Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

littlebubu
8. jan 2013

@garzonka ďakujem 🙂

lajla
15. jan 2013

Ahojicek holky chtěla bych poprosit ty ktere maji phil teds jestli lze nějak vyřešit to přídavné sedatko myslím nějak zmekcit tu obruc kolem hlavy a kdyz tK jak nebo čím .... Rada bych to něčím obalila ale nic me nenapadá no stejne bych to nejraději nějak prodloužila mám vibe2 ale jinak moc spokojena🙂
Dále bych chtěla nabídnout k prodeji souroz variantu kočárku easywalker duo plus 2012 v zaruce do 2014 května klidne se ptejte je koupeny novy prodám za 10000 pc 24000 koupeny v Kolíně, cervena barva
Bohužel mi nejdou vložit fotky a tak me to v inzeratech nepouští dále☹(( proto otravuju tady🙂

saska124
20. jan 2013

Ahojte maminy,chcem sa Vas spytat,kupovala som teraz cez bazar kocik Vibe,sportovu cast,vsimla som si,ze to predne koleso je nejak dost nahnute na jednu stranu a aj na mojom madle,co vlastne ja drzim,ked tlacim kocik tak som si vsimla,ze ta lava strana je nahnuta viac dole ako prava a citim,ze cely kocik mi ide do lava,nie velmi len tak trosku,vsetko nasvadcuje tomu,ze s tym kocikom nieco bolo.
Pisala som tej pani,co som od nej kocik brala,ze ci nahodou nebol kocik buchnuty a ona sa zacala do mna navzat,ze co si to dovolujem sa jej aj take veci pytat,ze ona by si nedovolila kocik v poskodenom stave predat,ze to je duralova konstrukcia,ze to sa ohnut len tak neda....mam sa vraj ist pozriet aj na ine kociky toho typu,ze aj tie to tak maju...tak ja potom neviem,kocik stal dost a je mi to naozaj luto,ze si myslim,ze sme tu nato,aby sme si jedna druhej pomahali,len toto mi prislo take trosku nefer...ak ked je kocik kupovany cez bazar.
A aj jedno koleso bolo menene,to by si aj slepy vsimol...viete mi nejako poradit? Vopred Vam dakujem

danuska2568
20. jan 2013

@saska124 no ja na vasom mieste by som s tou pani spravila toto:::::: zobrala by som ten kocik co ste od nej kupila a isla by som s tym kocikom az k nej domov a vratila by som jej ho a povedala by som jej nech mi da zan tolko penazi za kolko vam ho predala a ked by vam nechcela dat tak ja na vasom mieste by som sa z jej bytu alebo domu neviem kde byva by som sa nepohla a inu sancu by nemala tak by vam penaize dala a maly by ste pokoj lebo ja som takyto isty problem mala a tento isty postup som spravila ako teraz radim vam a mne ten postup dost dobre pomohol nechcela mi dat za ten kocik peniaze nepohla som sa od nej a ona ci cchela nechcela musela mi dat tie peniaze za ten kocik inak iba sa ma nezbavila a dobre som dopadla skuste to a za tie peniaze si mozte radsej nejaky iny kupit kocik a lepsi skuste ten postup a potom mi dajte vediet ako ste dopadla

danuska2568
20. jan 2013

@saska124 no ja na vasom mieste by som s tou pani spravila toto:::::: zobrala by som ten kocik co ste od nej kupila a isla by som s tym kocikom az k nej domov a vratila by som jej ho a povedala by som jej nech mi da zan tolko penazi za kolko vam ho predala a ked by vam nechcela dat tak ja na vasom mieste by som sa z jej bytu alebo domu neviem kde byva by som sa nepohla a inu sancu by nemala tak by vam penaize dala a maly by ste pokoj lebo ja som takyto isty problem mala a tento isty postup som spravila ako teraz radim vam a mne ten postup dost dobre pomohol nechcela mi dat za ten kocik peniaze nepohla som sa od nej a ona ci cchela nechcela musela mi dat tie peniaze za ten kocik inak iba sa ma nezbavila a dobre som dopadla skuste to a za tie peniaze si mozte radsej nejaky iny kupit kocik a lepsi skuste ten postup a potom mi dajte vediet ako ste dopadla
@saska124

garzonka
20. jan 2013

@saska124 Skus si kocik prezriet detailne, spredu, zozadu, ci je lava strana rovnako vysoko od zeme ako prava atd... skus skontrolovat, ci mas kocik spravne zlozeny, ci nie je jedno koleso menej nafukane ako druhe.....ci mas predne koleso dobre odaretovane, ci je spravne nasadene.....
Ale za seba poviem, ze kocik mi nikdy nesiel do jednej strany.

