Športový kočiarik s otočiteľným sedákom

lubi_ka
24. nov 2016

Ahojte,

viete mi, prosím, poradiť?
Pre syna, 8 mesiacov, hľadáme športový kočiarik, ktorý:
- je sklopiteľný až do ľahu
- sa dá otočiť v aj proti smere jazdy (sedacia časť)
- sa dá zložiť jednoducho, kompaktne a bez toho, aby sa musel rozložiť na 2 časti
- má väčšie, odpružené kolesá

Bonusy ako nastaviteľná výška madla, veľký nákupný košík dolu, veľká clona proti slniečku, či dobrá cena spolu s výbornou kvalitou sú samozrejme vítané 🙂

Zatiaľ sme rozmýšlali nad Britax Romer B-Motion 4 plus - ten sa mi veľmi pozdáva, len sa mu, žiaľ, nedá otočiť sedacia časť proti smeru jazdy.
U Quinny Zapp Xtra2 je to možné, ale nedá sa v ňom tak celkom ľahnúť a odpruženie tam skoro nie je...

Ďakujem 🙂

mazliceklienka
24. nov 2016

Ja mám dobrú skúsenosť s peg perego book - je sklopitelny až do ľahu, sedacia časť sa dá otáčať, skladá sa jednoducho aj so sedacou castou a zaberie malo miesta, len kolesá nemá odpružené, ale to mu nejako neprekážavyska madla sa nedá nastaviť, nákupný košík je veľký, strieška sa dá sklopiť proti slnku aj vetru a ľahko sa čistí, celý ho vyvleciem, aj striešku a operiem v práčke ;)

lubi_ka
autor
25. nov 2016

Ďakujem. Žiaľ to na ich stránke nevypadá, že sa dá otočiť sedacia časť. Možno to na novších modeloch zmenili - skúsim to nájsť niekde v obchode a pozrieť sa. Paa 🙂

salome51
25. nov 2016

Ja mám Pwg Perego Pliko Switch Easy Driwe. Nemá ale odpružené kolesá. Sedačka otočná, úplný ľah, skladá sa jednoducho a celý a po zložení sám stojí. Ja som sa ním bola veľmi spokojná. Zdolal s nami všetky výlety a rôzny terén a bez problémov som v ňom uspsla nášho urevaného syna.

salome51
25. nov 2016

Ospravedlňujem sa za preklep. Má to byť Peg Perego 😉

mazliceklienka
26. nov 2016

Určite sa dá otočiť sedacia časť, skúste pozrieť nejaké videá na youtube, tam ukazujú ako sa skladá, otáča, ...