Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bugaboo Cameleon 3 je tretia generácia ikonického high-endového mestského kočíka Bugaboo Cameleon. Vyšiel v roku 2012. Zo všetkých verzií má najviac vylepšení.

Konštrukcia kočíka má robustnejší stred a po zložení sa už neuzamkne. Vynoveným je aj podstatne zväčšený nákupný košík. Výškovo nastaviteľnú rúčku budeš u trojky počuť pri polohovaní klikať. Pomáha sa tak jednoduchšie zorientovať v jednotlivých polohách. Popruh na ruku je jednoduchší - menší bez možnosti nastavenia. Predné gumové kolesá sú jednoduchšie v spoji. Odnímajú sa bielym tlačidlom vpredu namiesto vysunutia kolieskového mechanizmu zhora.

Textílie hlbokej aj športovej časti sa upevňujú na rovnaký rám, ktorý sa jednoducho nacvakne na konštrukciu. Korýtkové sedadlo môžeš naklonením polohovať až do ľahu. Sedadlo so širším priestorom pre nožičky je zosilnené v spojoch. Detské madlo konečne môžeš odklopiť pre jednoduchšie vkladanie dieťaťa do kočíka. Vylepšené bezpečnostné pásy zvládneš po novom nastaviť aj jednou rukou posúvaním. Cameleon 3 zakúpiš obvykle v dvojkombinácii, dostať je ale aj ako samostatný podvozok. Základná dvojkombinácia neobsahuje farebný set. Ten doplníš či neskôr striedaš podľa svojho vkusu. Na základe výberu bude strieška bežnej dĺžky, alebo predĺžená. Dokúpiteľná autosedačka s adaptérmi z kočíka vytvorí trojkombináciu. Cameleon 3 má od roku 2017 koženkovú rúčku a detské madlo (namiesto penových).

Kočík je možné zakúpiť v mnohých farebných prevedeniach vrátane špeciálnych a limitovaných edícií. Patrí medzi ne aj Sahara, All Black, Neon, kolaborácia s dizajnérmi Viktor & Rolf, či kolaborácia s Diesel - Diesel Military. Rok 2017 priniesol aj New Classic Collection, Kite, Elements, Atelier Collection, dizajnérsku Niark1 či kolaboráciu s tigrím vzorom We Are Handsome či We Are Handsome col. 2 s tukanmi.

Parametre

Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia, podvozok
Hmotnosť (v kg)
9,6
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
113 × 60 × 91,5–104
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
90 × 60 × 30,5
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.