Skúsenosť s kočíkom Dorjan

zdenin
27. mar 2012

mate niekto skúsenost s takymto kočíkom?? nebude vadny ked je v takej dobrej cene? http://www.bambino-kociky.sk/index.php/e-shop/9...

kiakocikovsvet
10. jún 2012

DorJan má už v predaji konštrukciu s možnosťou nastavenia odpruženia,hojdania, úplná novinka!

princess007
22. jún 2012

@kiakocikovsvet prosím Vás, ta novinka je už v predaji? možte napísať presný názov?

bettya
22. jún 2012

@kiakocikovsvet dobry den, chcem sa spytat na kocik dorjan. objednanim cez internet mam aj nejaku zarucnu dobu? nahodou by sa mi kocik pokazil, ked by som ho potrebovala vyuzivat, ako rychlo sa da reklamovat, este som takuto vec nikdy neobjednavala cez internet tak mam trosku obavy. mam zaujem o kocik danny sport prestige 2012 flower, zda sa mi o nieco lepsi ako danny sport 3 line. len sa chcem spytat ako je to s tou sportovou castou. a ci je sirka 38 cm na vanicku dostatocna, kedze bexy maju 40 cm a aj to sa mi zda uzke. budem vanicku potrebovat hlavne na z imu, cize aj fusak, ci to tam pomestim , dakujem

amulienka
22. jún 2012

@zdenin no je to trochu cena akoby bexa, co by som urcite nekupila, ja mam dorjan butterfly, mozno je zlacneny lebo teraz kazdy kupuje nove dorjany a @bettya zaruku mas normalne aj servis vedia robit, uplne v pohode, ja mam z svetkocikov

bettya
22. jún 2012

@amulienka a ktore su teraz nove? myslis ze bexa je horsia? dorjan je tiez polsky vyrobok ci? no cena 410 sa mi nezda az taka nizsia :D

amulienka
22. jún 2012

@bettya neviem na nete su novinky. ano je polsky ale je fakt super a vraj sa vobec nereklamuje, a bexa je vraj kazda druha na reklamaciu

bettya
22. jún 2012

a ty mas ktory ak sa mozem opytat

ylanee
23. jún 2012

@kiakocikovsvet mozem sa Vas opytat na to pruzenie? skusili sme si v jednom obchodiku kocik Camarello Evolution a ten pruzil paradne, kocik DorJan sme nasli na Vas stranke a velmi sa nam paci, viete to pruzenie porovnat? Ktory z tychto znaciek-pripadne inych by ste nam odporucili? budeme mat januarove babatko... Dakujem 🙂

opelastra
23. jún 2012

nás čaka doma Danny Sport Prestige Butterfly 2012 v pondelok rodíme a možno o 2t môžeme dať vedieť aký je super dúfm 😉

bettypo
23. jún 2012

@ylanee ja som ich porovnávala. Stáli vedľa seba v obchode. Dorjan nepruží ani zďaleka tak dobre ako Camarello a to mal podľa predavačky nastavené pruženie na max. Ale je nejaký nový Dorjan, ktorý je krásne odpružený, dokonca hojdá

ylanee
23. jún 2012

@bettypo fiha, no a Vy ste si aky nakoniec vybrali? moj muz ten si to camarello teraz neda vyhodit z hlavy 🙂 chlapi... pacilo sa mu to pruzenie

bettypo
23. jún 2012

@ylanee my sme vybrali niečo úplne iné. Z vlastnej skúsenosti odporúčam nájsť si kočík ktorý zvažujete kúpiť v obchode a poriadne si ho vyskúšať. Ten nový Dorjan sa volá Evo One City

ylanee
23. jún 2012

@bettypo akurat ho pozeram... 🙂 no my byvame v LM a tu mame len detickovo... tam sme videli len camarello a nejake ine co nas nezaujali... a aky ste si kupili?

stasim
23. jún 2012

http://www.svetkocikov.sk/kociky-dorjan/424-dan... ja mám teda tento a som spokojná. páčil sa mi od začiatku, vanička priestranná, do 7 mesiacov sme boli v nej a teraz sme v šporťáku. Jedine nás hnevajú kolesá. Vnútro je vlastne plast a keď brzdíte tak sa nám lámu vo vnútri zúbky, vidím to časom na výmenu kola. Hneď keď sa malá narodila, manžel fúkal kolo a celý stred praskol, rozletel sa na malé kúsočky- hneď sme objednávali nové.

ylanee
23. jún 2012

@stasim o kolesach som aj ja citala.... trocha ma to odradza a pri nasom stasti 4 reklamacie elektroniky za rok by sa isto nieco pokazilo... 🙂

bettypo
23. jún 2012

@ylanee ešte sme nekupili len objednali - Hartan

kiakocikovsvet
25. jún 2012

@ylanee kočík DorJan je štvorodpružený, takže pruži lepšie ako camarello,máme už v ponuke aj nový typ koštrukcie od značky DorJan, ktorá pomocou tlmičov sa dá aj hojdať, viac info. na tel. čísle

kiakocikovsvet
25. jún 2012

@bettya aj vo Vašom prípade platí 2 ročná záruka, robíme aj servis pre túto značku, všetky ND máme na sklade
takže bez obáv, DorJan má v ponuke kočík DSP vnútorná dlžka vaničky 82cm , je jedna z najväčších DS3line má menšiu vaničku a iný typ konštrukcie,viac info. na tel. čísle

kiakocikovsvet
25. jún 2012

@princess007 prvé naskladnenie kočíkov EVO ONE CITY bude koncom tohto týždňa

ylanee
25. jún 2012

@kiakocikovsvet dobry den, dakujem za odpoved, a ak by sme chceli nejaky kocik TAKO viete nam odporucit nejaky lepsi z tejto znacky?

bettya
25. jún 2012

@kiakocikovsvet dakujem , v tej novej kolekcii vsak nie je ten kvietkovany o ktory mam zaujem. prosim vas a teda tie starsie, bez tej oznosti nastavenia pruzenia, pruzia aspon trosku? teda neviem aky moze byt v tom rozdiel, tie novsieviac kolisu a menej citit zly teren, alebo ako? dakujem

kiakocikovsvet
27. jún 2012

samozrejme že pruži, ale neviete s ním hojdať

kiakocikovsvet
27. jún 2012

@ylanee pošlite tel. kontak a poradíme

baklik
28. jún 2012

ahojte, prosim vas, kde sa da zohnat plastenka, ktora pasuje na sportovu cast Dorjan?

kiakocikovsvet
15. júl 2012

@baklik máme ju na sklade

baklik
15. júl 2012

@kiakocikovsvet dakujem, ale zistila som, ze nam v pohode pasuje aj ta z hlbokeho kocika

marcelka2806
25. júl 2012

@kiakocikovsvet kde máte predajne, chcela by som vydieť kočík dorjan aj naživo

kiakocikovsvet
25. júl 2012

tovar dodávame do 48 predajní, napíšte z ktorého mesta pochádzate,viac info. na tel. čísle

kiakocikovsvet
26. júl 2012

@stasim máme v ponuke aj samostatné ozubené kolesa, môžte si objednať

stasim
26. júl 2012

@kiakocikovsvet ďakujem za ponuku, ozvem sa ak bude treba, lebo to prvé sme objednávali z ČR / nenašla som narýchlo inde- keď som zadala náhradné koleso na Dorjan 🙂 / a poštovné bolo samozrejme skoro tak isto drahé ako koleso