Praktický kočík

turcanoval
26. okt 2013

Už neviem na koho by som sa obrátila s mojou otázkou. Som v 5 mesiaci a riešim kočík. Chcela by som kočík, ktorý sa dá zložiť bez toho aby som musela vybrať sediacu časť v športovom, ale aby sa dal otáčať v smere aj proti smere jazdy. Lebo si myslím, že kým je dieťa malé tak je lepšie ked si na neho mama vidí. Mám syna 3,5 ročného. Pri ňom som mala baby active jet. Kupovala som ho používaný. Bol super, ale vadilo mi, že som musela vybrať syna z kočíka do sedačky v aute, potom otvoriť predné dvere na aute a dať tam sedaciu časť šporťáka a zhožiť konštrukciu a vložiť do kufra (máme malé auto - kufor). Ja som kukala tie trojkolky jané slalom pro, chicco trio s3 alebo quinny speedy sx. Tie sa mi páčia, len ak dobre viem tak sa nedá otočiť sedačka v športovom. Ktorý kočík by ste mi odporučili? Pomôžte mi prosím.

cecil36
26. okt 2013

@turcanoval jediny sportovy, ktory poznam a da sa otacat v proti aj v smere jazdy je peg perego easy drive, aj ho vcelku zlozis Ale! ma uplne naprd kolieska, hrkoce, ma malu sedaciu cast (teda na zimu s fusakom urcite, ale s tymi kolesami v zime aj tak neprejdes po snehu a tak, je to vyslovene letno- jarny kocik na pekny teren). Aj Jane rider sa mi zda, ze sa da otocit do oboch stran.

jul11
26. okt 2013

@turcanoval sportove kociky,ktore sa daju otocit v oboch smeroch je viacero,skor vidim problem v tom odpajani sedacej casti.napr trojkolka BeBeConfort High Trek,da sa otacat,ale musis odmontovat sedaciu cast,ale je pomerne tenka a lahka.Brio Go sa da otacat.

mimake
26. okt 2013

My mame cam cortinu 3xevo byvame v lese takze sme zvolili obrovske kolieska do terenu. Vsetky casti sa daju dat v smere aj v protismere. Sportovu cast nemusis skladat a vies na nu napichnut aj vajicko. Neviem si ho vynachvlalit pri dalsom babu pojdem zasa do neho. Manipulacia je jednoducha celkovo je lahucký, jedine co mozem vytknut je vyberanie vajicka z podvozku treba na to najst system. Inak naozaj doporucujem

basenka7677
26. okt 2013

Brio go sa da otacat, aj ho jednym klikom cely zlozis alebo rozlozis a je pritom jedno v akom smere ho mas otoceny

janaleskova
26. okt 2013

@turcanoval ja som mala Mutsy M joy a bola som najviac spokojna, sportova sa skladala cela, bez odpájania, vosiel sa mi do suzuki swift, taktiez sa dala otacat jednoduchym kliknutim...nedam na ten kociar dopustit. jedina nevyhoda je ze bol trolinku tazsi okolo 11kil myslim ale bol super. Prikladam aj ilustracne foto...to bol on 🙂

chjulia
26. okt 2013

@turcanoval z tých lacnejších Nico Babetto - je reverzný, veľký, priestranný, pohodlný, má super striešku, veľké kolesá vhodné do terénu, dá sa zložiť aj so sedačkou keď je v smere jazdy............ ale.........váži skoro 14 kg, takže je dosť ťažký - teda pre mňa a ja osobne ho mám problém dvihnúť celý zložený do kufra, ale tak ja som taký slabší kus 😉 Je tu o ňom fórum, tak keď tak pozri ..........

alca123
26. okt 2013

my sme mali brio go a nelutujem vobce..mám ho odlozený pre druhé 😉 Je lahký, velmi dobre sa ovláda...sportovú cast ked som potrebovala som prehodila v smere alebo protismeru aj ked v nej sedel malý. Obrovský nákupný košík. A presne ako uz bolo písané hore je jendno v akom smere je "sedačka" dá sa vzdy zlozit pekne na konštrukcii

ichbinich
26. okt 2013

@turcanoval:
Este jeden hlas pre Brio Go. So sportovou castou dost lahky, iba 11,5 kg. Co je na sportovy kociar a nie golfky super vaha 😉
Velky nakupny kosik dole, ovladatelny jednou rukou, kolesa vzadu velke, vpredu mensie, ale nie malicke, aretovatelne. Ja som presla luku, sneh, piesok, kamienky,...
Ak potrebujes, je to vlastne trojkombinacia, je nan aj vanicka a da sa nakliknut aj vajicko.
A mozes si ho vytunovat, da sa vymenit strieska a madlo na sportaku a k tomu doplnit aj podlozka 😉
Ak mas ale velmi male auto, mohol by byt problem - to si musis vyskusat nazivo v obchode este pred tym, ako ho kupis. A to ti odporucam urrobit s akymkolvek kociarom 🙂

Inak sa mi zda, ze aj Peg Perego Switch ma sedacku v oboch smeroch, ale neviem, ci sa da aj zlozit spolu so sedackou.
O jednotlivych kociaroch su tu jednotlive diskusie, pripadne sa spytaj konkretne otazky priamo tam, alebo tam minimalne najdes fotky 😉

saska.t
26. okt 2013

quinny buzz,mam a som spokojna 😉

danusskaaa
26. okt 2013

ja mam mamas and papas sola a uplna spokojnost! ak chces nieco v este lepsom dizajne tak odporucam mamas and papas urbo. lahky, spratny, rychlo a alhko zlozitelny, velky nakupny kos, polohovatelna rucka, lahke pranie a podobne. pri malinkom babatku je super aj Phil and Teds smart buggy-ale to zalezi od babatka, kedze ja mam maleho drobca je mu v nom pohodlno. tucnejsie babatko ma okolo roku a pol problem...