Športový kočík Quatro monza

vikijana
3. apr 2013

ahojte viete mi niekto poradit ci ma tento kocik nafukovacie kolesa?a ake mate skusenosti?dakujeeem

quanti1
3. apr 2013

@vikijana kocik nema nafukovacie kolesa. My ho pouzivame vyse roka a som spokojna, vadi mi nanoznik, lebo ked ho zapnem a mala sedi, je dost natesno pri hrudniku. V zime som jej musela polohovat chrbtovu opierku. Este mi trochu vadila kratka strieska, ale ked jej svietilo slnko prehodila som rukovat.

quanti1
3. apr 2013

@vikijana este som zabudla, my mame cerveno sedy a dost vybledol, kedze sme boli v lete stale vonku, takze to nepovazujem za zavadu.

vikijana
autor
3. apr 2013

a do terenu horsieho myslis ze by to zvladol?lebo sa mi zdaju byt male kolieska na tom ale paci sa mi natom ta prehadzovacia rukovat.

quanti1
3. apr 2013

@vikijana co presne myslis horsi teren? my sme sem tam vozili po rozbitych cestach a lesnych chodnikoch a bolo to v pohode.ale ak by som tak mala stale vozit, asi by som si nasla kocik na to prisposobeny, aby sa ti za chvilu neznicil.

vikijana
autor
3. apr 2013

tak ako zla cesta a mozno aj vyuzitie v zime som myslela.
@quanti1

quanti1
3. apr 2013

@vikijana v snehu sa to dalo vozit, sem tam sa sneh prilepoval na kolesa. A tie mensie kolesa nie su uplne male ako mavaju niektore kociky.

moma7
12. apr 2013

Ja ho mam a som s nim spokojna, aj malemu sa v nom paci,pouzivame ho uz druhy rok a maly sa tam v pohode vyspi. 🙂 🙂

augustbabo
12. apr 2013

@moma7 ja uvažujem tento kočík kúpiť, lebo všade píšu, že je do 20kg dieťaťa,podľa popisu sa mi zdá, že by mal byť dosť veľký a dieťa by sa tam malo do 3 rokov v pohode zmestiť. Chcela by som sa pýtať, či je dosť priestranný a či sa mi ho oplatí kúpiť, malý má 1rok aj 9 mesiacov, cez 13 kíl a 89 cm, do nášho športiaka sa už nezmestí. Boli sme už vo viacerých obchodoch s kočíkmi a nikde ho nemajú, tak by som ho objednala cez internet.

moma7
12. apr 2013

Mojmu malemu sa v nom paci, ma 22 mesiacov, ak vam to staci tak zajtra vam ho pomeriam, ak chcete🙂 maly mi uz spi a nechcem zapinat svetlo aby sa mi nezobudil🙂

moma7
12. apr 2013

akurat som pozerala ci nemam aktualnu fotku ako v nom maly spi ale bohuzial. Vsetky zostali v novom telefone, ktory sa pokazil☹ mam len taku kde mal 3 mesiace🙂

kiakocikovsvet
13. apr 2013

@augustbabo napíšte v ktorom meste ho chcete vidieť a pošlem Vám kontakt na predajňu kde ho dodávame

kiakocikovsvet
13. apr 2013

@vikijana na trhu sa predáva už kolekcia 2013, kolesa sú z tvrdenej gumy a má predlženu striešku,ktorú sklopite úplne dole, takže sa líši od kolekcie 2012

augustbabo
13. apr 2013

@moma7 ak by ste mali čas, mohli by ste mi zmerať len výšku od sedadla po striešku, lebo čo máme doma športiak, tak už mu striešku nezaťahujem, nakoľko mu už hlava tlačí do striešky a zase od sedadla dole po to stupadlo, kde má položené nôžky. Môj bude mať 21 mesiacov. Myslíte, že tento kočík ešte aspoň rok využijete, ak aj nie na dennodenné vozenie ale aspoň keď pôjdete na nákup, či na výlet. Myslíte, že sa doňho ešte syn vmestí aj tak cca za rok cez leto?

