Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

janca704
27. okt 2008

Ahojte, my sme poriesili konecne ten fusak (kuk album ... od 5.mesiaca), ale v hornej casti fusaku, nad hlavickou je "nieco", co nechapem, na co tam je 😅 . Je to taka ako keby predlzena cast, prehne sa to dopredu na suchy zips po stranach, na oboch stranach us otvory. Fakt neviem na co to tam je, len mi to tam (teda malemu) zavadzia 😠 . Zrejme ale na iny model, alebo co. Neviete? 😅
Inak som z neho trosku sklamana, lebo som cakala, ze zvnutra bude zatepleny a ni eje 😒

katy1979
28. okt 2008

podla mna to patrí na hlavičku ked je vonku zima a fuka.
janca baby ho maju odskusany a je teplý nepozeraj na hrubku, závisí od materiálu a vyplne.
ja už fusak neriešim origoš. dosiel mi na golfáč od tfk a perfektne sedí aj do casualu, len vrch som zahla dozadu za striesku kedže je dlhsí a ani to vidieť nie je. tak som spokojná, super je ten fusak.

sonik28
28. okt 2008

ema.nz....
suhlasim s Tebou, ze krajsi a lepsi kocik nie je ... my tiez sme kupili za bezkonkurencnu cenu adapterovu verziu 2007, sportak s hlbokou vanickou a so vsetkym okrem autosedacky, ta nam prisla az dnes a je to uplne perfektne...tiez zatial iba po byte nacvicujem, ale som uplne hotova z toho kociara...uz mi len treba vyskumat, ako sa autosedacka do auta dava, aby sme sa to naucili pred prichodom malinkej na svet...🙂

ale k tomu fusaku by som chcela nieco povedat...neviem, ako vyzera fusak od casual, ale baby pisali, ze do hlbokej vanicky, ked sa tam vlozi, vela miesta neostane pre babinko...🙂...tak ja som si pozicala od kamaratky (nechcela mi ho predat) fusak concord urceny do autosedacky a podla mna je uplne super do hlbokej vanicky casualplay, pretoze on ma taky piskotovy tvar a presne do tej vanicky pasuje...kuk do mojho albumu na kocik..

tribitka
30. okt 2008

janca, to som prekapená, ako som videla tvoj fusak, šak ja mám tiež taký ale v bielom a on má z vnútra takú kožušinku.... to som si na to tvojom nevšimla..... no šak potom je to zbytočné, nie?
ja sa už teraz teším, ako tam bude malej príjemne, teplúčko... 😉

marselitta
30. okt 2008

Ahojte kočky, chcem vás poprosiť o radu, rozhodujem sa medzi s4 a concordom fusion. Preto vás chcem poprosiť, či mi niektoré čo už ste kočík používali v zime, tak aké máte skúsenosti s ním v snehu. či keď sa dostane medzi predné koliesko sneh, tak či sa dá ísť a nerobí to problém. A ešte, nezdá sa vám ta sportová verzia moc malá?
Ďakujem moc za info.

labelka
30. okt 2008

baby tak dneska som si aj ja objednala tento kocik...vsetko dokopy..nooo...celkom pekna sumicka, ale nevadi, dufam ze tie peniaze nebudem lutovat a kocik posluzi a aj moja malinka sa v nom bude citit dobre 😉

liaah
30. okt 2008

baby ja mam tiez casual S4 a na autosedacku mam taky cierny navlek, s priehladnym okienkom a otvorom na vetranie, ibaze mi to pripada ze to na to moc nesedi, neviem ci to dobre davam, mate to niektora? lebo my sme na zimu nekupovali vanicku, ale len tu primu polohovatelnu a ta strieska je taka pro forma, cize chcem davat ten navlek, ale akosi mi to tam nepasuje presne a ani v navode som to nikde nenasla zobrazene 😕

katy1979
30. okt 2008

marselitta ano jazdili sme v nom minulu zimu a uplne bez problemov aj v snehu. dá sa s ním ist aj ked más medzi predným kolieskom sneh.
nie nie je malá, ano su aj vacsie sportáky ale zatial nám stačí.

rasto464
31. okt 2008

Ahoj, chcel by som sa spýtať vás, ktoré máte S6 ako ste spokojné s kolieskami. Toto fórum sme našli až po jeho objednaní a tak sme vôbec netušili že nemá nafukovacie kolesá. Boli sme v tom, že S6 má rovnaké kolesá ako S4.

katy1979
31. okt 2008

rasto neviem či tu má niekto S6 ale vidavam ho na ulici. myslím si že sa nemusíte tým trápiť. je to možno o niečo hlucnejsie kedže nie su nafukovacie ale ako katastrofu by som to nevidela.

tribitka
3. nov 2008

kolieska a S6 sú otrasné, ono nejde o to že sú hlučné, ale sú strašne tvrdé, ísť s nimi po normálnej ceste je strašné, ja ked som v tom viezla sestriu malú, tak ju natriasalo že skoro vypadla z kočiara..... tak kolieska vymenili za nafukovacie na S4...

tribitka
3. nov 2008

ešte chcem napísať, že ak skúšaš kočiar v predajni, kde je na zemi dlažba, tak rozdiel medzi S4 a S6 ani nezbadáš....

katy1979
3. nov 2008

tvdré su všetky nenafukovacie kolesá. my sme hold rozmaznané nafukovacími, ale ak iné nepoznaju tak im to asi tak vadiť nebude.
mám golfáč s nenafukovacími kolieskami a je to celkom v pohode.

