Ste spokojné s kočíkom Mountain urban buggy?

minisi
20. jan 2014

Baby nema niektora skusenosti s kocikom mountain urban buggy? Uvazujem nad kupou ale rada by som sa poradila najskor.
Dakujem

erika_rika
3. máj 2014

Ahoj, mame ho (konecne) a neviem sa dokocikovat...kludne naspis otazky do spravy, rada odpoviem. 🙂

ivkadracova
18. mar 2015

Vraj je super, ale:
Vela recenzii na amazon. com pise ze ma na figu kolieska, su dost makke, a po pol roku a roku uz vymenili ludia niekolko sad koliesok. Navyse maju speci rozmer, takze sa daju kupit iba original od vyrobcu, ziadne alternativy sa nedaju pouzit. Takychto recenzii som nasla viacero, aj od tych ludi, co s kocikom velmi spokojni, ale kolieska veru nechvalili. Skusena mamicka zo SR mi to nepotvrdila 🙂 .. tak som zvedava ci sa na SR najde niekto taky, kto ma podobny problem s kolieskami na tomto kociku.

gloruska
19. mar 2015

Tento kočik vlastnìm a možem odporučiť.S nafukovacimi kolesami je to tak so všetkými.Treba dofukovať....Inak žiadna zlá skusenost s kolesami.Vďaka nim je vhodný do terénu a kočik je lahký a odpružený.Ja som si s nim kočikovanie uživala..Pri žiadnej prekažke som kočik nemusela podvihovať.Lahučké ovladanie s jednou rukou...... 🙂 🙂