Športový kočík Casualplay Kudu 3 pre trojročnú - áno či nie?

Zodpovedané
30. jan 2020

Ahoj,

zaujimalo by ma tvoj názor o kociku Casualplay Kudu 3. Mám trojrocnu dcerku, zmesti sa este do neho?

Ahoj,

pre trojročné dieťatko, čo je za mňa také, ktorého kočíkové dni budú pomaly aj končiť, by som ja osobne Casualplay Kudu 3 neodporučila. A pravdupovediac ani iný otočný model - prídu mi ako zbytočné investícia, pretože sú dosť priestorovo obmedzené, a trojročné dieťatko sa v takých bude tlačiť. Kudu je čo sa priestrannosti týka na tom ok, nič extra, ale ani malý, ale pre trojročné dieťatko mi to už príde málo. Ja osobne by som sa jednoznačne obzerala po niečom neotočnom, v čom bude mať dcérka omnoho, omnoho viac priestoru. Príkladom by bol taký Baby Jogger City Mini GT2.

Casualplay Kudu 3

Baby Jogger City Mini GT2

Ak to naozaj musí byť otočný, pozri sa po trošku alternatívnom type - Quinny Zapp Flex či Zapp Flex Plus - okrem chbrtovej opierky je to celkovo dobre vymyslené sedadlo aj pre starších (ja som tam zmestila aj štvorročného úplne ok.

Quinny Zapp Flex

Quinny Zapp Flex Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli