Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lolita.9991
22. aug 2010

@korbicka ty ho mas?si spokojna,ked ho das do lehu aky je dlhy?nozicky sa tiez dalu zdvihnut?

ema.nz
22. aug 2010

@lolita.9991 ten silver cross a hermes je presne to iste ako CP S4 teda aj rozmerovo a ano nozicky sa daju polohovat!!

korbicka
24. aug 2010

@lolita.9991 Ano, já mám hermes. Nožičky jdou polohovat 🙂 Je to prostě přesně casualplay S4!! Ale bojím se, že nám bude na zimu malý.......malému už teď skoro čouhají nožičky.....

melanche
26. aug 2010

ahojte. uvazujem nad tymto kocikom ale odradzaju ma nafukovacie kolesa. tie co ho mate, mali ste casto defekt? mna kamoska strasi, ze ona mala kocik s nafukov. kolieskami a kazde tri tyzdne mala defekt.

ema.nz
26. aug 2010

@melanche asi kazda tu mala defekt ale urcite nie kazde tri tyzdne 😝 😀 😉 a ak je tm aspon trosku zrucny tak to zalepi za 5min 😎

melanche
26. aug 2010

@ema.nz diky. este ma zaujima-ze s takym defektom v pohode dojdem domov? mozno blba otazka, ale ozaj netusim.

korbicka
27. aug 2010

@melanche Ahojky. Bydlíme na vesnici a tak bych tu na kamenitých a polních cestách s plastovými koly rozhodně neuspěla!!! A nebo bych z malého vytřásla duši!! Nafukovací kolečka u mě byli prioritou číslo jedna!! Jezdm denno denně cca 10km už 9 měsíců a žádný defekt jsem neměla!!

kacka.l
27. aug 2010

Taktéž, jezdím rok a bez defektu.

lara75
27. aug 2010

melanche, ja som mala defekt na S4, prepichnutú dušu.......a tak som jazdila furt, kým mi neprišla nová duša dobierkou (neobjednala som ju hneď) cca mesiac a pol a nič sa nestalo, len ťažšie sa jazdilo. 😉

ema.nz
27. aug 2010

@melanche ja som mala defekt 2x,ale u nas su otrasne chodniky 😠 😠 a vzdy som sa V pohode vratila z mesta domov 😉 teda islo to tazsie ale islo 😅

korbicka
27. aug 2010

Jak staré a velké dítko se vám ještě v pohodě vešlo do sporťáčku?? Bude vadit, že čouhají nožičky??

jakelina
28. aug 2010

Kamarádka vozí dvouletého syna 😀

livia76
28. aug 2010

😉 my sme sa vozili do 3,5 roka 😀 😀 😀 😀 foto v albume 😀 😀

dadous
28. aug 2010

ahoj holky, stalo se vam , že se zasekavala nožní brzda? 😨 mě ted vubec nejde zacvaknout 😕

jakelina
28. aug 2010

@dadous nám zatím ne, reklamuj ☹

steva
28. aug 2010

dadous aj nam sa zasekava

dadous
28. aug 2010

@jakelina ja vím že to tady už někdo psal, ale nechce se mi pročítat cela diskuze 😨
@steva nezloušel to manža nějak spravit?

ema.nz
28. aug 2010

@dadous mne sa to stalo,treba to poriadne vycistit a mm to prestriekal potom cele s WD a fungovala ako nova 😉

dadous
28. aug 2010

@ema.nz myslíš že tam je jen nějakej bordylek jo? no zejtra to otočíme a mrknem na to 😵 díky

ema.nz
28. aug 2010

@dadous nemas za co 😉 a urcite je tam len spina...mne sa to stalo v zime ked bola clapkanica 😝

steva
29. aug 2010

dadous skusal,ale zas to blbne.vtedy to vycistil,len sme to nejak zabudli postriekat a asi preto.

bedovci1
30. aug 2010

ahojte, chcem sa spýtať ohľadom kočíka S4 (plánujeme jeho kúpu) bábinko čakáme v januári, tak plánujem kúpiť, playmoon a prima easy , autosedačka tam musí ísť jedine od Casualu? "nepasuje" náhodou aj od iných značiek? ďakujem 🙂

anjelikbobo
30. aug 2010

ahojte,mňa by zaujímalo, či je súčasťou kočíka na športovej verzii aj strieška, pretože na fotkách je kočík vyobrazený bez nej. Alebo ju treba zvlášť dok 😅 upovať?

ewwe
30. aug 2010

@bedovci1 sedacku iba casual
@anjelikbobo samozrejme ze je tam aj strieska 😉

anjelikbobo
30. aug 2010

TAk to je potom super,lebo už som sa bála,že prečo taký drahý kočík nemá striešku ☹ Ale keď má,tak je to OK. Ďakujem za odpoveď

bedovci1
30. aug 2010

@ewwe ďakujem za radu... 🙂 , myslíš, že sa oplatí aj použitá? rozmýšľam, že kúpime novú športovú šasť a vaničku a autosedačku od niekoho z inzerátu... 😉

dadous
30. aug 2010

@bedovci1 ahoj taky jsme kupovali korbu a autosedačku z bazaru 😵 mímo v tom je tak pul roku takže to nebylo vubec zničeny 😵

ewwe
30. aug 2010

@bedovci1 jasne oplati sa z inzeratu, najdes aj v stave ako nove, ja mam vanicku tiez z druhej ruky, pretoze som nemohla zohnat farbu aku som chcela

bedovci1
30. aug 2010

@ewwe no super, to je asi lepšie ako kupovať všetko nové...hlavne keď je okrem kočíka treba kopec iných vecí pre bábätko....ewwe a akú farbu si nemohla zohnať? ja som pozerala a v inzerátoch sú červené, čierne a zelené....

ewwe
30. aug 2010

ja som chcela farbu green pilot