Skúsenosti s kočíkom Bugaboo Cameleon

bad
27. jan 2016

Ahojte 🙂
Som tu nova a chcela by som sa spytat mamin, ktore maju/mali kocik Bugaboo ako su/boli s nim spokojne?

sutiakova
27. jan 2016

@bad mala som, škoda, že drobec z neho vyrástol a kočík už išiel preč. Bol úúúúúžasný. Ak zvažuješ kúpu kočíka, pridaj sa do skupiny Bugaboo maniačky. https://www.modrykonik.sk/group/4567/detail/
Tam ti budú mamičky vedieť poradiť viac. 🙂

monka338
27. jan 2016

Ahoj, ja mam Bugaboo Cameleon 3 a som nadmieru sopkojna. Dcerka bude mat 3 roky a v sportovej casti ju este v klude vozime. Je lahky, dobre ovladatelny, ma priemyselne lozicka (takze je neznicitelny) a dobre odperovany. Ja mozem len a len odporucit. Jedinu nevyhodu ma, ked mas vanicku a to, ze do odkladacieho kosa pod nou sa tazsie dostanes, ale ked mas uz sportovu cast, tak je to super. Som velmi spokojna a opat by som si ho kupila. Cakame druhe dieta a uz sa nan opat tesim. Za seba mozem povedat, ze kocik vyzera stale ako novy. Ja osobne nie som zastancom lacnych kocikov (samozrejme, ked sa neda, tak sa neda).

slniecko35
27. jan 2016

Ja ho mam po svagrinej a jej dvoch detoch a som z neho nadsena. Babetko len cakame, takze som ho este velmi nevyskusala - len so synovcom, ale urcite sa oplati kupit aj pouzity lebo sa da krasne cely rozobrat a oprat, konstrukciu som tiez celu vycistila a vyzera ako novy 🙂

tana85
27. jan 2016

@bad prepac, ze dam nazor hoci ho nemam vyskusany. vyberam prave aj ja kocik, tak mam napozerane kadejake videa na youtube, a na bugaboo ma neprijemne prekvapilo, ze nie je tak skladny ako napr. brio go a ze mu chyba ta sietka v strieske na sedacej casti. takze ked mas dieta otocene od seba, tak na neho nevidis, co pri inych kocikoch je taky standard. je fakt, ze ma zopar skvelych prvkov, ale mna to v kombinacii s tou cenou nepresvedcilo. dala som si limit tisic eur, co je podla mna az az

bad
autor
2. feb 2016

Dakujem velmi pekne babizne 🙂