Športový kočík Joie Mirus

zaza03
7. jan 2015

Ahojte maminky. Máte niekto skúsenosti s týmto kočíkom? ďakujem
http://www.kociky.sk/detske-kociare/sportovy-ko...

mirka078
17. jan 2015

Aj ja zvazujem kupu, ale musim ho vidiet najprv osobne...som na neho velmi zvedava... 🙂

lennulik1
6. feb 2015

@zaza03
@mirka078 ahojte dievcata, ak si chcete pozriet ten kocik, mozete kludne aj u mna, prip. sa pytajte 🙂. My sme ho dostali ako darcek, ale nakolko uz jeden sportovy mame, tak tento sme len par krat vyskusali, ale nepouzivame ho. Je pekne lahky, okolo 6kg, ma aj preklapaciu rucku, a vmesti sa uplne v pohode do klasickej fabie do kufra a este je aj miesto.
Mam ho aj v bazare, ak by ste mali zaujem.

libusa2
7. mar 2015

@lennulik1 prosim ta, da sa k nemu kupit nanoznik? A ako sa s nim manipuluje? Dakujem 🙂

lennulik1
8. mar 2015

@libusa2 ahoj, nanoznik k nemu nemam, ani som nezhanala, nakolko mam aj svoj sportovy, ale myslim si, ze by mohol sediet niektory zo znacky emitex, oni ich maju vela univerzalnych. manipuluje sa s nim tak normalne, je fajn lahky (ma nieco cez 6kg), takze sa da zdvihnut aj ked dietatko v nom sedi. vyhoda je aj preklapacia rucka, ked sa ide napr. proti vetru alebo dolu z kopca, je to super, i ked to s preklopenou ruckou nie je na taku dlhsiu jazdu, pretoze predne kolecka su otocne, ale to je aj na inych kocikoch, napr. ked som skusala Hartan, tak je to s tou preklopenou ruckou taka ista jazda.

libusa2
14. mar 2015

@lennulik1 ďakujem

salome51
18. mar 2015

ahoj lenulik. Chcela by som sa spýtať na ten kočík Joie. Tie kolieska nehrkocú? Náš synček rád spáva v kočíku a nie vždy sa mu páči sedieť otočenému ku mne chrbtom a nevidieť ma, preto ma zaujalo, že má preklápaciu rúčku. Je ta rúčka dosť stabilná? Myslím či nie je "rozhŕkaná". Odrádzajú ma tie plastové kolieska. Počula som, že na ceste hrkocú a dieťatko potom dosť trasie. Ďakujem 😉

lennulik1
24. mar 2015

@salome51 ahoj, az teraz som nasla tvoju spravu. nejak zvlast som nepostrehla, ze by kolecka hrkotali, ono zalezit, po akom povrchu s nim chodis. teda pokial nechodis po tych kockach co sa im nadava "macacie hlavy" 🙂 rucka je pevna, nehrkoce sa, ani sa nekyve do stran, ak myslis to. ak chces, mozes ho prist kludne pozriet.

salome51
25. mar 2015

@lennulik1 lenulik, ďakujem za odpoveď. Chcela by som tento kočík kúpiť pre nášho malého. Rád spinká vonku v kočíku na prechádzke ale zvykne niekedy vyvádzať keď je otočený ku mne chrbtom a potom ho musím z kočíka vybrať a sedačku na ulici otáčať. Preto ma zaujalo že tento kočík má preklápaciu rúčku, len som mala obavy či nebude nestabilná a nebude rozkývaná. Terén je u nás klasický ako na Slovensku 😀 , sem tam jama, sem tam popraskaný asfalt 😀 . Lenulik a z ktorého mesta si?

lennulik1
25. mar 2015

@salome51 ano, ta preklapacia je aj na toto dobra, ked ma krpec naladu pozerat na mamu, alebo uz kto ho kocikuje 🙂 ja som tak kocik vyberala hlavne pre mojho otca, on bol zase taky, ze chcel na neho vidiet, aby sa nebal. teren mate skoro ako u nas :D i ked my mame pekne namestie teraz, takze vacsinou je to ok 🙂 som z Leopoldova. a ty?

libusa2
25. mar 2015

tak, o dva týždne aj ja budem mať tento kočík, budem mať farbu fuchsiu, teším sa, potom dám recenziu aký je. 🙂

lennulik1
25. mar 2015

@libusa2 gratulujem 🙂 ta fuchsiova je tiez krasna 🙂

salome51
25. mar 2015

@lennulik1 jáj, Leopoldovo. Ja som z Brezna. To je vééééľmi ďaleko. V Ružomberku je predajňa kde ho majú. Asi zbehnem tam, alebo skôr ho rovno objednáme. Ďakujem za info. Veľmi si mi pomohla. 😉

lennulik1
25. mar 2015

@salome51 jasne, nie je problem, ale ked chces, mozes si ho mrknut na predajni, a ak by si chcela ten vo farbe Blue bell, tak sa mozme na cene dohodnut, co ty na to? da sa poslat aj kurierom, a clovek nemusi cestovat cez pol republiky 🙂

salome51
26. mar 2015

@lennulik1 môj manžel už bol včera večer akčný a objednal ho 😉 . Som veľmi zvedavá. Ďakujem za ponuku, si fakt zlatá a veľmi ochotná. Ešte raz ďakujem 🙂

lennulik1
26. mar 2015

@salome51 oki, nemas zac, tak vela "stastnych kilometrov" prajem ;)

petinka83
23. jún 2015

@lennulik1 Ahoj, za kolko by si kocik predala, ak je to ešte aktualne? A my ho hlavne potrebujeme na leto ako golfac. Da sa povedat o nom, ze je ako golfovy?

