Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Britax Go Big je najvyššou, high-endovou verziou modelov Britax Go a Britax Go Next. Je to športový kočík či jeho kombinácia vo funkčnom škandinávskom dizajne. Väčšie, kvalitne odpružené kolesá ti zaručia výborné jazdné vlastnosti v lepšom i horšom teréne. Všetky kolesá sú v terénnom prevedení s pneumatikami plnenými penou. Nehrozí ti tak defekt, ani neestetické zapichnuté kamienky. Hlboká vanička je umiestnená vyššie, aby si k bábätku bola bližšie. Sedadlo je naopak nižšie pri zemi, aby sa do neho dieťa vedelo usadiť aj samé. Go Big je prvým športiakom z rady Go, ktorý môžeš napolohovať do úplného ľahu vhodného od narodenia. Na kočík dokážeš pripojiť aj autosedačku pre vytvorenie cestovného systému. Nosnosť košíka u Go Big je až 10 kg, zmestí sa do neho aj väčší nákup.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
14
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
111 × 61,5 × 97,5
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
80,5 × 61,5 × 52
Pôvod značky
Nemecko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 48
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Ahojte, prosím vás, neviete mi niekto poradiť - mám kočík Brio/Britax Go Big, ale chcem dokúpiť vaničku z Go Next a vajíčko z Brio Go - sadne mi to?
Ahoj, áno, čo sa týka koncoviek, sadne ti to určite. Možno by som ešte premyslela vajíčko - kvôli tomu, že Brio Go je už dosť starší model a autosedačky by nemali byť veľaročné (staršie) kvôli oslabovaniu spojov a plastov, čo je dobré vedieť najmä v prípade nehody, kedy môžu aj inak bezpečné autosedačky už dopadnúť horšie... ale čisto z pohľadu koncoviek - áno, sadne ti to!