augustbabo
13. apr 2013

@kiakocikovsvet ja som bola u predajcov v Skalici a v Senici, neviem či vo všetkých obchodoch s kočíkmi, ale nikde ho nemali :(

augustbabo
13. apr 2013

@kiakocikovsvet na internete som už videla aj nový typ 2013, je veľkostne taký istý ako ten 2012? Aj tento je do 20 kg dieťaťa?

augustbabo
13. apr 2013

@kiakocikovsvet ešte jedna otázka, koľko u vás stojí tento kočík? Najlacnejší som našla za 167€. ďakujem za odpoveď

kiakocikovsvet
13. apr 2013

@augustbabo to je cena starej kolekcie, nová stojí 189,-€ s poštovným

moma7
15. apr 2013

Prepacte, nevedela som sa sem dostat. Celkova dlzka kocika, ked je uplne v lahu je 95, ale to je nadoraz a bez toho aby dietatu viseli nohy🙂v sede, ok zlomu hore k strieske 62, a smerom k opierke na nohy je 50 cm. Sirka kocika vlastne opierky je 33cm. Pekny dnik🙂

moma7
15. apr 2013

kde ste videli novy typ 2013, vedeli by ste mi poslat adresu toho obchodu? Dakujemm.

augustbabo
15. apr 2013

@moma7 ďakujem za odpoveď a tu je internetová stránka na kočík 2013: http://www.kocikovsvet.sk/kociky-quatro/563-det...

moma7
15. apr 2013

Dufam ze ste sa v tom vysomarili. Zajtra vam mozem spravit fotku ako si v nom vie moje dieta v nom vegetit🙂 nemate zaco, ak vas este nieco zaujima pytajte sa. Potah sa da dat cely dole J SO STRIESKOU a oprat v pracke. Je prichyteny srobikmi a aj amaterska mamicka dokaze odmontovat😉

moma7
15. apr 2013

nuz neviem ci ten kusok nieco pomoze. Inak skuste pozriet cenu na www.4mama.sk, myslim ze tam som ho videla v akcii🙂 my mame ten bezovy. A mame ho uz pomaly 2 roky a farby nie su vobec vyblednute a uz som ho aj prala zoparkrat.

augustbabo
16. apr 2013

@moma7 objednali sme Quatro Monza, už ten nový typ 2013 hnedobéžovej farby za 167 €, poštovné bolo zdarma

moma7
16. apr 2013

Potom mi dajte vediet,ci ste spokojna, aj my mame takej farby🙂pekny dnik🙂

augustbabo
16. apr 2013

@moma7 dúfam, že bude dosť veľký ten kočík a aspoň nejakých pár mesiacov až rok ho využijeme 🙂 ak nie, tak zostane pre druhé bábo niekedy 🙂

moma7
16. apr 2013

Myslim si ze ho vyuzijete a ak nie tak ho predate i ked mne je ho luto predat, len kvoli tomu ze maly sa mi tam v pohode zmestil v zime s fusakom a aj spanielskou hrubou dekou a este bol v overale a aj mi spaval v kociku🙂 ja nelutujem kupu🙂

augustbabo
18. apr 2013

@moma7 tak kočík už dnes prišiel, čo som vedela to som zložila, keď príde domov manžel namontuje kolieska a môžme vyraziť na prechádzku 🙂 Naparádu je, aj tá predĺžená strieška, napredu je priehľadná a potom sa zapína ešte jedna časť zipsom, keď ju úplne natiahnem, tak je až po madielko, kde sa môže dieťa držať rúčkami. Myslím, že budeme spokojní. Je tam písané, že kočík je od 12 mesiacov dieťaťa do 36 mesiacov a 20 kg.

moma7
18. apr 2013

Super kolieska sa len nastrkuju🙂 tak napiste aka bola prva jazda a ako sa vnom maly citil, ci sa mu tam pacilo🙂 vela stastnych kilometrov🙂🙂🙂🙂🙂🙂

augustbabo
18. apr 2013

@moma7 malý sa už dlhšiu dobu nejako moc rád nevozí, ale dnes som ho tam posadila ešte vnútri ako sme kočík zmontovali dokopy, nechcel z neho ani ísť preč a keď sme potom išli na prechádzku, tak si tam sedel ako kráľ a za hodinu sme sa vrátili domov a až doma z neho zliezol, takže naparádu! 🙂 Je super🙂

augustbabo
18. apr 2013