Slnečník na kočík Espiro magic 4. Aký mám vybrať?

raganovaj
11. jún 2010

ahojte, neviete mi poradit, aky slnecnik by som mohla na tento kocik pouzit? lebo ten co mam doma nikde nepasuje. kam ho pripevnujete? dakujem za rady. julia

judr
11. jún 2010

raganovaj-tak my mame tento kociar a aj klasicky dazdnik a upevnujem ho na rucku pri strieske, cize slnecnik ja vodorovne, ale tieni no a momentalne som ho zapla dole pri nozickach a zatial to drzi, mam ho pripnuty niekde kde sa zacina ten cierny plast kde sa to sklada

raganovaj
autor
11. jún 2010

@judr
tak asi musim kupit iny slnecnik, lebo moj neobciahne nic na kociku. odkial mate prosim slnecnik?

judr
11. jún 2010

raganovaj
kupeny v obchode za 16 eur, na nete sa predava za 9 😠
pokusim sa ho zajtra odfotit a dam sem vecer fotky, tak ma skus nahladat 😉 inak mozme si tykat? ja som tiez julia 🙂

raganovaj
autor
11. jún 2010

@judr
dakujem za ochotu. lebo som sa bala ze nebude sa dat. ako si spokojna zs kocikom? fakt si julia? take neobvykle meno 🙂

judr
11. jún 2010

raganovaj
ano, ja som julia....a ty si fakt julia?
s kocikom, no je super lahky, skladny, image ma tiez dobry, je dost priestranny, da sa dat takmer do uplneho lahu a ma 4 kolieska a ma spojenu rucku...to boli moje poziadavky 😉
ale ma par chyb....ku kosiku je zly pristup, a ze sa rucka neda nastavovat.....ale idealny by asi nebol ziadny 😵
ty si ako s nim spokojna?

raganovaj
autor
11. jún 2010

ja som tiez spokojna, praveze tak isto ho hodnotim, mne ani ta rucka nevadi. akurat pre mna. a lahko sa mi s nim manipuluje, az som prekvapena, lebo nebol tak drahy ako ostatne a ak sa nebude kazit, tak som spokojna. akej mas farby? ja tyrkysovy. a som fakt julia 🙂

judr
12. jún 2010

takze dve Julie, sranda, este nech si z dubnice a ideme kocikovat spolu 😉
ja mam oranzovy
no na manipulaciu je fakt super....a za tu cenu, my sme ho kupili v pl, cize o par eur lacnejsie ako u nas.....no a kazit sa dufam nebude
akurat este tie kolieska, aj tebe sa do nich otlacaju kamienky?
a rucka mi tiez staci, ale pre vacsi konfort by mohla byt vysuvacia 😅

raganovaj
autor
12. jún 2010

nie, ja som z bratislavy. pozerala som a mam tam tie kamienky odtlacene. ale snad to vydrzi. ja som bola prekvapena, ze je aj makky, maleho tam aj uhupem, ked potrebujem aby spal. no fakt, ak sa nebude kazit, tak je super. ano, pozerala som ze je polsky, tak snad to bude ok, ale asi jedno ci cina alebo polsko 🙂. ja ho viem dat vzadu za sedadlo v aute, takze super, kufor ostane volny. tiez som pozerala na ten oranzovo cierny 🙂, ale kedze som mala hlboky gesslein cierny a dost mi vybledol, tak som zobrala tento. ale neboj, podla mna nevybledne ta cierna, to len gessleiny maju tu striesku taku blbu. Ak ste ho kupili v pl, tak este aj lacnejsie a to uz tu tieto nie su drahe. som si citala aj recenzie, tak jedine ten kosik je taky blby. to je skoda, nakup sa tazsie tam pcha, ale da sa. a nejako musim poriesit ten slnecnik.

judr
14. jún 2010

tak konecne sa mi podarilo dat dve fotky toho uchytenia, vsetko mi blbne fotak, pc 😠
mali sme ho pripnuty takto dole, ale zistili sme ze je lepsie ked je pripnuty o rucku, vlastne pod tym ako konci ta blbost, ktoru nadvyhujes ked chces zlozit kocik....slnecnik inak v szozenom stave trci ako zbran, ale ked sa rozprestrie, tak je super a mala tam ma viac sukromia 😉
to este budem musiet nafotit, dufam ze sa mi to podari cam najskor 😅
no v pl je lacnejsi, lenze keby si mala ist z ba do pl, tak ta vyjde drahsie....ja pochadzam z oravy, takze ked ideme k nasim tak to mam na skok za hranice

raganovaj
autor
15. jún 2010

ahoj, bola som mimo domu, bola som u rodicov,. viem si niekde pozriet tie fotky? Ja som si objednavala, teda aj objednavam od jednej z polska bebilon, to je slovensky nutrilon. poznas to?

