Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík Mamas and Papas Armadillo Flip Xt

dendy09
19. apr 2017

Ahojte mamicky. Viete mi poradit mate niekto skusenosti s kocikom mamas & papas armadilo flip xt ? Rozmyslam nad jeho kupou. Kedze je drahsi tak to chcem dobre zvazit a pomohli by mi vase skusenosti. Alebo viete mi poradit este nejaky dalsi kocik s nasledovnymi poziadavkami ?
- sportovy kocik otocny oboma smermi
-velka strieska
-lahky a lahko skladny
-a nech sa da polohovat do uplneho lahu
Najvacsi problem je v tom ze kociky s velkou rozsirenou strieskou sa nedaju otocit smerom na rodica.

Dakujem za radu 🙂

sunnybaby15
7. dec 2018

Ahojte viete mi poradit pouzivatelky tohto kocika co sa tyka koliesok? Citala som recenziu ze kolieska idu tazko na strku.. ze nie je to kocik stavany na nase cesty

itwana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1denisa1
23. dec 2018

@sunnybaby15 ja som s nim bola aj na destskom festivale na cervenom kameni a bola ta luka ziadna rovinka asfalt atd. Boli sme aj na zamku kde uplne v pohode zvladol kockovanu dlazbu , strk som tiez presla okolo jedneho staveniska no keby ho mam pouzivat pravidelne po ceste ktora je len vysypana strkom tak to sa radsej obzriem povterenom kociku s vacsimy kolesa lebo by to stalo vela namahy a mne by bolo luto tak drahy kocik nicit

simonka112
9. jún 2019

Zdravim Vas, viete mi prosim poradit, na konstruckiu armadillo flip xt, bude pasovat aj vanicka flip xt2?

1denisa1
9. jún 2019

@simonka112 ak mate adapter na vanicku tak urcite ano , mne dokonca sedela canicka quinny

bmstrade
19. júl 2019

Ahojte, prosím, nemáte náhodou niekto na predaj predné kolieska na Armadillo Flip XT? Dakujem velmi pekne.