Skúsenosti s kočíkom Navington Galeon

ankavanekova
15. okt 2014

Ahojte, máte niektorá z vás skúsenosti so športovým kočíkom Navington Galeon? Potrebujem pre maličkú športový kočík a neviem, či to je dobrá značka a celkovo či sa mi to oplatí. Ďakujem za každú radu ;)

katarinamarkova
15. okt 2014

@ankavanekova kazdej maminke dokonale vyhovuje iny kocik, podla toho ci do mesta, ci do snehu, ci do auta, ci nie, ci mensie mimco, ci vacsie.....
s tymto nemam skusenost....len podla obrazka - super ze ma velke kolieska, ale ako max. nevyhodu ja povazujem ze nie su otocne, mne by sa nechcelo pri kazdej zakrute kocik nadvihovat.
vyzera byt pevny a stabilny, co je super - ale vyzera, neviem, oprav ma 🙂 ze ma rozchodnost koliesok viac ako 60cm, takze bude problem pri kazdych dverach, vytahoch....
neviem ci ma vo vybave aj pulticek, mne uplne super sadol kocik s pultikom, kde som mohla malej dat papat, ci polozit poharik, ci hracku 🙂
dole nie je klasicky kosik? hmm. ja som zvyknuta veci len tak sup dole do kosika, kutrat niekde v nejakej tasticke dole, povazujem za neprakticke 🙂

ankavanekova
autor
16. okt 2014

@katarinamarkova no vlastne máte pravdu, ja som si to ani poriadne neuvedomila, bo prvý krát kupujem kočík, my sme totižto tento čo používa zdedili 🙂 Takže ďakujem vám veľmi pekne za rady. A keď by ste mohli, aký by ste mi odporúčili? Ja chcem aby malo veľké nafukovacie kolesá a aby malo 4 kolesá. A dobré by bolo mať veľký košík na nákupy 🙂 A nech vie bábätko v tom aj ležať 🙂

katarinamarkova
16. okt 2014

@ankavanekova ja som bola max. spokojna s tymto
http://galeriadziecieca.com.pl/traper-coneco-p-...
nema sice nafukovacie kolieska, ale mne sa s nim super manipulovalo, kosik na nakup uzasny, moj oblubeny pultik 🙂 na obrazku nie je ale je sucastou kocika da sa kedykolvek vymenit s tym madielkom.pevny ale lahky, skladny - sup do auta 🙂 a super vyhodou je pre mna aj lahke rozobratie a sup do pracky ked bolo treba. kolieska sice nie extra velke, ale ani nie tie mini, co skoncia v kazdej jame 🙂 urcite nekupuj sportovy kocik s tymi mini kolieskami, raz som ho kocikovala...a ak ho planuje pouzivat dennodenne tak ani golfove palice, pri takom sa dost narobis 🙂
ale kazdej maminke vyhovuje iny kocik.....podla toho ci viac beha po meste, ci po dedine v zime atd....
najlepsie je zbehnut do predajne odskusat si kociky, tety velmi rady ukazu, chcu predsa predat 🙂 kupovat nemusis, neviem ci si ho nasla v stabilnej predajni ci niekde na nete....len vyskusat aby si vedela ktory typ ti bude navjviac vyhovovat 🙂