aspinka
25. jún 2015

@salome51 ahoj ako si bola spokojna s kocikom prosim slubila si recenziu 😀

salome51
25. jún 2015

@aspinka naozaj, celkom som zabudla. Veľmi ma to mrzí. S kočíkom som nebola spokojná. Vrátila som ho hneď na druhý deň. Absolvovala som s ním len jedinú vychádzku a stačilo mi. Kúpila som ho najmä pre to aby som mohla preklápať rukoväť a voziť syna aj v smere aj proti smeru jazdy. Avšak ak preklopíte rúčku tak aby bolo dieťa smerom k vám, tak je kočík absolútne nepoužiteľný. Kolieska, ktoré sa dajú odaretovať čiže sú pohyblivé sú vpredu pri vaších nohách a teda kočíkom sa nedá manipulovať a manévrovať. ak ich zaaretujete tak sa s kočíkom manipuluje úplne ťažko. Navyše látka na strieške kočíka nie je nijako pripevnená k časti kočíka kde dieťa leží. Takže keď fúka vietor asi to nie je bohviečo. A keď malý v kočíku sedel a chcela som mu zatiahnuť striešku kočíka nad neho, tak ju mal takmer rovno na hlave - je to nízko. Čiže som nebola absolútne spokojná. Jediné plusy sú nízka váha a priestranný košík. My sme potom kúpili Peg perego pliko switch easy drive. Sme s ním nadmieru spokojní. 😉

aspinka
25. jún 2015

@salome51 tak to mi je luto ze si nebola spokojna mna zaujala hlavne cena teraz je v akcii za 93€ tak ho asi skusim... a ked tak to urobim ako ty a vratim ho... peg perega milujem ale pre mna je to drahe mam 3 deticky takze uz to je o nieco inom ako ked sme mali prvu 😀
@libusa2 ty si s nim bola nakoniec ako spokojna prosim? 😉

libusa2
25. jún 2015

@aspinka ja som s kocikom spokojna, ano, su nedostatky, ktore by som zmenila, ale podla mna idealny kocik neexistuje. Medzi nedostatky patri horsia manipulacia pri preklopenej rucke, ale mne to nejako nevadi, da sa to naucit. Ked som na prechadzke, tak ju mam vacsinou preklopenu v protismere, ale ked sa niekam ponahlam, mam ju normalne. Dalej rucka je aj dost kratka, ked je preklopena, manzel zakopava o kolesa a este ako spominala @salome51, latka na strieske dole je uplne volna a ked mi mala spala v lezatej polohe, tak mi striesku prefuklo dnu do kocika, ja som si to ale spevnila gumickami a uz mi to nerobi. Neviem, ja by som ale nemenila, je lahucky, spratny, maly a hlavne ta preklapacia rucka. U nas v PP stale fuka vietor, tak ja to dost casto vyuzivam. Dufam, ze som trosku pomohla.🙂

aspinka
25. jún 2015

@libusa2 jasne dakujem aj za tvoj nazor takze ho stale mas... presne ako pises uplne idealny asi nie je ziadny mna v prvom rade zaujala teraz ta cena novy som este nemala len pouzivane uz som mala najdeny pouzivany ale potom som si povedala ze ked mozem mat v tej cene novy tak ho skusim uvidim ako to dopadne 😉

petinka83
25. jún 2015

@aspinka Aj ja som ho teraz objednala za tu cenu, tak uvidime 😉

libusa2
25. jún 2015

@aspinka máme ho tri mesiace a určite ho budeme mať do konca. 😉

aspinka
25. jún 2015

@petinka83 objednala si z aladina? uz mi volali ze zajtra pride cez vikend otestujem a ked ee tak do 14dni mozem odstupit od zmluvy 😉 ale ja som ku kocikom dost prisposobiva 😀
@libusa2 a co v zime vtedy si ho nepouzivala?

libusa2
25. jún 2015

@aspinka v zime som mala este sportovy kocik z 3-kombinacie.

petinka83
25. jún 2015

@aspinka Ano z aladina, ale chcela som farbu jade a tu nemali na sklade, takze mi pride az buduci tyzden. Objednala som vcera. Ty si kedy objednala a aku farbu? Potom cez víkend napis dojmy 😉

aspinka
25. jún 2015

@petinka83 ja som objednala tu fuchsia 🙂

aspinka
26. jún 2015

Tak kocik je doma to bola rychlovka.. a nam sa zatial velmi paci za tu cenu je super...tu sietkovanu zadnu cast dam urobit kamoske krajcirke taku vsadku na suche zipsy taky pas aby neprefukovalo a teda ked mi prisla velka krabica tak v prvy moment ze ako to vytrepem a jednou rukou som to nadvihla ako keby tam nic nebolo a paci sa aj malej 😉 a dosla mi vysacka povodna cena 152€ a prelepene na 93€ 😀 pripajam par real foto...

aspinka
26. jún 2015

baby ja tam nemam to stresne okienko? 😀 a vy?

aspinka
26. jún 2015

ahaaa to ma asi len ten cerveny 😅