tak urcite by to skladanie mal kocik zvladat, ved je na to predsa vyrobeny. No uvidime. Nastastie to zas nie je taka strasna suma, tak ma to nebude az tak stvat ked bude kocik na figu.

miroslavapo
21. dec 2019

@mamickadusicka ahoj, prosim ta, vies mi povedat aky je rozmer kocika, P&M Street - co sa dlzky tyka, tych 115 cm, to sa chape od prednych kolies az po koniec zadnych? Potrebovala by som.vediet rozmer od zac.prednych kolies po koniec zadnych kolies, najma kvoli vytahu, ci by mi kocik vosiel do vytahu. dakujem, prajem pekny den