Športový kočík Quatro monza

vikijana
3. apr 2013

ahojte viete mi niekto poradit ci ma tento kocik nafukovacie kolesa?a ake mate skusenosti?dakujeeem

moma7
18. apr 2013

No tak to je super, paradny,mojmu sa tam tiez paci a to mame ten starsi typ🙂 hovorim ze v pohodicke si tam pospal aj dve hodky🙂 som rada ze ste spokojna a ocividne aj maly🙂 kamoska si kupila nunu peep deluxe a nahovara aj mna, ale ja som spokojna s tymto kocikom🙂 paci sa mi a mame rovnaku farbu kocika, no nas je uz starsi🙂

ivka23685
21. apr 2013

Ahojte, neviete nahodou ci sa ta opierka da dat aj uplne na lezato? 🙂

georgia333
22. apr 2013

@ivka23685 opierku chrbta si daš až do ľahu

katerinavaskova
19. jún 2013

@augustbabo Dobrý den,nevím jestli je to ještě u vás aktuální,psala jste,že by jste chtěla kočárek Qvatro monza,já prodávám skoro uplně nový,je koupený v dubnu a je ve fialové barvě z kolekce 2013,cena kočárku je 3000kč + doprava,kdyby jste měla zájem,prosím napište.Děkuji Vašková Katka

augustbabo
19. jún 2013

@katerinavaskova ďakujem, ale už sme kúpili nový

dufa
21. júl 2013

@katerinavaskova Dobry den, nasla som tu, ze ste predavali Qatro Monzu. Uz je predana? Dakujem.

katerinavaskova
22. júl 2013

Dobrý den,ano už je bohužel prodaný.Děkuji Katka

katarinatibi
13. aug 2013

@augustbabo ako ste po dlhsej dobe spokojny? Chystam sa ho kupit 🙂)

augustbabo
13. aug 2013

@katarinatibi som s ním spokojná, až na to, že nie je zrovna z tých lahších šporitiakov, skôr je dosť ťažký, ale sme spokojný... malý mal teraz v júli dva roky, v pohode sa tam zmestí a má ešte veľa miesta a určite ho ešte do nejaký ten čas využijeme...

katarinatibi
13. aug 2013

pouzili ste ho uz aj v zime??
@augustbabo

augustbabo
13. aug 2013

kupovali sme ho v marci, cez zimu sme ho nemali

augustbabo
13. aug 2013
nufanek
15. aug 2013

@augustbabo ahoj, chcem sa opytat ako si s kocikom spokojna po par mesiacoch. Nemas nahodou fotku drobca v kociku s nanoznikom? Mne sa zda ten nanoznik taky divoky 🙂 maly na obrazkoch. Dakujem.

augustbabo
15. aug 2013

@nufanek cez zimu sme ešte tento kočík nemali a nánožník som vôbec na kočík ešte ani neskúšala... a v tomto momente ani neviem kde som ho odložila 🙂 ak ho nájdem, tak ho tam skúsim pripevniť a buď pošlem foto alebo odpíšem, len ho musím hlavne nájsť (bývame v novom dome a niektoré veci ktoré nepotrebujem alebo stále nepoužívam, tak ich odložím tak, že ich po čase neviem nájsť 🙂 )

nufanek
15. aug 2013

@augustbabo vdaka, az neskor som si precutala, ze si stale spokojna. Neviem vybrat vhodny kocik. Od babypointu som sa dostala k monze 🙂

nufanek
26. aug 2013

@augustbabo ahoj, mala by som jednu prosbu, nepremerala by si mi sedaciu cast plus vysku chrbtovej opierky? Dakujem.

monickat
9. sep 2013

Nema nafukovacie kolesa su len take gumenne.

monickat
9. sep 2013

Dobry den za aku cenu je na predaj tento kocik??

dejna20
23. sep 2013

baby nedali by ste tu niektora fotku ako velmi sa da stiahnut strieska pri polohe chrbta nalezato?
ze ci je ta strieska prisita k opierke, alebo je to zvlast.
a este sklada sa v kuse alebo treba tu sportovu cast odopnut? do akeho auta ju narvete? dik

agnesaviraghova
2. mar 2014

Dobrý Deň 🙂 predám kočík značky Quatro Monza verzia 2012 sivo-ružovej farby.

ikinka
9. mar 2014

Dobrý deň, nepredáva niektorá z Vás monzu 2013? diky

sunny122010
15. mar 2014

@ikinka Dobry den. Predavam kocik Quatro monza 2013. Pouzivany len cca 9 mesiacov. V super stave. Vyborny kocik. Mate este zaujem?

ikinka
16. mar 2014

Dakujem pekne, uz to nie je aktualne, pred par dnami som si ho uz kupila...... vlastne rally a je fantasticky 🙂

1104
14. aug 2014

@kiakocikovsvet Dobry den nasla som tuto diskusiu neviem ci to je este aktualne , mala by som par otazok.

kiakocikovsvet
14. aug 2014

@1104 Dobrý deň. Samozrejme, nech sa páči

1104
14. aug 2014

@kiakocikovsvet Aky je rozdiel medzi kocikom quatro monza a rally? Kde v okoli Ba, Ds by som ho mohla videt ?

kiakocikovsvet
14. aug 2014

@1104 Dobrý deň. S tam minimálne rozdiely, majú iné šitie, monza má 13kg, rally 14kg

1104
14. aug 2014

@kiakocikovsvet nemáte niekde kamenný obchod?

kiakocikovsvet
14. aug 2014

máme iba e-shop, ale je možné vidieť na sklade kočík v Bardejove

bb6
31. máj 2016

@kiakocikovsvet , da sa Quatro monza vidiet aj v Bratislave ? Maju tieto nove modely sietku na vetranie kocika ?