Skúsenosti s kočíkom Zopa move 2019.

novakkata
18. júl 2019

Má niekto skúsenosť s týmto športovým kočíkom?

mikina15
17. okt 2019

@novakkata Ja som kúpila Emitex Combi, čo využijeme aj na rok, teda podľa popisu, dúfam. A do vajíčka som teraz objednala zavinovačku Emitex Zoe. Ten fusak písali, že je použiteľný aj do vajíčka, ale pre také malé bábo teraz mi to príde hrozne veľké, tak som teraz ešte na poslednú chvíľu objednala aj tú zavinovačku.

novakkata
autor
17. okt 2019

@mikina15 Takú zavinovačku mám aj ja v hlbokom, do autosedačky, vajícka sa nevojde (aspon do našej), je príliš hrubá. Ale nemá rád tú zavinovačku, cíti sa tiesnený v tom, preto chcem normálny široký fusak, aby mohol kopkať. Pozerala som tento, CuddleCo Fusak do kočíka Comfi-Snug 2v1, Blue. Píšu, že je teplí a ľahký, ale nekryje hlavičku, no asi by mi to nevadilo, keďže máme aj teplý overal s kapuckou.

mikina15
17. okt 2019

@novakkata Hlavičku zrejme žiadnym fusakom nezakryješ, či hej? Vyriešiš presne ako vravíš, čiapkou, kapucňou...

novakkata
autor
17. okt 2019

@mikina15 Sú tie múmiové alebo ako to nazvať, tie sa dajú stiahnuť úplne.

mikina15
17. okt 2019

@novakkata Jaj myslíš akože utiahnuť nad hlavičou, hej? Hm, tak ten náš sa dá, to je pravda. Ja som tiež dlho vyberala, tak som šla do toho Emitexu, dá sa zmenšiť, zväčšiť, má protišmykové vzadu a nie je až tak drahý, ako ostatné...

novakkata
autor
25. okt 2019

@mikina15 Nakoniec mám objednaný Sensillo. A ešte by som rada vedela ako budeš riešiť, aby sa kočík nešpinil pri nožičkách, keď už bude dieťa chodiť, lebo, čo som pozerala podložky, tak sú buď krátke, alebo neumývateľné, až na niektoré drahšie napr. Pinkie má také predĺžené s umývateľným spodkom, mo ale za 27€, to sa mi zdá moc za jednu podložku.

mikina15
26. okt 2019

@novakkata jooooj,to este daleko.To zatial vobec netusim 😁

novakkata
autor
26. okt 2019

@mikina15 Aj môj má ešte len 6 mesiacov, ale na jar/leto už bude chodiť a nechcem kupovať 2 podložky.

mikina15
27. okt 2019

@novakkata ten moj je este v brusku 😂

novakkata
autor
27. okt 2019

@mikina15 Aha, tak veľa šťastia 😊

novakkata
autor
7. nov 2019

Baby máte niektorá predĺženú podložku Pinkie v športovej časti, či pasuje? Ďakujem za odpoveď 😊

tanickalc
18. nov 2019

@diushka máš aj vaničku? odvážila by i mi ju samotnú prosím? lebo neviem kde nájsť jej váhu. Ďakujem ti veeeľmi

diushka
20. nov 2019

@tanickalc vaničku nemám len čisto športiak som mala 🙂

vejka85
28. nov 2019

@miroslavap prosim Vas zistila ste ci odskusala ci je aj pre vacsie dieta?

vejka85
28. nov 2019

Prosim Vas nejake nove skusenosti s tymto kocikom po dlhsej dobe? Rozhodujem sa ci ho kupit,ale odradila ma jedna pani z predajne, kt. mi spominala, ze rocne deti si odieraju hlavicku o striesku :(, preto ho nemaju ani vystaveny.
Spokojne maminy, mate v tomto sportovom uz aj vacsie deti?

