Športový kočík Carrello Bravo Plus

tbd
8. aug 2022

Ahojte, zaujal ma kočík Carrello Bravo Plus, je dostupný na slovenskom trhu, nikde som však nenašla nejaké skúsenosti, recenzie. Máte ho prosím niekto? Má nejaké muchy, čo by ma mali odradiť od kúpi? Ďakujem.

dzejsik
8. aug 2022

@tbd Pokiaľ viem je to u nas novinka, ale akurat ho testovala jedna polska maminka, tak pozri na IG ak mas.

tbd
autor
8. aug 2022

@dzejsik vďaka, Instagram nemám a poľský neviem 😀

dzejsik
8. aug 2022

@tbd polstina by problem nebol, prelozi ti to tam, kazdopadne, ta pani ho dost chvali, ma tam aj videa z rozbitych chodnikov, atd. … vraj nehrkoce a pekne je odpruzeny

tbd
autor
8. aug 2022

@dzejsik super, ďakujem. Tak mám vybratý 👌

dzejsik
9. aug 2022

@tbd aspon screen z tych terenov, kde ho tocila … aj znel tak normalne na videach ako ked ides s akymkolvek dobrym kocikom po kamienkoch

mimisk
9. aug 2022

je to uplne rovnake ako znacka babydesing

katarina121
13. sep 2022

@tbd aj si ho kúpila? Ja ho zvažujem tiež a neviem sa rozhodnúť.

tbd
autor
13. sep 2022

@katarina121 este nie, planujem tak cca za 2 mesiace. Uz budem musiet vymenit, kym mala neroztrieska 2 kombinaciu, ktora chcem aby vydrzala este mladsiemu surodencovi.

hipuska
21. okt 2022

@tbd
@katarina121
@mimisk prosím kúpila ste ho niektorá?

katarina121
21. okt 2022

@hipuska ešte nie ale tento týždeň chcem ísť ho kuknúť

mimisk
21. okt 2022

@hipuska ja ho mam vystavený na predajni , uz som dva predala, tiez som sa bala ze ked obejnam podla obrazku ze pride nejaky nekvalitný ,ale mozem povedat ze je super

hipuska
21. okt 2022

@mimisk a je taký pevný ten kočík?

tbd
autor
21. okt 2022

@hipuska ja zatial nie. Mala uz beha jak raketa a nechce byt v kociku. Tak zvazujem, ze mozno ani nebude treba kupovat. Uvidim este

figurka1985
9. máj 2023

Ľudkovia, máte niektorá tento kočík? Ako ste spokojné?

januska20
14. jún 2023

@tbd Dobrý deň, kúpili ste nakoniec tento kočiarik?

tbd
autor
14. jún 2023

@januska20 Dobrý deň, nie, nakoniec sme nekúpili už žiadny. Možno kúpim druhej dcére, ale ešte je maličká ☺️

figurka1985
14. jún 2023

@tbd ahojky. Tento kočík síce nemám, ale boli sme ho vyskúšať v predajni v Prešove. Je fakt veľmi podarený kúsok. Perfektne manevrovatelny, strieška,materiál,kolesá,polohovanie.... Má všetko, čo má mať kvalitný kočík. Myslím,že ľutovať nebudeš. Ja som ho nakoniec nekúpila, kúpila som bazarovy cestovný kocik, a nakoniec som zistila,že tento veľmi terén nezvláda, tak som ešte v bazari splasila super terenak. Už som nechcela toľko investovať, oba dokopy má vyšli polovicu z toho Brava. Ale kebyže mám mladšie dieťa, tak bravo plus je fakt skvelá voľba

januska20
14. jún 2023

@figurka1985 ja uvažujem kúpiť buď tento alebo carreloo alfa. Viac som však asi naklonená k alfe. Je s otočným sedením.
Syn má 1rok, zatiaľ nechodí a u nás asi 4 dni v roku nefúka vietor. Preto zvažujem asi viac to otočné sedenie.
Len som chcela vedieť, či to nie je taká "hrkálka". Nemám možnosť vidieť ho osobne, nakoľko v najbližších obchodoch tu po okolí ho nemajú.

figurka1985
14. jún 2023

@januska20 aj alfu som pozerala, ale len na nete. V obchode ju nemali. Ale keby že mám ročné dieťa,asi vezmem alfu ☺️ ale ten nový model 2023

januska20
14. jún 2023

@figurka1985 ten novší pozerám. Práveže uvadzajú , že tento novší model je väčší.

tbd
autor
14. jún 2023

@figurka1985 vďaka za recenziu, ak budem kupovať, určite ho chcem 👍

michaelap1997
14. júl 2023

Ja mám carrello bravo plus 2022 a som veľmi spokojná. Prejde aj horší terén bez problémov. Nie je otočný ale mne osobne to neprekáža. Mala je v ňom od 6 mesiacov .