raganovaj
autor
15. jún 2010

@raganovaj
a uz som nasla, dakujem, ked mi deti zaspia, pozriem ho na internete. vidim ze aj vlozku do kocika mas, ja som kupila do toho predtym, ale teraz mi farebne od emitexu nepasuje. inak, mala je zlatunka 🙂

judr
15. jún 2010

@raganovaj
no vlozku som sila sama 😉 jedna strana je letna a druha zimna, len mi stale uteka nadol, musim to este nejalo doriesit
ty mas iny slnecnik?
a dakujeme 😵

judr
15. jún 2010

@raganovaj
no ja zatial mlieko neriesim, zatial sa mi dari kojit, aj ked budem chciet coskoro skoncit
ale viem ze sa tam kupuje a oproti Sk sa oplati

raganovaj
autor
15. jún 2010

@judr
ja mam uplne zly, ani farebne neni ok, je modry, tmavy, absolutne sa mi nehodi. zatial som ten tvoj nenasla na internete. no ja som dokrmovala od 4 mesiaca, lebo nepriberal, a stale kojim, ale to uz koncim, uz mal rok, tak uz pomaly skoncime.
si sikovna, ak si vies takto usit 🙂.

judr
15. jún 2010

@raganovaj
ok chces odfotim ti zajtra podrobnejsie, hlavne ten uchyt ako je tvarovany a kuknem aj na nete, sa mi zda ze som ho videla na MMB
takze mas synatora 🙂 , no ja mam v plane kojit do toho roka, potom zacneme rozmyslat nad druhym babom 😉
a dakujem, mohla by som aj viac sit ale leniva som

judr
15. jún 2010

@raganovaj
no presne tento uchyt ma aj ten nas, len tento je v bezovej, to ti tiez nepristane 😀

raganovaj
autor
15. jún 2010

@judr
k fotke som ti posielala aj tieto. takze su to oni. tam si viem vybrat. myslim ze 11 by sa hodila. dakujem ti pekne, urcite ho zajtra objednam. 🙂
no ja mam synov dvoch, jeden ma 4 roky a druhy mal v piatok rok. a to som chcela dceru 🙂

judr
15. jún 2010

@raganovaj
my mame zatial len ju, no a uz mam dost rokov 😠 , takze budem musiet coskoro riesit synceka, ak bude baba tak vymenime 😀
tak treba tretie a to uz bude urcite dievcatko 😉

raganovaj
autor
15. jún 2010

@judr
no to by som uz nezvladla. uz som 4,5 roka doma, uz by som potom aj isla do roboty. ja uz asi ani keby mi niekto slubil, ze to bude dievca. ale radi vymenime 🙂)). ako sa malicka vola? moji tomasko a martinko 🙂

judr
16. jún 2010

@raganovaj
krasne mena.....nasa je simonka 🙂
ak mas pracu tak ano, ja budem mat asi problem sa zamestnat, po svadbe som sa stahovala o 190km dalej, cize som musela dat dobrovolne vypoved, aj ked som tvrdila ze v tej praci sa ma uz nezbavia, no a hned som otehotnela, tak zamestnanie bolo vyriesene
ozaj a nechces radsej na kociarik tu slnecnu clonu namiesto slnecnika, ja som uz uvazovala aj nad nou, ale ked uz mam slnecnik 😎

raganovaj
autor
16. jún 2010

aj sestra ma simonku, ale o dost starsiu 🙂
no pracu neviem ci mam, ci ma zoberu spat, teraz neberu, ale za 2 roky moze byt ina situacia. ale urobim vsetko pre to aby som sa tam mohla vratit, mala som tu pracu rada.
tu clonu mam, ale nestaci to.

judr
16. jún 2010

@raganovaj
fakt je clona o nicom? super, pretoze ja ich stale okukavam 😝
a co si pred tym robila? ja som bola colna deklarantka v spedicnej firme

raganovaj
autor
16. jún 2010

asi ako ktora, ja mam emitex. videla som jednu mamicku na kociku jane mala taku dost velku a bolo to dobre.
robila som uctovnictvo pre tatra asset management, to je dcera tatrabanky.

judr
18. jún 2010

@raganovaj
tak fajn robotka 😉
no ja stale zvazujem aj tu striesku, ale sak ak ide byt taketo leto, tak ju ani nepotrebujem 😒
ale nasa sa rada teraz natrca dopredu a kuka kadial ideme, takze asi ten slnećnik nam staci
objednala si si ho? potom napis ci si spokojna

raganovaj
autor
18. jún 2010

ahoj, no nemali. ani ten bezovy a tyrkysovy nemali. ja co mam striesku, je blba, ale objednala som inu, taku vacsiu. od sunshine kids. uvidime ci mi pride, lebo nevedela ci ma este volnu, lebo kazdy ich bere.

judr
18. jún 2010

@raganovaj
tak az ju budes mat, tak napis ci sedi na ten nas kociarik a ako 😉 , ak tak budem kupovat aj ja 😵

raganovaj
autor
18. jún 2010

@judr
jasan, dam vediet, aj ci ma vyznam si ju kupovat. ja som ju dnes zaplatila, snad mi buduci tyzden pride. a snad aj vyuzijeme, lebo zatial to vyzera na prsiplast.

raganovaj
autor
22. jún 2010

ahoj, tak uz mi prisla, a sedi, je dobra, snad aj vyuzijeme, lebo zatial to tak nevyzera.

judr
15. júl 2010

@raganovaj
tak ako sluzi?
mna ide porazit, slnecnik som zabudla u rodicov, takzé teraz mam bez neho vydrzat mesiac 😠 budem musiet nieco vymysliet