• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s kočíkmi CAM?

25. februára 2009 
Ahojte. Som pred kupou prveho kocika a chcela by som sa popztat, ake mate skusenosti s kombinovanymi kocikmi znacky CAM. Za vsetky prispevky dakujem!
31. júl 2006 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je ja tiez rozmyslam aj nad cam ale uz sportovy
31. júl 2006 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ja som mla komb.kočik CAM,ale pred 10.rokmi.v tom čase som bola spokojna,nenastal žiaden problem ani s kolieskani ani s konštrukciou.Teraz čakame 2.babatko,ale vybrala som si CHICCO TRIO S3,pretože sa mi zda lahučký,a perfetne skladatelný do auta.Držim palce pri kúpe CAM. :wink:
31. júl 2006 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no suseda mala cam, také tie golfáče s naklikávacou sedačkou a vaničkou. Ona si ho veľmi pochvaľovala, používala ho tri roky veľmi veľa a okrem toho, že bol špinavý, tak bol v super stave, keď ho predávala, tak ho nádherne vyčistila a vyzeral ako nový... a to s ním chodievali na dovolenkách po horách a nešetrili ho, lebo ho pôvodne nechceli predať.

ona bola veľmi spokojná, stále o ňom básni... kupovala ho za 15000 a po troch rokoch predávala za 5000, tak si myslím, že aj cenu si pekne udržal.
31. júl 2006 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
moja sesternica ma CAM APOLLO a je s nim velmi spokojna. maly sa jej narodil v oktobri a od zaciatku ho v nom vozila. bez problemu do MHD, kocik je lahky, pohyblivy. je s nim spokojna. dcerku mala v nom pred dva a pol rokmi, kocik vyzera zachovalo. tiez na nom nic nemenili, vsetko je ok.
rozmyslame, ze si ho asi tiez kupime.
13. aug 2006 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bika, ako je mozne, ze si v 76tt? :grinning:
13. aug 2006 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apollo sa mi tiez paci,ale mam info ze na ten nevyrabaju nanožnik
13. aug 2006 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa pacia, no pozor, je tam vraj nejake hmotnostne obmedzenie, tak na velke deti nic moc, ale to som len pocula
13. aug 2006 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja budem mat CAM :grinning:
14. aug 2006 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bika, uprav si datum poslednej menstruacie.... lebo podla udajov v pase si mala uz minuly december porodit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2006 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bika ty si slonica? tie sú tehotné dva roky :grinning: :grinning: :grinning:
ervi, vyrábajú, ale taký tenučký o ničom :wink:
22. aug 2006 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez Cam,som spokojna,je to 5kombinacia a vsetko sme vyuzili.Tiez by sa mi ich islo popredat.
23. feb 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak ja som sa šporťáku akurát zbavila, otrasný!!!!môj najhorší kočík a to mám už 3.-tie dieťa a kočíkov som mala asi 10...celý sa rozhegal, strieška padala pri väčšom nápore vetra, koliesko sa ulomilo, dali sme ho reklamova´t, porobili ho a ja som ho za 1400,- predala, za nový som dala 9000.- strašné, túto značku neodporúčam ani zďaleka, terez mám PP Plico a Quinny speedy na korčule a je pokoj.. :slight_smile:
25. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok