Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Slnečná clona emitex

lukra
21. mar 2011

Prajem Vam vsetkym krasne rano. Prosim poradte, potrebujem clonu na x lander 08 a neviem sa rozhodnut ktoru zo stranky emitex...
Je tam viac druhov, ale asi najviac ma uputala sunshine kids, ta sa roluje... mate niektora skusenosti. dakujem moc.

ziarcanka
21. mar 2011

hoď link na stránku, ktorú myslíš...
My máme sunshine kids, ale neroluje sa...

raganovaj
21. mar 2011

emitex mala taku kratku, dost zle sa pripevnovala, myslim ta sunshine kids nie je od emitexu, ta bola dobra. stala cca 17 eur, a zatienila dost. vola sa takto
Slnečná strieška SHADE MAKER (Sunshine Kids). a lahko sa pripevnuje. ja som tu od emitexu hned predala, bola o par eur lacnejsia, ale horsia.

lukra
autor
22. mar 2011

@ziarcanka ahoj, dakujem za odpoved. Zmylila som si ju so Safety, ta je ako strieska, ze sa zhrna.
Ako si spokojna s tymto typom sunshine? Ta safety vyzera na obrazku trosku "divoko", ale mozno ucel lepsi.

lukra
autor
22. mar 2011

@raganovaj ahoj, dakujem moc, najprv som myslela tu od emitexu, ale zbadala som dalsie a tie zrejme lepsie tienia a chrania pred pocasim. Na 2. mieste a zatial najviac je ta SHADE MAKER (Sunshine Kids). Potom zvazujem Safety, ale je to ako bunker, presvita - ale snad chrani tiez dobre...a mozno ked sa sklada hore je upravena podla pocasia - hlavne ked nefuka iba svieti. Mam 6. mes. babo a ked je veterno a je aj dobre zababusena, chyta zapal ocka.

raganovaj
22. mar 2011

ja som bola spokojna s tou sunshine kids, tu emitex som hned predala a tu tretiu nepoznam. a ten tien je pre babo dolezity, nemusis tocit slnecnik. ja by som si urcite kupila tu sunshine, i ked je dost velka, ale ucel splni a nenosis to cely rok. najprv som myslela ze usetrim par eur a kupila som tu emitex, ta sa pripinala len takymi svorkami, a to nebolo dobre, ta sunshine sa viaze a su tam suche zipsy.

lukra
autor
22. mar 2011

@raganovaj ahojky nemas nejake foto ako to vyzeralo na kociku? Tie suche zipsy ma skor lakaju, lepsie sa to prisposobi. Doma mam aj dazdnik, ale po skusenostiach s chlapcami, co s tym robili, to je posledna alternativa. 😉

ziarcanka
22. mar 2011

@lukra ako písala raganovaj je dosť veľká, takže zakryje celú striešku šporťáka. My sme ju používali aj pri miernom mrholení. Foto by som poslala,ale hotové nemám a kočík je už odložený pre mladšieho bračeka. Slnečník máme kúpený tiež, ale používali sme ho, len kým krpček neprišiel na to, ako sa dá doňho kopať a vykladať si nohy 😀
Pozerala som aj Safety - vyzerá dobre, ale náš zbojník by ju asi pri prvej príležitosti odtrhol dolu 😒 a nie som si istá, či zakryje aj nôžky.
Ak mate problém s očkami, neskúšali ste slnečné okuliariky? Môj malý ich síce veľmi nechcel, ale kamoškina baba tak chodila celé minulé leto ako herečka a to bola cca v takom veku ako tvoje drobča.

raganovaj
22. mar 2011

ja uz nemam tu clonu, ani jednu. ale vyzera ako na tej foto co som poslala, presne tak isto, upevnis si kde chces a kdet ti to ide, tie popruhy k tomu su dost dlhe.

lukra
autor
23. mar 2011

@ziarcanka ahoj uz som ju objednala. Vcera sme boli vonku a tak jej svietilo slniecko, ze nemohla zaspat.Najhorsie je to rano a poobede, ked je slnko nizsie. Ked mi to pride, napisem. papa

lukra
autor
23. mar 2011

@raganovaj ahoj, nasla som starsie prispevky, tam bolo foto. i tak dakujem.

cicamica1980
23. apr 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@raganovaj plis ako sata strieska sunshine kids pripevnuje? myslis ze bude pasovat aj na hlboky kocik/vanicku?

raganovaj
23. apr 2013

@cicamica1980
ahoj, ak si dobre pamatam, tak tam bolo kopec takych snurok, a suchych zipsov, ktorymi sa to dalo kdekolvek pripevnit, lebo boli dost dlhe a dalo sa to prisposobit na akykolvek kocik. ja myslim ze by sa to dalo natiahnut na hlboky, a pripevnit o konstrukciu

cicamica1980
24. apr 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@raganovaj dakujem pekne🙂))

lucinocka
28. máj 2013

na safety nie su dobre recenzie na internete, vraj absolutne nefunguje🙂