Športový kočík, keď dieťa nesedí

linda97
29. okt 2022

Ahojte, malá ma 5 mes a zlomila sa nám konštrukcia. Po dlhom
zvažovaní sme sa rozhodli pre cybex balios s .. len poraďte, je lepšie brať 2v1 kde ale tá športová čast má vyvýšené miesto na nôžky, alebo cybex balios s lux čo je len čisto športový.

lenuska9999
29. okt 2022

@linda97 tu sa pripnem, sme podobný prípad 😀 len mne sa nezlomila konštrukcia, ale koleso. A hlboký kocik sa mi podľa mňa už neoplatí kupovať

ildiko36
29. okt 2022

@linda97 ja mam 5r kocik anex cros ani po velkom záťaži nevyzera ako použitýi, skôr ako nový.
Druhý kočik mam pre menšieho syna od narodenia easywalker miley ,je to perfektny

anavixy
29. okt 2022

Balios aj Talos sa daju dat do uplneho lahu, ja mam Talos a korytkove sedenie by som urcite nechcela. Myslim, ze aj k baliosu je nanoznik, takze fusak, nanoznik a moze byt aj zima. Tiez som v nom dceru vozila v leze skor nez sama sedela 🙂

jjanulienka
29. okt 2022

Moja bola v Baliose Lux tiež od 5 mesiacov 😉

jjanulienka
29. okt 2022

@anavixy neni k nemu nanoznik ale ja som kupovala pinkie nanoznik a sedel super👌

zuzuliennka1
29. okt 2022

@linda97 pokial vies dat sportovy uplne do lahu - kludne tam moze ist aj dieta, co este nesedi, tiez som tak mala syna v sportovom poleziacky ako @jjanulienka a ked sa syn naucil sediet, tak som kocik vyklopila do sedu 🙂 viac sa mi pozdavaju takeho kociky, nez korytkove lebo potom pocas celeho zvysneho obdobia kocikovania ked syn v kociku zaspal -
som ho sklopila a pohodlne poleziacky sa vyspal

snehulak77
29. okt 2022

Ja som mala aj štandardný aj korytkovy ale za mňa korytkovy je super. Malý ma 18 mesiacov, stále korytkovy používame. Už máme aj bugaboo bee na letnejsie mesiace, ale synovi sa v korytku stáleveľmi páči (a to som bola jeho veľký odporca 😂). Okrem toho, že jemu je veľmi pohodlný, tak s fusakom je pohoda, lebo v kočíku do ľahu (nekorytkovy) sa mi stále zosuchava a musím ho naprávať (ale to je problém až keď dieťa sedí a meníš polohy). V každom prípade, keď dáš akýkoľvek športový do ľahu, tak je to oka. Inak, do krytka sa dá dokúpiť aj vložka pre malé a nesediace detičky.
A ku tebe vybratemu kočíku len toľko, že je veľmi pekný, ja som nad ním tiež uvažovala ☺️

linda97
autor
30. okt 2022

@linda97 dakujem Vam, akurat pozeram na viacerych eshopoch a uz som z toho debil, vsade to maju inak alebo len moja hlava to nebere 😀 takze 2v 1 cybex balios s je s korytkovym sedenim ano? A cybex balios s lux je ten ci sa da dat cisto do lahu ale viem si k nemu dokupit vanicku.?Lebo na jednom ukazkovom videu dala dole vanicku z dvojkombi a nasadila ten sportovy ktory sa dal dat do lahu.. to by bola pre mna uplne naj moznost , lebo chcem este aj vanicku ale do buducna nechcem korytkovy

dzejsik
31. okt 2022

@linda97 ano, da sa dokupit vanicka a S Lux je do rovneho lahu ;)