novakkata
autor
28. nov 2019

@vejka85 No my ho pužívane cca 1,5 mesiaca a som max. spokojná zatiaľ, každý deň je v obehu. Nemenila by som za nič, ale čo sa týka toho, či je dosť priestranný tak to neviem posúdiť, lebo malý má len 7 mesiacov a zatiaľ samozrejme dosť miesta. Tak hádam sa vyjadrí ešte niekto.

martinka3437
28. nov 2019

@novakkata nasa ma 10 mesiace a premna to je suprovy kociar hlavne pre nas ktory vela cestujeme a mam ho poskladaný v aute raz dva ;) aku mate vlozku v kociariku?

miroslavap
28. nov 2019

@vejka85 nekupila som ho. Kolieska boli ako hrkalka. Dizajnovo pekny ale kolesa ma odradili.

martinka3437
28. nov 2019

@miroslavap asi ste malín ste mali zly kus 😀😀😀😀

miroslavap
28. nov 2019

@martinka3437 asi nie. Mala ho znama a videla som ako vyzera po roku pouzivania, za mna urcite nie.

martinka3437
28. nov 2019

@miroslavap tak my sme spokojny ale jasne ze snim nechodime do HÔr a do podobnych trénerov 🙂 j ked vidim niektore mamicky jak lietaju stymi kocikmy ako besne necudujem sa ze kociky vyzeraju ako vyzeraju 😀 po roku používania? Ved to je novinka rok este na trhu urcite nieje

martinka3437
28. nov 2019

@miroslavap aby som bola presná zacal Sak predavat v juli tohto roku ;)

miroslavap
28. nov 2019

@martinka3437 pokial viem, tak nie vy ste mi polozili otazku. Odpovedajte vtedy ked sa pytaju VAS a nestarajte sa prosim do druhych. Dovolte mat inym svoj nazor a nevnucujte nikomu ten vas.

martinka3437
28. nov 2019

@miroslav tak netreba pisat ostastny milne informacie ;) mne nevadi ak si niekto nemysli to iste ale napisat ze kamosk ho mala rok je hlupost ked sa predava od jula 🙂 netreba klamat . Krasny vecer prajem

miroslavap
28. nov 2019

@martinka3437 oficialne je od jula. Neoficialne skor ak poznate ludi da sa zohnat 😁 takze ak poviem rok, tak ho mala rok.

iwina
29. nov 2019

@miroslavap 😂😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️

iwina
29. nov 2019

@miroslavap písala som o tom neoficiálnom predaji priamo vyrobcom zopy, som strašne zvedavá čo mi odpisu 🙂 podľa mňa to je neskutočná blbosť a to nepíšem kvôli tomu že mám zopu ale tak z principu proste

mikina15
29. nov 2019

No baby, používame ho len 2 týždne, zatiaľ teda vaničku. Máme tu veľmi rozhrkané cesty, tak pevne verím, že tieto cesty prežije. Ako je fakt krásny, ale vanička malá, uvidíme, či sa do toho zmestí vôbec zimný fusak. Zatiaľ kúpu neľutujem, ale fakt sa bojím, či sa na tých cestách nejako skoro nerozhrká. Už teraz sa mi zdá, že sa dosť pohojdáva na adaptéri. Tak verím, že to nebola zlá kúpa, uvidíme. Ale inak krásne ide, sám :D

novakkata
autor
29. nov 2019

@martinka3437 Žiadnu zatiaľ, lebo mám tam fusak už zimný a predtým som mala prechodný fleeceový, ale na jar plánujem kúpiť podložku od Pinkie, takú čo je pri nožičkách umývateľná. To jedno mi trochu vadí, že je celočalúnený a pri nôžkach sa bude špiniť, keď už bude chodiť, ale zas podložku bude treba aj tak, aby sa chránil kočík celkovo a aby bol aj mäkkší a odvádzala pot.

novakkata
autor
29. nov 2019

@miroslavap Vôbec nie je hrklalka, veď sú gumové! Odkedy hrká guma? 😂