Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Športový kočík Esprit Vegas

moonixi
13. jan 2012

Mamicky, prosim ak niektora z Vas ma tento kocik, sup sem s Vasimi skusenostami... 🙂. Dakujem

panthera
18. jan 2012

Mne sa velmi paci,uvazujem nad nim,ale nikde nemaju len sportovu cast.Paci sa mi ta cyklamenova..
🙂

moonixi
autor
18. jan 2012

@panthera Ahoj, mne zase ta modra...len neviem najst absolutne ziadne komentare, ze aky je...

moonixi
autor
18. jan 2012
panthera
18. jan 2012

ved to a ja potrebujem sportovyyyy🙂

magnolka
7. máj 2012

Ahojte, podarilo sa vam ten sportak zohnat? A ste spokojne? Dakujem za reakcie, ja ho prave zvazujem...

slady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladore
7. mar 2013

síce už neaktuálne asi ale ja ho mám v 3kombinácii krásny fialovo béžový 🙂

janinka13
10. mar 2013

@ladore dobrý večer, môžem sa spýtať, kedže máte 3 kombináciu, aký bol v zime, keď bolo snehu, dobre sa sním manipulovalo? ďakujem za info

ladore
10. mar 2013

@janinka13 dobrý podvečer áno šlo sa s ním fajín až na tie snehové mantinely popri cestách......ale to neprejde žiadny kočík iba ak buldozer...... vanička je super pomerne veľká a priestranná, na moje prekvapenie je dosť ťažká- aj keď táto je ozaj spomedzi snímateľných najľahšia ( ja totiž nemôžem nosiť a dvýhať ťažšké ....preto aj tento kočík )
športová časť veľmi dobrá. Všade sa s ním zmestím aj medzi úzučké regále v obchode 🙂)))
Ale nakoľko moja babuľa je dosť veľká chcela by som niečo ešte väčšie v športovej úprave 😎

lamianka
15. apr 2013

Ja som prave kupila cely set v modrej farbe za 100€ - uplne novy. Nahodou mi padol do oka inzerat jedneho pana, ktory ho doviezol z Nemecka. Zaruku sice nemam, tak dufam, ze bude dobre sluzit bez problemov. Je lahucky, vanicka je dobra aj autosedacka. V celku som spokojna, ale do snehu ho neodporucam. Ma labilnejsiu konstrukciu oproti inym kocikom ako Jane, babysmile a pod. Sportova cast je malo priestranna co sa tyka hlbky sedenia - mala ma rok aj 3 mesiace a uz je to pre nu len tak-tak, sirka je fajn, len ten priestor pre zadocek mohli urobit hlbsi. Za cenu, ktora sa pohybuje na nete okolo 400€ za cely set, by som ho nekupila - uprednostnila by som pevnejsie kociky, i ked vacsie - hlavne ak ho chcete na zimu. Tento je super na leto a do obchodov, je lahucky a mensich rozmerov, v modrej farbe vyzera velmi pekne - sportovo/elegantne. Ja som potrebovala presne takyto - lahky, mensich rozmerov, nekomplikovany a hlavne NOVY! Po niekolkych velmi zlych skusenostiach pri kupe kocikov po jednom dietati uz radsej pozeram uplne nove...alebo osobna obhliadka kocika. Pred nedavnom som kupila surodenecky Jane - vraj vyborny stav bez akehokolvek poskodenia...a tych poskodeni tam bolo viacero...bol k tomu aj kryt do dazda - spinavy a roztrhany...chvala Bohu som sa ho zbavila, ale prisla som pri tom o peniaze, pretoze som ho dala lacnejsie :( Takze radsej novy, ak sa da!
Este by som povedala, ze manipulacia s Espritom je ako s golfkami, aspon ja mam taky pocit. Ked tlacim Baby Smile karicku a Esprit, citim rozdiel v pevnosti kocika...i ked je Hauck dobra znacka, predsa len sa mi zda labilnejsia konstrukcia na tomto type kocika - preto do snehu neodporucam.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli