Športový kočík Easywalker Jackey, Bugaboo Butterfly, Joolz Aer

natalinatali
1. feb 2023

Ahojte dievčatá ,prajem krásny deň ,chcem sa len opýtať či máte niektorá skúsenosti s týmito kočíkmi: Easywalker Jackey ,Bugaboo Butterfly,Joolz Aer alebo poprípade viete poradiť nejaký iný spratný,priestranný športový kočík. Doma mám Cybex Priam tak možno aj Mios by som vyskúšala preto budem vďačná za akékoľvek skúsenosti ,radi,recenzie.Ďakujem 😊

bluemoon24
1. feb 2023

Bugaboo butterfly je top cestovni kocik, vejde se do letadla, do prostoru nas hlavu. Ale asi jsi videla ty kolecka, je to fakt cestovni kocarek na vicemene rovny teren 🙂

denden77
1. feb 2023

mame Jackey, kupovany kvoli dovolenke.. a inak ho nepouzivam 😁 to je kocik na chodniky hladke ako sklo, co nie su skoro nikde 😁

natalinatali
autor
1. feb 2023

@bluemoon24 takže za teba je to len cestovný kočík hej ,no ja som to chcela vlastne ,že keď pôjdeme napr.na nákup ,alebo do mesta 😁tak to asi nie však ? Nevidela robím si len prehľad ,že ktorý asi tak

natalinatali
autor
1. feb 2023

@denden77 fakt ? Aha super 🙈a aky mas prosím ťa kočík na bežne používanie ? To fakt sú tieto asi len také pre bábiky

denden77
1. feb 2023

@natalinatali my mame bezne Valco Snap.. ked som 1x vytiahla Jackey, skoro som si dceru vyklopila na prvom vytlku 🤣🤣🤣 ale na dovolenku ako cestovny kocik je v pohode 😁

natalinatali
autor
1. feb 2023

@denden77 Jejda tak to ozaj je len taký ,,dovolenkový” aby sa zmestil do auta /lietadla 🤣🤣🤣škoda tak teraz už ozaj neviem ,že aký ten Valco je dobrý ?

bluemoon24
1. feb 2023

@natalinatali no to vidíš podle těch kol prostě 😅 my jsme měli Thule absolutně neskladný. Teď máme zopa move a za me je super. Maly, skladny (ne tak jako cestovni ale fajn) a ma terenni kola, takze ve meste zvladne jakykoliv teren, nejakou polni cestu by asi dal taky. Mrkni, treba se ti bude libit 🙂

denden77
1. feb 2023

@natalinatali za mna je Valco v pohode 😊

dzejsik
1. feb 2023

@natalinatali pri starsom sme mali Cybex Eezy S+2, bol skvely, jedine manzel vkuse sliapal na brzdu a spojovaciu tyc, teraz mame Easywalker Jackey, kde sa nema o co potkynat a tiez je vydareny … Eezy malo vacsie kolesa oproti nemu a dlhsiu striesku (viac zakryla), Jackey má zas kolmejší sed a kus dlhšiu chrbtovú opierku …. keby som vyššia, tak zaujímavý by bol aj Jackey XL

ale teda sú to kočíky na výlety do auta, s Eezy som šla aj v lese a prežil to, teraz na bežno používam Petite&Mars Royal, pomer cena kvalita dosť dobrá, prešiel zatiaľ všetko, nevadí mi keď po ňom sláču dvaja naraz, len keď chceme ísť na dlhšie, zaberie pol kufra a to je relatívne skladný 😁