Ste spokojné s Cam Pulsar 2013?

paulalara
25. jún 2013

Prosím vás, kto mate Cam Pulsar, ste spokojné? čo vam vyhovuje a čo nevyhovuje, idem kupovať prvý kočík ,bola som už na beton rozhodnuta, ale ma jedna mamička trochu zmiatla, tak som zvedava na viac nazorov 🙂 budem rada ak napišete. A ešte čo poviete na biely kočík,mate niekto? No akože som z neho paf, len neviem, či to nebude stále treba prať 😒 Ďakujem každej za nazor a odpoveď.

buducamama1
25. jún 2013

ja by som biele nekupovala, dieta to zaspini ked bude jest, ked sa bude ucit chodit a celkovo biele veci sa rychlo zaspinia....a co sa tyka kocka tak mne sa tiez paci, je lahky, pekny, velky atd. ale kolko ludi tolko chuti kazdy je spokojny s niecim inym....ale nebola by si ani prva ani posledna ktora by ho mala kazdy si zvoli to co sa mu paci a vyhovuje.....

babeskin13
25. jún 2013

Kočík Cam Pulsar je naozaj pekný kočík, ľahučký, perfektne vypracovaný. Ak sa Vám páči, tak nič neriešte a kúpte si ho. Každý kočík sa zašpiní. Ja mám farbu Mokka a tiež je špinavý, a musím ho prať. Popri tom je to tmavá farba. 🙂

patkobo
25. jún 2013

ziadny kocik nie je idealny, aj ked si o tomto presvedcena, ze je super, tak po case pouzivania Ti na nom celkom urcite zacne nieco vadit..ja som bola takto presvedcena o xlander a teraz mam nan veru niekolko vyhrad..farbu neries .. vsetky kociky su casom spinave a treba ich pravidelne prat.. ak sa Ti paci tak si ho jednoducho kup a tes sa na to ako v nom budes svoj poklad kocikovat. 😉

lejlla
26. jún 2013

mam kamosku ktora nan neda dopustit...ale presne ako pisu baby sto ludi-sto chuti.a co sa tyka farby tak ja by som bielu nekupila,ale ak sa ti paci,tak by som to neriesila a kupila by som...kazdy kocik sa musi predsa cistit 😎

lexyia
5. feb 2014

reagujem neskoro, ale tiež som vlastníkom cam pulsar 2013, a jednoznačne odporúčam 🙂 dúfam, že ho máte a ste tiež spokojná 🙂