Easywalker Duo Plus je súrodenecký kočík vhodný ako pre dvojičky od narodenia, tak aj pre vekovo blízkych súrodencov. Konštrukcia kočíka je vyrobená zo spevneného hliníku dural. Odpruženie štyroch rovnako veľkých nafukovacích kolies dokážeš podľa náročnosti terénu regulovať. So šírkou 76 cm sa Duo Plus vojde do klasických 80cm dverí. Pomerne priestranný, aj keď ťažšie prístupný nákupný košík je doplnený ďalším odkladacím priestorom v podobe veľkých vreciek na zadnej časti sedadiel.

Sedadlá sú dostatočne priestranné aj pre väčšie deti. Môžeš ich individuálne napolohovať rozopínaním klipu a zipsov z mierne šikmého sedu až do ľahu vhodného prakticky od narodenia. Každé sedadlo má vlastnú striešku s veľkým výklopným šiltom, madlo je však spoločné pre obe sedadlá. Pre maximálny komfort novorodenca ku kočíku možno pripojiť jednu či dve hlboké vaničky, prípadne jednu či dve autosedačky pomocou adaptérov. Duo Plus si tiež môžeš prispôsobiť podľa potreby niektorým z množstva dokúpiteľného doplnkového príslušenstva.

Easywalker Duo Plus vychádza z pôvodného takmer totožného Easywalker Duo, ktorý po facelifte získal ľahšiu, o málo užšiu konštrukciu s vylepšeným odpružením a jednoduchšou brzdou.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, súrodenecký (double)
Hmotnosť (v kg)
16,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
116 × 76 × 109
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
89 × 76 × 50
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
dural
Maximálne zaťaženie sedadla (prvé dieťa - v kg)
25
Maximálne zaťaženie sedadla (druhé dieťa - v kg)
25
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.