Slnečná clona na športový kočík

timusenka
30. mar 2012

Máte prosim niekto skúsenosti s univerzalnou clonou na športovy kočík? mám kočík Quatro Infinity 4 a chcela by som clonu ak sa mi tam nejaká dá..namiesto dáždnika... 🙂 ďakujem za info

zepa
30. mar 2012

Skus na stranke bambini.sk, momentalne riesim ten isty problem.

kiwi82
30. mar 2012

Vrelo odporúčam clony od Lilinky, nájdete ju na MMB.

ankazv
30. mar 2012

Ahoj. Ja som malemu kupila taku univerzalnu clonu od Emitexu...a uz by som to nikdy nespravila...pretoze som ju vobec nevyuzila...je mala, ked svieti slnko z boku, alebo nie je celkom nad hlavou, tak je ti to uplne zbytocne...tuto urcite nekupuj.

tami_tami
30. mar 2012

mam, tiez od Emitexu - tu nepriehladnu, no nedam na nu dopustit - u nas sa velmi osvedcila aj na kombinovanom aj na sportovom - aj ked ho dam spat a lezi tak mu nesvieti - zalezi aj od striesky na kociku 😉

zuzikkaa
30. mar 2012

@timusenka ja mam tuto a je super...ma viacero suchych zipsov a snuriek cize podla potreby uviazes na konstrukciu kocika...ked velmi svieti krasne si ju potiahnes dopredu-je elasticka tak sa prisposobi hocijakej bude
ja som ju skusala asi na 3 kocikoch tak je urcite UNI 😅 😅 😅 jednoznacne vhodna investicia 😉
http://tovar.topshopping.sk/prislusenstvo-pre-k...

kvetinka211
30. mar 2012

ja som na hlboky mala "univerazlnu clonu" - bielu plienko-osusku a 4 stipce 😉 vyhoda bola ze to zaroven aj nepritahovalo slnko

zepa
31. mar 2012

tami_tami kde si kupila clonu od emitexu?

tami_tami
31. mar 2012

@zepa http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

paci sa maju ju v 6-tich farbach ;)

zepa
31. mar 2012

dakujem si zlata, pekny den.

timusenka
autor
1. apr 2012

ďakujéém za info...tak už len vybrať a hlavne aby sedela 😀

babymarket_sk
2. apr 2012

Na slovenskom trhu sú clony aj s UV filtrom...a ak sa rozhodnete pre slnečník, tak je lepší ten, ktorý má zo spodnej časti strieborné podšitie... 😉

jay25
9. apr 2012

tiez zhanam clonu. co je MMB? dakujem

gocrazy
10. apr 2012

@jay25 MMB je mimibazar.sk webova stranka 😉

rebecca2006
10. apr 2012

ja am sunshine kids, je suprová, aj keď bola doť drahá. Ale osvedčila sa m aj proti vetru.

jay25
12. apr 2012

@gocrazy dakujem, uz som medzitym na to dosla 🙂 a aj objednavam...

flowerfairy
12. apr 2012

@zuzikkaa tato sa mi paci, ale tieni dostatocne? Vyzera, ze len predlzuje striesku.

flowerfairy
12. apr 2012

A nemate niekto tuto? http://shop.babetkovo.sk/index.php/slnecna-clon...
Tiez vyzera zaujimavo ...

zuzikkaa
12. apr 2012

@flowerfairy urcite tieni dostatocne,,ked potrebujes tak si ju potiahnes dopredu kolko treba 😉 lebo tie clony co sa pripinaju na okraj budy mne nevyhovuju neda sa s nimi hybat

flowerfairy
12. apr 2012

@zuzikkaa Aha, tak to je super a ako sa pripina? My mame Quinny Speedi.

gocrazy
12. apr 2012

baby skuste kuknut aj do dm-drogerie, tam maju tiez nejaku slnecnu clonu zn. babylove...

zuzikkaa
12. apr 2012

@flowerfairy mas tam po bokoch snurky ktore prichytis niekde popri sedacke a potom su 2snurky a 2 suche zipsy vzadu a uz podla toho ako potrebujes si tu uviazes alebo nie 😉 ono tie 2 bocne snurky su hlavne,,kedze clona je elasticka krasne sa prisposobi tvaru budy.

skus sa spytat v teme https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kocarek-qu... ci nahodou nema niektora tuto clonu a aj foto a budes vidiet ako to vyzera 🙂

flowerfairy
12. apr 2012

@zuzikkaa Dakujem, mrknem. Ale asi som sa rozhodla pre tuto.
Mimochodom, vidim, ze mas malicke babatko, gratulujeeeeem a prajem vela zdravia 🙂

veronika1417
23. jún 2012

@zuzikkaa ahoj prosim Ta viem ze si tu o tych clonach pisala daaavno 🙂 ale chcela by som sa s tebou poradit lebo potrebujem kupit. Da sa stiahnut aj uplne, ze ak je dietatko naprikjlad v hlbokom kociku tak na neho vobec nesvieti - ani na nozky? 😕 Alebo aj ked je v sportaku da sa stiahnut tak aby nesvietilo na babatko?

veronika1417
23. jún 2012

@zuzikkaa a este prosim Ta ma UV ochranu? neviem to na tom tvojom linku najst tak asi nema ☹

akova
23. jún 2012

@veronika1417 ahoj ja som si ju tiež vyhliadkami a dnes aj kupila, je perfektna, hlavne velka takze aj na hlboký kočík ked das nebude svietiť na nozicky. Ja som ju dnes mala na vanicke Matrix od Jane, a tienilo malému aj nozicky.. a má aj UV ochranu 50tku.

akova
23. jún 2012

@veronika1417 tiež vyhliadla malo byť 🙂

zuzikkaa
24. jún 2012

@veronika1417 ma uv filter
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

neviem ci uplne zakryje nozky ale da sa dost natiahnut dopredu,vlastne az po ten zadny okraj clony.ja ju tiez nosim teraz na hlbokom a popripade este pripnem plienku ked svieti na nozicky...hodim foto poobede 😉

zuzikkaa
24. jún 2012

@veronika1417 prikladam tie fotky slnecnej clony 🙂 pekne to drzi na hociakom kociku lebo clona je elasticka a po obvode je kostica co drzi tvar obluka...tu je clona fotena na kociku quinny freestyle ale mala som ju aj na jane slalom 😉

slnieckolu
24. jún 2012

Ja som si ju teraz kupila a som spokojna. Mam aj tu sunshine kids,ale nepouzivam...@flowerfairy

slnieckolu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz