Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Skúsenosti s kočíkom Anex Cross

Výber kočíka
angi07
13. sep 2019

Ahoj.mate skusenosti ohladom kocika anex cross? ja som sa uplne zamilovala do tohto kocika 😊

lenulka_14
13. sep 2019

@angi07 skusenosti neviem ci uz bude mat niektora kedze tento typ je teraz novinka na trhu. Je to anex e-type a stary bol anex cross.
Su to dobre kociky,nazivo pekne. Ja som mala tento objednany z jednej stranky a ani mi ho nedodali skoro po 9tyzdnoch ze maju problem s dodavatelom ...
Tak som sa nato vykaslala a objednala iny z inej stranky.

sasunka
13. sep 2019

@angi07 Ahoj, ja mam Anex Sport, je ozaj velmi krasny, je dost robustny co mi nevadi lebo ho neskladam do auta (tam mam Valco). Dobre pruzi, super sa na "zabunkrovat" v zime. Mne ale velmi velmi vadi ze nema nakupny kosik kedze vhodim vsade pesi a ozaj velky nakup tam proste nevopchas. Co sa tyka kvality, neviem posudit objektivne kedze ja ho mam z druhej ruky a nie je tip top - co som pri kupe nevedela.
Ak ho planujes vyuzivat 3 roky tak chod do toho. Ale vacsina ludi skonci tak ze si kupi lahky sportiak a sportovu cast z trojkombinacie nevyuzije. Ja mam takto Valco Snap 4 a vzdy si dam usit novu striesku aby ma neomrzel 😉

ivkasolteska
13. sep 2019

@angi07 ja som mala anex cross a bola som veeeelmi spokojna.je vysoky,priestranna velka vanicka.moj maly sa narodil 4kg a celu zimu sa tam vopchal s dekou a s fusakom,co by sa do ineho nezmestil.bola som spokojna.akurat ked som dala sportovu cast,zlomila sa mi konstrukcia,tak sme dali reklamovat a poslali nam uplne novu.bola to zrejme nejaka chyba materialu.ale nedala by som sa tym odradit a kupila zas.

angi07
autor
13. sep 2019

@ivkasolteska dakujem ..😊mne sa to velmi lubi a furt sa k tomu vraciam tak asi nebudem vymyslat a kupim tento😍

ildiko36
14. sep 2019

@angi07 aj ja mam anex cross.je to elegantny kocik..hlboka vanicka a lahko sa cisty cely kocik.akurat čo my vadilo ze mam male auto a sportova cast sa mi nezmestilo do kufra..ale milujem ten kocik😊
Ked ti mozem poradit ha som kupila 3kombinaciu za skvelu cenu(ca630) na kociky Adoli..a dostala som k tomu aj fusak a rukavice na kocik..a nadstavce na autosedacku

angi07
autor
14. sep 2019

@ildiko36 dakujem krasne 😊😘

lenulka_14
14. sep 2019

@ildiko36 presne kociky Adoli mi mali dodat Anex a nic 😂😂 9tyzdnov cakat na kocik je dost
Tak som to zrusila a kupila v Aladdine.

mamza
14. sep 2019

Ja mam anex sport a druhy raz uz by som ho nekupila. Je velmi pekny, konstrukcia je pevna, je dobry na teren a rozbite cesty. Ale ten odkladaci priestor dole je maly a hneva ze to musim stale rozopinat a zapinat, v aute zabera straasne vela miesta a do mensieho auta ho s vanicou nedas. Sportova cast sa mi vobec nepozdava, ked uz tak kupit len vanicku a sportak urcite nejaky iny 🙂

sasunka
14. sep 2019

@mamza Uplne suhlasim so vsetkym co ste napisali, ja mam tiez Sport a ovela radsej teraz pouzivam Valco. Mozno v zime zmenim zasa nazor.

ildiko36
15. sep 2019

@lenulka_14 urcite preto si cakala tak dlho lebo nemali na sklade.ja som tiez cakala mesiac ale ja som chcela tmavosivu z limitovanej serii a posledny kus mali na sklade na celom slovensku..jedine oni mi boli schopby to zohnat..inak majitelka teraz porodila mozno preto sa to cakanie kus potiahlo..co maju v obchode dorucia do par dni a velmi korektna firma

Tu začni písať odpoveď...

Odošli