Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

norcima
24. jún 2012

@turistka v com najhorsi ?

keja666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucy..
25. jún 2012

@petka73: Ahoj, ja bych se toho nebala. My vozili do 6-ti mesicu, pak dali sportovni verzi, pripadne tam das fusak. Operka se da uplne sklopit. Myslim, ze ti to akorat vyjde 🙂 Me teda operka zad neprisla nijak zvlast kratka..Vejde se mi tam bez problemu i dvouleta holcicka. Ve sklopene verzi se i vyspinka. Myslim, ze ty dva roky jsou stejne tak akorat, pak uz vetsinou deti jezdi na motorce, ci odrazedle, pripadne jsou lepsi skladne golfky 😉

katty27
25. jún 2012

@keja666 za kolko ho predávaš?

keja666
25. jún 2012

Ahoj kompletka aj s taskou nanoznikom plastenkou a,vana playmoon autosedacka zerr a samozrejme pidlozka 450eur ci ty na to?;)

keja666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
keja666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkatka113
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
keja666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katty27
26. jún 2012

@keja666 velmi pekny

keja666
26. jún 2012

@katty27 dakujem bude sa mi s nim aj tazko lucit

zmyzulka
26. jún 2012

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat co jste všechno u casualu reklamovaly a s jakým úspěchem? předpokládám, že s píchlým kolem mám asi smůlu, ale co třeba brzy? nefunguje mi ani aretace předních kol ani celková brzda... nepošlou mě někam s tím, že to mám třeba zanešené?

mlha99
26. jún 2012

@zmyzulka beru ja jdu zítra reklamovat vysunutou rukojet na prave strane.. je to cast pod tim jak se vysunuje ta nastavitelna cast rukojete, tak pod tim jsem vubec netusila ze to jde vysunout.. jedu vesele s kocarem.. a vyjela jsem jeden schod a vysunulo se to.. myslela jsem ze se vysunula nejakym omylem prave ta cast, ktera je vysunovaci,ale prd.. je to uplne pod tim.. tak jsem zvedava jak to dopadne.. doufam, ze dobre.. jinak by me kleplo.. korac neni zrovna nejlepvnejsi.. jako krasnej je.. to jo, proto jsem si ho vybrala,..ale to je asi tak vse... korbicka mi prijde mala..ale to jsou i jine kocary takove.. dnes se proste delaji male korbicky..

zmyzulka
26. jún 2012

@mlha99 tak hodně štěstí, taky doufám, že dopadneme dobře 🙂 jinak já jsem s kočárem moc spokojená, v korbičce mi dcera vydržela do 11m 😀 a sporťák se mi zatím taky zamlouvá (až na ty brzdičky), zřejmě bych do něj šla znova za tu akční cenu ve které jsem ho koupila 🙂
jo a casual asi náhradní kočárek nezajistí, že?

mlha99
26. jún 2012

@zmyzulka ted jsem si tam volala jestli musim vzti vse, kdyz jsem to kupovala jako sadu a nebo jen ten podvozek, takze staci podvozek a uvidime jak dlouho to bude trvat. Ja to reklamuji v obchode puntanela a tam mi nahradni kcoar nikdo nepujci.. nastesti mam starej kocar po segre doma i golfac kterej jde do lehu.. mala má pul roku takze ji supnu tam.. zrovna jsem ho byla slozit a malou v nem rovnou povozila.🙂
my máme verzy reverse , chtela jsem aby sportak byl otocnej na obe strany aby na me mala videla.. ale je to na ukor sirky. takze je uzkej.. no a v korbicce je jak sardinka:ú a to nemame ani 7 kilo a merime 68cm. ale ji se moc v kocarku nelibi.. jsem se tesila jak budeme jezdit na prochazky a houbelec..

zmyzulka
26. jún 2012

@mlha99 tak ještě že máš nádhradu, já právě nemám, ale teď jsem si volala do obchodu a k mému překvapení mi kočár půjčí, takže juchááááám a dneska ho tam jedeme zavézt, reklamace prý potrvá tak týden, to jsem taky čuměla... tak snad 🙂

kanhwa
27. jún 2012

@mlha99
@zmyzulka
my sme reklamovali prave tu "rukojet" - presne ten isty problem, stalo sa to asi po troch tyzdnoch pouzivania. Dalej sme reklamovali, ze kocik sa cely akoby rozkyval, rozhegal, a to tiez asi po mesiaci. Reklamaciu "rukojete" nam neuznali z vyjadrenim, ze tato bola poskodena vraj mechanickym vytrhnutim - no ano, skutocne sa to vytrhlo, ale to snad pri beznom pouzivani nie je mozne! ale pritom opravu vykonali zdarma. na to rozheganie celej konstrukcie napisali, ze zavada sa neprejavila, ale pritom to dali do poriadku. k tomu napisali mily komentar, ze zakaznik by mal kociku venovat patricnu pozornost, pravidelne ho "serizovat" a davat do servisu. takze asi preto, ze sme ho nedali po mesiaci ńa pravidelny servis, tak sa posral. taktiez nam hrozne zacal vrzgat asi po dvoch tyzdnoch, ale to vyriesil olej wd 40. ale podstatne je, ze po tejto "neuznanej" reklamacii, ktora vsak bola vyriesena opravou zdarma je vsetko ok.