A este odporucam, pokial islo o bazar tu na MK, a s kocikom nie si spokojna (teda ak opis v inzerate nesedi s realitou), skus napisat aj do tejto temy, tam sa riesia tieto bazarove problemy
https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-sk...

saska124
20. jan 2013

@garzonka dakujem pekne,ja si to este raz vsetko pozriem a skontrolujem...zadne kolesa maju z vnutornej strany take biele pasiky,na jednom je ten pasik,taky akoby zazltnuty a druhy je biely...ako si to mam vysvetlit?
Ten vyskovy rozdiel je na madle volnym okom vidiet,ze ta lava strana ide dole.

garzonka
20. jan 2013

@saska124 ak sa ti bude dat , daj sem fotky, nech to lepsie pozrieme

saska124
20. jan 2013

@garzonka ...uz aj idem kym je svetlo,nech je to vidiet...

ifkael
20. jan 2013

@saska124 od koho si kupovala?

saska124
20. jan 2013

@saska124 ...tu su odfotene tie nase kolesa...to predne je podla mna bez komentara...neviem ci je ten pasik na tych zadnych kolesach vidiet,ze su ine,nedalo sa to nijak inak odfotit,ten blesk tam robi zlu farbu

saska124
20. jan 2013

@garzonka ...aj ked sa pozriete spredu na tie zadne kolesa aj tam je vidiet ten rozdiel v tych pasikoch na tych kolesach....

saska124
20. jan 2013

@danuska2568 ...problem je v tom,ze ta pani co som ho od nej kupovala ho tiez kupovala cez bazar,takze je mozne ,ze zato ona ozaj nemoze a ja ju krivo z niecoho obvinujem...len mi nejde do hlavy ako to nemohlo vadit jej...musela si to vsimnut a aj urcite na tom kociku citit,ze trosku taha na jednu stranu...je to tym prednym kolesom,urcite...aspon si myslim...inak po technicekej stranke je jeden s najlepsich kocikou co som mala,to klobuk dole,naozaj....

garzonka
20. jan 2013

@saska124 To predne koleso je rozhodne zle ! Tak to urcite nema byt a je to na reklamaciu. K tym zadnym kolesam neviem co presne mas na mysli - ten biely lem dookola?

Este doplnim: co sa tyka predavajucej- ONA je ZODPOVEDNA za to, co ti predala, ... nie x dalsich pred nou. Je uplne jedno ci si to vsimla, ale nie, ci to zamlcala zamerne alebo nie !!!!
Ak kocik nezopoveda popisu, mas pravo ho vratit a ona ti musi vratit peniaze + spatnu postu. Nema sa co vyhovarat, ze on ho kupila po niekom, to je uplne vedlajsie. Zadala do popisu "A", tak to ma byt "A". Kocik nie je tricko za par korun, ten stoji omnoho viac a este bude pouzivany s dietatom (bezpecnost jazdy a pohodlie), cize ziadne take, ze na nu utocis. Ty len chces to, co si si na zaklade popisu kupila. Ak tam ziadne poskodenie/zavada neboli spomenute, mas narok na vratenie tovaru spat.

saska124
20. jan 2013

@garzonka ...ano ten biely lem,co je na vnutornej strane kolies...ja viem,neni to tam moc vidiet...co mam s tym prednym kolesom robit? na reklamaciu uz asi nie,ked je po zaruke ☹((

garzonka
20. jan 2013

@saska124 reklamujes u tej, u ktorej si to kupila, nie v obchode. Je to z Modreho konika?

