Ste spokojné s kočíkom, ktorý sa dá celý polohovať?

lejlla
24. apr 2013

Prosim o radu chcem si kupit kocik na ktorom je polohovanie take ze sa polohuje cely a dietatko je v polosede.doteraz som mala jane tam sa polohuje iba chrbatik do uplneho lahu.musim predat jane koli miestu lebo sa stahujeme.
chcem sa opytat ako ste spokojne s takym polohovanim?vase plusy aj minusy...vdaka

katren
24. apr 2013

u nas velka spokojnosť 😉 a spia mi tam lepšie ako ma rovnom

lubkasofia
24. apr 2013

ja som mala taký ako prvý ale musela som ho predat lebo malinká začala spávat na brušku ale teraz som ho kupila znova azatial som celkom spokojna,kedže prestala spavat na brušku tak sa vyspí aj v tomto :D

zivika
24. apr 2013

asi myslis korytkovu sedacku, vsak? no, podla mna to dost zavisi od dietata...moj maly je dost flegmatik, takze ked som ho tam skusila dat, tak neprotestoval, ale ine dieta ti v tom nemusi chciet sediet, nebodaj spat...ja som sa nakoniec rozhodla pre normalnu sedacku, lebo v tom korytku sa dieta nemoze nijako pootocit, ked spi, stale je v takej istej polohe, co sa mi nezda moc pohodlne, hlavne ak ti este zvykne dlhsie spat v kociku...a druhe minus je u mna velkost sedacky, zda sa mi, ze tie korytkove su o dost mensie...skoda, ze vyzeraju tak dobre, stale by som taky kocik chcela 😀 , ale dieta je na prvom mieste...

sabiatko
24. apr 2013

Podla mna je to nepohodlne, dieta sa nemoze vystriet, ked chce, lebo je zafixovane v jednej polohe. Ja by som v takej posteli nechcela spat. Ale niektorym detom to mozno nevadi.

konvitka
24. apr 2013

Ahojte, chcela som sa spytat. Cakame dvojicky a stale sa neviem rozhodnut,ze aky kocik je najlepsie kupit. Viete mi s tym niekto poradit? dakujem

dolcegucci
24. apr 2013

Samozrejme zalezi od dietata,treba vyskusat.Moj maly ine ako korytkove neznesie.Takze u nas max.spokojnost 🙂

janinna11
24. apr 2013

@konvitka pre dvojicky je myslim dost dobry bgb donkey, ked nahodou pojdes vonku len s jednym babom a druhe bude napr. S babkou alebo ockom, urobis si z neho kocik pre 1 dieta. Ale to samozrejme zavisi aj od financnej situacie, lebo je dost drahy, aj tu v bazariku ho jedna kocka predava... ale uz som videla aj taky kocik, ktory je zlozeny z dvoch nejakymi cvokmi a klipsnami, ale boli to golfky, co ja nemusim, takze tak 🙂

sashabb
24. apr 2013