Športový kočík s väčšími kolieskami

cicamica1980
3. mar 2017
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

Kocky, poradte sportovy kociar, s kolieskami vacsimi pripadne nafukovacimi /aj na rovnejsiu polnu cestu/, ktorý sa da dat do uplneho lahu /aby dieta mohlo spat na bruchu / a aby sa dal vozit v smere aj protismere jazdy. Lahky, skladny. Dakujem

katulka1992
3. mar 2017

tak toto by aj mňa zaujímalo, pretože tiež zháňam taký ako ste opísali...snáď nám niekto poradí...

evelyn226
3. mar 2017

Ja som veľmi spokojná s bebetto nico kočíkom. Dokupila som si aj hlbokú vaničku a švagriná si kúpila vajíčko s adaptérmi ktoré pasuje aj na môj kočík, takže keď bude druhé bábätko máme k dispozícii aj to vajíčko. Dá sa otočiť v smere aj v protismere jazdy vanička aj športová časť. Len záleží aj od toho aký kočík by ste chceli či len športový, golfový alebo kombináciu. Pre mňa je dokonalý, ale sú aj podobné k tomu kočíky takže treba len naštudovať. Snad som pomohla 🙂

evelyn226
3. mar 2017

A aby som nezabudla nafukovacie kolesá sme museli už 2x dofukat lebo ten náš terén je hocijaký. Ale predné kolesá sú super v tomto že vo vzduchu sa nerobia držia na tom istom mieste, a tiež tlmia kopčeky cez ktoré sa ide a je to aj pre dieťa aj rodiča príjemnejšie než pri obyčajných kolieskach. Syn v lete spával aj na brušku a tiež aj striešku sme rozzipsovali a videl von mal aj chládok a bolo super. Tri polohy chrbta bohaté stačia a na nohy to má viacej stupňov ale zatiaľ nevyužívame lebo väčšinou tam spí. Stačí si dať do Googlu vyhľadať tento kočík aj do YouTube.

nika2212
3. mar 2017

Babulky ja mám už za sebou vyše 15 kočíkov lebo som nebola spokojná-chcela som zmenu alebo neuvážený nákup len podla krásy...heh takže viem aj povedat do ktorých kočíkov určite neíst nikdy v živote. Mala som možnost každý odskúšat v meste- na dedine aj v lese či na travnatej ploche. Ale ten čo opisuješ že by si chcela je zn. Tako kolesa super do terénu lahko ovládatelný a aj otočný v oboch smeroch aj ide do úplneho lahu stači dat do google športový kočik tako a je aj presne internetova stranka len na tako kočíky kde si ich vieš prezrieť a skoro vštky typi Tako toto splnajú čo hladaš... Ja som mala 3x 2-kombináciu kočikov a potom už len športové kočíky, ale až teraz po dlhoooom čase si idem kupit hádam tej naj kočik aky ja potrebujem ja mam iné požiadavky ako ty takže iný typ to bude...

nika2212
3. mar 2017

tu je akurát aj inzerát v ktorom to je spomenute čo som už aj ja hovorila o Tako

https://www.modrykonik.sk/market/kociky/3n4tcv/...