Športový kočík 4baby Guido

anicka246
30. jún 2014

Ahojte maminky, prosím vás máte niektorá skúsenosť s týmto typom kočíka? http://www.svetkocikov.sk/kociky-4baby/64418-4b.... Napíšte prosím aj plusy aj mínusy .. Dakujeeem

jul11
30. jún 2014

@anicka246 nemam,ale dve kamosky maju.velke plus je cena a velky nakupny kosik. mne sa tazsie ovladal,ale kamosky su spokojne,jedna uz druhe dieta v nom nosi. ja som si vybrala 4baby shape-co je golfac a som spokojna.

mimisk
30. jún 2014

@anicka246 zatial co ich zakaznicky kupili ziadne problemy a chvalia ich

sviecka
30. jún 2014

no, my sme ho kupili, hlavne pre to, ze sa fajn sklada a nezaberie vela miesta a aj cena je fajn. ALE asi po 2 tyzdnoch sa nam strasne rozvrzgal!!! ale strasne, a tym padom je velmi hlucny, uz sa s nim hanbim chodit... a podla mna sa aj tazko ovlada, lebo ma jemnu konstrukciu (neda sa porovnat s bexou - ta ide takmer sama) a podla mna su minus aj tie kolieska, nafukovacie sa nam viac osvedcili (bexa), takze mam pocit, ze kociar ani neperuje - neviem ci vsetky, alebo len nas je taky nepodarok, urcite by som ho uz nekupila ani neodporucila. radsej dosetrit na kvalitnejsi. nas ide urcite na reklamaciu... urcite este porozmyslaj, 🙂

anicka246
autor
30. jún 2014

@sviecka a náhodou nevieš, či je to ešte horšia manipulácia ako s Chicco golfáč? Ten mám požičaný od kamošky, no ale strašne zle sa mi s ním manipuluje, nemáš skúsenosť náhodou?

jul11
30. jún 2014

@anicka246 aky chicco?lebo podla mna multiway je lepsi ako guido

anicka246
autor
1. júl 2014

@jul11 áno presne ten.. fuu no tak potom už neviem, mám ho doma na skúšku a zle sa mi ovláda :( ja už fakt neviem.. ach a myslíš že je lepšie si z netu objednať či radšej osobne v obchode?

sviecka
1. júl 2014

@anicka246 nie, neviem...

jul11
1. júl 2014

@anicka246 urcite je dobre osobne vidiet a skusit a potom sa da lacnejsie objednat z netu.ale vela kocikov je problem vidiet nazivo v obchode nemavaju ich.ale mozno ti quido bude vyhovovat.kazdemu vyhovuje a paci sa nieco ine

emita
23. mar 2015

Ma ho svagrina, cize z tejto skusenosti musim povedat ze je nemotorny. Tazko sa ovlada-prejst cez vyssi prah alebo obrubnik je trapenie. K tomu o vrzotanie a drgotanie. Za mna I za nu-nikdy viac.