Skúsenosti s kočíkom Phil & Teds?

gitkam
20. aug 2008

Mate prosim niekto skusenosti s kocikom Phil a teds? dakujem 🙂 😉 😨

kacena4
28. feb 2012

@gucci postahovali sa mi tu hovadiny, myslela som nieco taketo maju aj so zipsom aj takto otvorene
http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-r...

kacena4
28. feb 2012

http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-r...
tato taska sa mi paci najviac na leto ju chcem kupit

zdeniii
29. feb 2012

Ahojky nečetla jsem celou diskuzi tak prosím o radu 🙂
Jak v tomhle kočárku vozíte dvě dětičky? Jde mi o miminko a sourozence (budou u nás o dva roky) Nějka si nedokážu představit, že miminko je skoro na zemi...
Máte fotky?

sophie1981
1. mar 2012

@gucci ja ju mam a juz by som ju nikdy nekupila.... 😅 ....kym som pouzivala kocik ako mono, tak super, vyuzila som ju vela, vela, vela......nakolko dole v kosi som mala plienky a veci.....a v tej tasticke len doklady, kluce, keksiky a caje.....ale teraz....zavadziadietatu v DK dole....a je jedno ci velke dieta ci nale tam sedi.... 😒

gucci
1. mar 2012

@zdeniii koukni o pár stránek zpět, je tam dost fotek pro představu 😉
@sophie1981 díky

kloranebb
4. mar 2012

@sophie1981 odfotis mi DK s dcerou aby som to videla?

kloranebb
4. mar 2012

@gucci odfotis mi ako tam sedi?

etuska
5. mar 2012

@sophie1981
fakt je ta taska/brasna "odveci" ak pouzivam kocik pre 2deti?ja som tiez nad nou premyslala,ale ked pises ze zavadzia tak asi porozmyslam nad alternativou.
Inac dnes sme boli so vsetkymi 3ma detmi na plazi.Starsi syncek sedel v DK hore a bol v 7mom nebi,no a babo spokojne spinkalo dole.
MM si nemohol kocik vynachvalit,fakt lutujem ze sme ho nekupili skor

etuska
5. mar 2012

@kloranebb
pozeram ze mas podobny vek. rozdiel medzi drobcami ako ja 🙂

sophie1981
5. mar 2012

@etuska ja som bola dost sklamana ...ked bude cas tak ti ti vyfotim ako to je na kociku vo vsetkych polohach.

kloranebb
5. mar 2012

@sophie1981 odmerias mi dlzku chrbtovej opierky dk? Prosim.

matken
5. mar 2012

@majaelka ahojky, prosim o radu to spodne sedadielko sa da nejako polohovat ci nie?

matken
5. mar 2012

@carrie84 ahojky, prosim nemas nahodou tu tabulku rozmerov co si mi spominala v elektronickej podobe? ci ti to dali na predajni? dakujem!

carrie84
5. mar 2012

@matken - fuuuuu .... ja som to nasla niekde tu v diskusii 😝 Co som mala, som vymazala, lebo nakoniec sme kupili baby jogger city select 😀

matken
5. mar 2012

@carrie84 🙂 nevadi, tak budem hladat 🙂

kacena4
5. mar 2012

@etuska ja fasku do spodneho kocika s babatko vyuzivam neustale, vojde ti tam tak babatko do 1/2 roka a super je to najma ak ho nakladas a vykladas, vezmes tasku do druhej ruky druhe dieta a ides, ak mas mesacne babatko na rukach uz to druhe mas problem zobrat - ja som s taskou nesmierne spokojna, ale fakt tam vojde babo tak do 1/2 roka, potom uz sa mu na "lezaka" nepaci, lebo chce pozerat svet okolo seba zohnala som "vlozku" neviem ako sa to vola do autosedacky do 9-15kg ktora ti ju zmeni na vhodnu aj pre babo od narodenia a tu vlozku si davam do kocika a tak mi mozu "sediet" obe deti, ked su uz vacsie

matken
5. mar 2012

@carrie84 prosim este mi porad, kde ste ho kupili/objednali? dakujem

carrie84
5. mar 2012

@matken - myslis, kde sme kupili jogger? V mocenku - prenasedeti.sk - tam bola najlepsia cena, co som nasla + sme ho tam mohli vidiet nazivo a celkovo mali velmi fajn pristup ako obchod 🙂

matken
6. mar 2012

@carrie84 ďakujem!

gucci
6. mar 2012

@kacena4 a co to je za vložku?

oranzada
6. mar 2012

@kacena4 hmm, to s tou vlozkou mi pride ako docela dobry napad 😎

kacena4
6. mar 2012

@gucci vravdu povediac vobec neviem ako sa to vola (ani na nete som to neobjavila), nahodou som to objavila v bazare,ale mozem to odfotit a nahodit

gucci
6. mar 2012

@kacena4 jj díky

kacena4
6. mar 2012

@carrie84 pozor na kociky s malymi kolieskami najma v predu, zaboris sa do snehu, blata ... a si tatam, je to potom fuska - teda ak planujes chodit s kocikom viac po vonku ako v aute 😨 😨 inak mozem odporucit obaby (nahrada za P&T) maju ho v tescu v ba na zlatych pieskoch a komplet stoji 299€ v akcii 239€ je to presne to iste len ina znacka a chlp priestrannejsi

carrie84
6. mar 2012

@kacena4 - tie kolieska nie su az take male. Sneh som uz vyskusala a v pohode. Ja som povodne chcela PT, ale nakoniec ma muz ukecal pre jogger, najma kvoli pevnej konstrukcii a tomu, ze obe deti budu mat rovnake pohodlie. Trochu je tazsi ako janecko, co som mala, ale ziadna tragedia 😉

wendy_
6. mar 2012

Ahoj, muzu se zeptat, lze v CR ci SR koupit P&t hammerhead, a videli jste ho nekdy nazivo?

sophie1981
7. mar 2012

@etuska tak podarilo sa mi aspon nieco nafotit....ale bez sediacej dcery v DK.....statocne odporovala a ked is tam konecne sadla dosli mi baterky.... 😝 ....tak aspon takto nech mas predstavu ako to je ked je dk, kolko miesta ostava pre dieta......ako som uz pisala ako mono kocik je ta taska super...ked je dieta v polohe lezmo pekne sedi na rukovati, tie flase stoja...ale ak je v polohe sedim, tak to tam dost nakrivo a dost mi to vadilo...

ten zablateny kocik prosim ignorujte..byvame v novostavbe, tak to aj tak okolo domu vyzera.....bahenne kupele by sme mohli ponukat.... 😅

sophie1981
7. mar 2012

ja som ju stale viazala medzi ten klb rukovate a ten dzindzik na striesku......ked som to dala vyssie nad klb, tak to uz docista viselo ako psie gule... 😅 🙄

zdeniii
8. mar 2012

Ahojky holky, tak jsem dneska koupila a dovezla domů PaT VIBE 🙂 mám z něj moc moc radost. Máte nějaké vychytávky co můžete poradit? Nebo jaký typ máte vy a jak jste spokojené?
Jediné na co jsem přišla a vadí mí, že nejdou polohovat nožky - dát je narovno když dítě usne... ale to je zatím fakt jediné mínus co jsem našla...