Skúsenosti s veľkosťou vaničky na kočíkoch Cam

adka6
29. feb 2012

Rozmýšlam nad kúpou kočíka Cam Dinamico, ale nejak sa neviem rozhodnúť pre veľkosť vaničky. Na kočík sa dajú nakliknúť všetky vaničky Cam. Aké sú vaše skúsenosti. Ďakujem.

zuzikkaa
1. mar 2012

@adka6 neorientuj sa na velkost vanicky,,tu budes pouzivat cca pol roka...viac sa sustred na sportak v ktorom budes dieta vozit aj 2roky 🙂

whimy
1. mar 2012

@zuzikkaa
@adka6 Určite záleží aj na veľkosti vaničky, predsa len je dieťatku pohodlnejšie, keď sa môže natiahnúť. Niektoré kočíky ich majú extrémne úzke..ja mám Camarelo a vanička je obrovská, neviem si predstaviť ako by som súkala fusak do malinkej vaničky 🙂

zuzikkaa
1. mar 2012

@whimy dieta sa moze natiahnut aj v sportovej casti nie??? 😕 😕 😕
a zakladatelka nespomina kedy sa ma narodit dieta,,tak tazko radit

whimy
2. mar 2012

@zuzikkaa Pravdaže sa dá natiahnúť aj v športovej časti, ale tu bola otázka priamo na vaničku 🙂

katrinka8
2. mar 2012

My sme mali (aj mame) Cam Cortinu a s vanickou sme boli absolutne spokojni. Dcerka v nej vydrzala cca 10 mesiacov, narodila sa v juni, este zaciatkom aprila v pohode vosla do vanicky aj s fusakom, a to nebola drobcek, narodila sa ako 54 cm, potom mala taku priemernu "velkost" 😉 Tato vanicka mala - podla mna - jednu velku vyhodu, a to moznost polohovatelneho dna - cize sa tam dalo aj takmer sediet, cize pekne videla. Zrejme by vo vanicke nevydrzala tak dlho, keby tam musela iba lezat, ale takto to bolo dobre. Nase obavy, ze v polroku pojde do sportaka (to vychadzalo akurat na zimu, preto sa mi to nepozdavalo), sa nenaplnili a bola som milo prekvapena 😉

didiana333
2. mar 2012

My sme mali Cam MB X6 a tiež sme boli spokojní...dlho sa tam zmestil a kedže bol novembrový,tak sme vaničku naplno využili...so šporťákom som už nebola až tak spokojná,pripadal mi velmi velký a nemotorný ...a nedal sa polohovať uplne do lahu,takže ten sme nemali dlho...Polohovanie v hlbokej vaničke bolo fakt super....