Bumbleride Indie Twin

Bumbleride Indie Twin je verziou obľúbeného all-terrain modelu Indie určenou pre dvojičky či vekovo blízkych súrodencov. Štyri veľké nafukovacie kolesá s mäkkým odpružením zaručujú hladkú jazdu v každej situácii a jednoduché, jednoručné ovládanie kočíka. Odkladací priestor veľkého nákupný koša s vreckom na pumpu dopĺňajú ďalšie praktické vrecká po boku sedadiel a z ich zadnej strany.

Sedadlá sú rovnocenné a na dvojkočík netypicky veľmi priestranné. Konštrukcia je pritom široká 76 cm, takže sa zmestí do bežných 80cm dverí. Každé sedadlo môžeš individuálne polohovať až do ľahu vrátane opierky nôh, ktorá sa dá dokonca zdvihnúť a zachytiť po bokoch, vytvoriac tak prostredie imitujúce ochranu hlbokej vaničky. Pre pohodlie detí je každé sedadlo kvalitne polstrované a chránené mohutnou strieškou s dvojitým šiltom a viacerými možnosťami odvetrávania. Jedného či dvoch novorodencov môžeš prevážať v sedadle, ale aj v plnohodnotnej hlbokej vaničke či autosedačke pripojiteľnej pomocou adaptérov.

Textílie sedadla, striešky i košíka sú vyrobené z recyklovaných materiálov, vďaka čomu výroba kočíka menej zaťažuje životné prostredie. Čierne farby poťahov sú taktiež šetrne spracované, inovatívny proces šetrí až 89 percent spotrebovanej vody. Vo výbave má Indie Twin iba pumpu na kolesá, všetko príslušenstvo vrátane pláštenky, organizéru pre dieťa Snack Pack či pre rodiča Parent Pack, tašky na prenos, fusakov či prídavného stupienku pre tretieho súrodenca je potrebné dokúpiť osobitne. Staršie modely Indie Twin spoznáš podľa chýbajúceho predného odpruženia, manuálneho uzamykacieho mechanizmu po zložení, striešky bez šiltu a s okienkom na suchý zips a odlišného typu vložných vaničiek so strieškou spoločnou so športovou časťou.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, súrodenecký (double)
Hmotnosť (v kg)
16
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
115,5 × 76 × 91
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
83 × 76 × 34
Pôvod značky
Spojené štáty americké
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (prvé dieťa - v kg)
20,5
Maximálne zaťaženie sedadla (druhé dieťa - v kg)
20,5
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 42
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.