mlha99
28. jún 2012

@kanhwa tak to je mazec.. prý mechaniské vytrhnutí..!! jsi si to asi vytrhla sama schválně ne?? to jsou taky paka..
@zmyzulka tak holky my jsem dali kočárr včera na reklamačku.. tak jsem zvedava kdy to jako bude hotové.. mají na to měsíc ze zákona. na tom reklamačním protokolu jeste ke všemu měli datum vyrizeni reklamace to padnete 3.1.2013!!!! jsem se okamzite ptala co je to jak za vál.. tak ze jim to tak vyjelo ze systemu! ze normalne je tedy ten mesic.. ale stejne.. jako mesic bez kocaru.. ja nemit doma ty kocary po segre tak nevim v cem to male dite jako vozim..
jest jsem zveda jak dopadneme. a pak tedy doufam.. ze uz bude kocar bezproblemovy..

janette82
28. jún 2012

Holky, nevíte, jestli se na tento kočárek dá přidělat "skejt" (stupátko pro staršího sourozence)?

mmaky
28. jún 2012

@janette82 ano lze, prodává se origoš Casualplay i neorigoš

janette82
28. jún 2012

@mmaky díky moc! Budu ho kupovat pro druhé, tak zjišťuju.... 🙂

mmaky
28. jún 2012

@janette82 nemáš vůbec zač, myslím že budeš spokojená, já jsem ho kupovala pro malou už používaný (původní majitelka ho prodávala po 4 měsících ježdění, nebyla s ním spokojená) já jsem s ním odvozila malou až do dvou let a nechala jsem si ho i pro druhé mimčo (kočárek už na něj čeká a nejpozděj za cca3 týdny už zase bude potřeba) jak jsem s ním byla moc spokojená. Je pravda že jsem ho nechala za ty dva roky dát dvakrát na seřízení i údržbu (opravovali mi jedenkrát aretaci a jedenkrát nevysunovací madlo ale jinak drobné úpravy a údržbu udělali zadarmo). Jsem ze Zlína a servis je tady ve Zlíně takže jsem ho měla do dvou dnů opět doma, takže pro mě velká výhoda.

dejnas
28. jún 2012

ja som tiež reklamovala kočík, v pondelok som ho priniesla do predajne a v piatok bol už doma 🙂 čo teda ja viem, tak vždy reklamačky takto "fičali"... oni síce povedia, že majú na to mesiac (zo zákona), ale vždy to trvalo tak max. týždeň 😉

dejnas
28. jún 2012

@janette82 áno, my sme tiež mali origoš skejt, no napokon sme kúpili súrodenecký kočík, dcérka bola ešte malá (1,5roka) "nezvládala to", stále si tam sadala... pred týždňom som ho práve predala, takmer nový, 2x použitý

zmyzulka
28. jún 2012

@kanhwa 😲 no to jsou teda fakt experti, to by mě pěkně naštvali takovým milým komentářem 😠 tak hlavně že ho máš v pořádku 🙂
@mlha99 to datum je tedy vtipné 😀 mě řekli, že reklamace potvrvá tak týden, tak snad to u tebe nebude trvat ten měsíc... no a jináč, já dopadla tak, že paní doporučila promazat jakýmsi čímsi vd a když to nepomůže tak pak přivézt na reklamaci,ale prý se to vždycky zatím rozchodilo, tak snad...

mlha99
28. jún 2012

@zmyzulka jj to je to WD 40 na promazani. se poptej doma pritele , manzela zda to nema at ti to strikne🙂

simo1nka
29. jún 2012

Som s ním spokojná a chcela by som vymeniť celé kolesá...

tomeli
6. júl 2012

maminky, po roce a půl ježdění se mi udělala díra do pláště a rovnou prdla i duše 😒 ty pláště jsou prý slabé a nic moc nevydrží - stěžuje si na to více lidí co takhle čtu, NUTNĚ JE SCHÁNÍM - ORIGINÁL Casualplay - 2x plášť a 2x duše ke kočárku Casualplay S4 na zadní kolečka raděj vyměnit raději obě aby to prý sedělo TAK KDYBY NĚKTERÁ Z MAMINEK MĚLA NA PRODEJ RÁDA KOUPÍM 😉 ...

JInak mé zkušenosti s tímto kočárkem jsou dobré 😉 zatím jsem žádný velký problém neměla, jen vyvyklané madlo, ale to se utáhlo sikovkama, pak vrzalo přední kolo, ale stačilo stříknout krapet oleje a od té doby klid ... jinak je kočárek v pohodě - korba do té se mi malý vešel do půl roku a to měl při narození 52 cm a téměř 4kg a i s fusakem v pohodě, co jsem pročítala recenze před koupí tohoto kočárku, tak si majitelé Casualu stěžují na malý prostor v korbičce, já tedy opravdu problém neměla .... a sporťák ten je super prostorný - malému je rok a půl a super se v něm malému chrní ... akorát tedy autosedačka to byl šílený problém, pro mě opravdu neštěstí... dokud byla malej lehoučkej a jezdila jsem se sedačkou na kočárku tak v poho, ale jinak okolo 3 měsíce věku nošení malého v autosedačce v ruce jsem měla ruce jak opice 😀 autosedačka je zbytečně sama o sobě moc těžká, ta mi prostě nevyhovovala a tu dle mých zkušeností já moc nedoporučuji ....

boban
10. júl 2012

Maminky prodávám Casualplay S4, ježděný pouze s korbičkou 1,5měsíce!! napište si kdybyste mělí zájem..mám celý komplet s polohovací autosedačkou 😉