Slnečná clona na športový kočík

timusenka
30. mar 2012

Máte prosim niekto skúsenosti s univerzalnou clonou na športovy kočík? mám kočík Quatro Infinity 4 a chcela by som clonu ak sa mi tam nejaká dá..namiesto dáždnika... 🙂 ďakujem za info

veronika1417
25. jún 2012

@akova
@zuzikkaa baby dakujem vyzera teda ze vyhra 😉 a aj na sportaku je taka dobra? zakryje dostatok telicka dietatka? Moja ma len 7 mesiacov a je drobec tak sme zatial vo vanicke ale bojim sa ze mi z nej spadne- stale vymysla, vbylieza, splha sa tak budeme musiet ist do sportaku 😒 vanicka je super je siroka mesti sa jej tam kopec hreaciek a v sportaku je ako stratena a ani sa jej tam moc nepaci ale aspon ju mozem priputat lebo mi robi pravidelne soky ze vypadne 😅

zuzikkaa
25. jún 2012

@veronika1417 urcite je dobra aj na sportaku,,potiahnes si to kolko potrebujes 😉 popripade prehodis cez madlo plienku ak by clona nestacila

veronika1417
27. jún 2012

@zuzikkaa inak uz ju objednavam len ma dost stve dorucenie ze 6,30 akoze aj lacnejsie by to mohlo byt 😒

zuzikkaa
27. jún 2012

@veronika1417 to odkial objednavas za take drahe postovne???

veronika1417
27. jún 2012

@zuzikkaa aladin 😒 vlastne cez ten link co si aj ty dala

zuzikkaa
27. jún 2012

@veronika1417 jaaaj,,to neobjednavaj odtial 😲 😲 😲 ja som ti to hodila len ako ukazku tej clony!!! trba najst kde maju lacnejsie postovne,,napr mimibazar

veronika1417
27. jún 2012

@zuzikkaa aaa uz kaslat na to 😒 kupila som tam aj kocik ale pre ten sme boli osobne lebo vtedy sme vyberali a hned aj kupili. Uz ju chcem mat doma a nechce sa mi zhanat kade tade ☹ vcera som behala po meste a nic, take hrozne veci co mi ukazovali predavacky no katastrofa a bez UV filtrov 😠

frick
3. júl 2012

@zuzikkaa
@akova
@slnieckolu Ahojte neviete mi povedať či mi bude pasovať tá clona sunshine kids ktorá je vyššie na fotke aj na baby point fortuna? ak hej Neviete kde by som ju objednala alebo zohnala najlacnejšie?ďakujem

norcima
3. júl 2012

@frick je to univerzalna clona, tak by mala pasovat

zuzikkaa
3. júl 2012

@frick urcite bude pasovat...je elasticka a prisposobi sa 😉 ona vsade stoji rovnako no treba si pozret cenu postovneho...ale myslim ze na mimibazare by to mohlo byt najlacnejsie

antonia777
23. jan 2013

@zuzikkaa ahoj onedlho mi ma prist takato striezka no chcem ju vyuzit hlavne ze mam vyblenutu striezku ci to zakryje a ci z touto bola spokojna dakujem a opoved

zuzikkaa
23. jan 2013

@antonia777 urcite budes spokojna.ako som pisala je elasticka a prisposobi sa. Ja som ju mala na 3-4 kocikoch a vzdy sedela

kiakocikovsvet
23. jan 2013

@slnieckolu táto je jedna s najpredavanejších

kukurovaludmila
28. máj 2013

@zuzikkaa
a ja chcem malej kúpiť takú clonu, to nám bude sedieť na hociaký typ kočiara? 🙂

kukurovaludmila
28. máj 2013

@tami_tami pomôže aj proti vetru? My zháňame tiež niejakú dobrú clonu.... 🙂

zuzikkaa
28. máj 2013

@kukurovaludmila áno na hociaký,, ja som ju mala asi na 4 a sedela vždy... Je elastická, pekne sa natiahne a prispôsobí tvaru búdy

kukurovaludmila
28. máj 2013

@zuzikkaa ďakujem 😉

tami_tami
28. máj 2013

@kukurovaludmila nam pomaha aj proti vetru - maly dost stresuje ked mu fuka do tvare takze som s nou spokojna aj v zlom pocasi 😉

smihla
13. dec 2014

@zuzikkaa prosim vas kde ste ju kupila?

zuzikkaa
13. dec 2014

@smihla uff,, už si nespomeniem. Ale budem tú svoju predávať,lebo uz nepotrebujeme kočík. Ked tak IP 🙂

smihla
14. dec 2014

@zuzikkaa jasne a ta vasa nieje vyblednuta od slniecka?Alebo nejak poskodena?A kolko by stala?Dik krasne

987petruska
29. máj 2015

@zuzikkaa aka je to clona?kde by som ju kupila?