stretávam tu v okolí jednu S4 aj S6 nie je tu niekto z BA ovsište?

tribitka
4. nov 2008

katy, ja som S4 z Ružinova.... 😀

katy1979
4. nov 2008

tribitka no z ruzinova a nechodíte do hojdany? lebo my občas ano teda hlavne na tie kružky

livia76
4. nov 2008

Liiah- tiež sme mali len prima easy-nie vaničku a v pohode stačilo- čierny ,, návlek" teda ak myslíš pláštenku sme dávali keď snežilo alebo pršalo-a nám sedela veľmi dobre-tuším-ak si dobre pamatám- nejak sa to vzadu alebo na bokoch-tam,kde je nastoknutá strieška- uchytávalo suchým zipsom-ale to sú už 2 roky a už je predaná, tak neviem pozrieť,ako presne to fungovalo 😉

tribitka
5. nov 2008

katy, kde na hojdany? 😉

katy1979
5. nov 2008

tribitka materské centrum Hojdana pri strkovci 😉

marselitta
7. nov 2008

Baby je nejaký rozdiel medzi adaptérovou a bezadaptérovou verziou? Myslím vyzuálny rozdiel. A ešte jedna otázočka, či ste mala niektorá v lete čiernu vaničku, akú ste mali skúsenosť, či sa v nej bábätko moc nevarilo 🙂 .
Ďakujem za odpoveď.

ema.nz
7. nov 2008

Marselitta vizuálny rozdiel nie je.Rozoznajú to len tí čo majú casual.Všetko vypadá tak isto,len máš zabudované adaptéry priamo na kočíku a myslím,že je rozdiel v nánožníku ale to som si neni istá 😝 A čo sa týka čiernej vaničky v tom ti neporadím,ale myslím si,že sa ti tan bábo určite neuvarí 😀 Ide len o to či sa ti to páči alebo nie.Ale to je len môj názor.

tribitka
9. nov 2008

marselita, ja som mala čiernu vaničku, ona je odizolovaá takou látkou vo vnútri, takže ked bol kočiar z vonku teplý, tak z vnútra bol normálny.... a to som malú vozila v iných horúčavách, takže čiernej farby sa báť nemusíš. No a všetci to chválili, že čierna v kombinácii s tou stiebornou konštrukciou vyzerala super.... 😀
no a rodiel v adaptéroch je ten, že na adaptérovú sa kupuje iné vajíčko ako na bez adaptéra, takže na to si jedine daj púoor.... no a rozdiel je este v zapínaní nánožníka, adaptérová má na gumčku a bez má na cvoky....

liaah
9. nov 2008

Livia dakujeeeem 😵 😵 😵 si zlata, uz som nasla na nete obrazok a davam to dobre, ibaze to drzadlo musi byt uplne sklopene, vtedy to tak fajn aj vyzera. A konecne som nasla aj reakciu od niekoho kto nemal vanicku na zimu, verm ze nam vystaci ta prima 😉 😉 😉 😉

katy1979
10. nov 2008

ja mam adapterovu verziu a nánožník na cvoky.

liaah iba na primu by som sa nespoliehala

livia76
10. nov 2008

Liaah naša Lesia sa narodila 22 .11 mala 50 cm 3,5 kg a do marca-apríla sme ju vozili v prime a potom už v športovej časti- uplne v pohode 🙂 ak nebudeš mat extrémne velké babo tak nieje o čom 😀 😀 😀 práve som si všimla, že máš termín tiež 22-hého tak držím palce 😵

tribitka
11. nov 2008

mne sa malá narodila v januári a tiež sme ju celú zimu vozili v prime, až do nejakého apríla, mája.... 😉

liaah
11. nov 2008

hej livi, diky, super, to si ma fakt potesila, no mala by nemala byt extremne velka, minuly tyzden mala 3100g - odhad, takze urcite nebude nejaky macko, a viem o viacerych ludoch co vyuzivali polohoov. autosedacky, ale od kocikov Jane 😉 o causale viem len od tej kocky co som ho od nich kupovala, oni mali tiez na jesen bejby a vravela ze do februara v pohode tam mala bola 😉 takze sa tesim, ked tak urcite dam vediet, ako sa nam vozi, hlavne nech uz sa rozhodne vyliezt, uz mam toho plne brejle 😀 😀 😀 😠

tribitka, dik, super vediet ze to ide aj s primou 😀 😝

ema.nz
11. nov 2008

Liah ja sice mam aj vanicku(este nepouzivam,ale uz sa neviem dockat),ale v meste stretavam jednu mamicku,ktora ma len primu.Minule som jej tam nakukla a babatko tam spokojne spinkalo 🙂

heppu
12. nov 2008

ahojte ja som z primy celkom nestastna lebo mala tam bola len dva mesiace kym bola malinka a potom jej tam uz bolo uzko lebo sa nemohla vyvalit ako chcela a to som sa snazila do tej primy nedava ani hrubu deku ani nic co by zaberalo priestor tak sme uz teraz v sportaku a ten je v pohode akurat sa mi moc nepaci ten system zdvyhania operadla ale inak je ten kocik super co sa tyka vozenia je lahucky a sama sa dostanem aj po schodoch hore dole

katy1979
12. nov 2008

heppu prečo sa ti nepáči system zdvíhania či sklápania operadla? ja som s tým velmi spokojná. velmi dobrý system.

heppu
12. nov 2008

mam pocit ze je to take labilne ale mozno je to len moj pocit jeden pas drzi cele operadlo to sa mi zda take nespolahlive