saska124
20. jan 2013

..je z modreho konika,len nechcem narobit zbytocne zlotu...to mi bude luto,ako mam teraz postupovat? Vas kocik to koleso asi tak nema,vsak...je rovne
Ja som jej to o tom kolese pisala a on ami nato odpovedala toto,citujem jej smsku:...to predne koleso je tak naschval aby sa kocik neprekotil pri korculovani...v dalsej smske mi napisla,ze preco jej to pisem az po dvoch tyzdnoch ked som bola s kocikom spokojna....ked ja som si to nevsimla az ked ten kocik isiel na jednu stranu a ja som zacala zistovat preco..

saska124
20. jan 2013

@garzonka ...da sa dat to predne koleso dole? ak ano,tak ako? da to to popripade niekde zohnat to predne koleso?
Keby mi teda nechcela vratit peniaze...

ifkael
20. jan 2013

@saska124 nemala ho skripova?

garzonka
20. jan 2013

@saska124 Prosim, urob nasledovne: napis toto co tu (tvoju skusenost s kocikom a aj reakciu dotycnej predavajucej mamicky) do tejto temy, kde sa riesia bazarove problemy:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-sk...

A predavajucej napis ze tento kocik NIE JE URCENY NA KORCULOVANIE, pretoze pri rychlej jazde, zacne koleso vibrovat, cize korculovat sa s nim NEDA !!!
To nevadi, ze si si to vsimla az teraz, dolezite je ze ten kocik takto nema mat predne koleso, je to zavada a je len otazka casu ako dlho ti to koleso bude fungovat.
A teraz pre teba otazka: si ochotna znasat riziko a nechat si kocik s tym, ze NECHCES ROBIT ZLOTU, lebo nechces predavajucu urazit? Tak potom si ho nechaj a modli sa, nech ti dobre sluzi aj s pokazenym kolesom.
Alebo chces za svoje nemale peniaze funkcny kocik? Tak potom trvaj na tom, ze jej ho vratis pokial ti ho predala so zlym kolesom a tie peniaze radsej investuj do ineho, vo funkcnom stave.

takze piseme si uz dalej v tej druhej teme 😉 co som ti dala odkaz. Napis tam aj jej nick, meno pod ktorym sa tu prihlasuje.

P.S. predne koleso sa da dat dole vid foto: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/garzonka/alb...

ifkael
20. jan 2013

@saska124 urcite trvaj na vrateni peniazkov.. a ani nerozmyslaj ze to dad si sama opravit. To nevyzera byt len koleso ale cela naprava -ak nie konstrukcia

saska124
20. jan 2013

@ifkael Preco sa pytate?

ifkael
20. jan 2013

@saska124 ja som sa na neho tiez pytala...ale bolo mi podozrive,ze po zaruke a pouzity par krat...a aj cena nizka

Nechcem nikomu krivdit teda...ale zjavne kocik nieje ok.skus ho rozobrat a zlozit- ci je vsetko ok zlozene este...

saska124
20. jan 2013

@ifkael ...dakujem,ja jej idem napisat,,,,cakam od nej taku odpoved,ze som to nakoniec urobila ja...a problemy su na svete...tak drzte palce...nelubim sa hadat,toto sa mi stalo prvakrat v zivote,dufam,ze aj posledny...ani spat nebudem...porazi ma...

garzonka
20. jan 2013

@saska124 Ak sa zachova tak ze vec nebude chciet riesit, PROSIM napis jej nick do tej temy so skusenostami + opis tento problem.

ifkael
20. jan 2013

@saska124 na nete nebyva casto..a.spon mne tak pisala..mas cislo na mobil? urcite jej volaj..ak sa nebude par dni ozyvat

ifkael
20. jan 2013

@saska124 a teda...to nieje kocik na korculovanie 😅 takze mas jasny dokaz, ze ak sa s nim korculovala, tak to urobila ona :/

ifkael
20. jan 2013

v tom pripade by bolo treba dat nove koleso.. a pozriet celu prednu napravu ci je ok..este je moznost, nech ti zaplati - alebo vrati cast penazi co bude stat oprava.

saska124
20. jan 2013

@garzonka ..dobre,ja jej teda napisem a uvidim,co mi napise naspat a podla toho sa zariadim...dufam,ze nebude koli tomu cirkus...som zvedava ako sa zachova...

garzonka
20. jan 2013

@saska124 na cirkus sa priprav, .........ale hlavu hore, ty si v prave a ona musi niest zodpovednost za to co ti predala

NEDAJ SA !!!