Ste spokojné s kočíkom Tako Alive?

mimus265
17. jan 2013

AHojte, chcem sa spytat ci niekto ma tento kocik, a ci ste spokojne, ako sa Vam s nim manipuluje, ci je vanicka dost velka, nikde som ho este nevidela tak by som obla rada za kazdu radu a informaciu, ja by som chcela bielo-cierny.... Sem so vsetkymi radami 🙂 dakujem

mimisk
17. jan 2013

Neviem či vám ešte niekto napíše reak ciu na použivanie ,lebo je to celkom nový koćík,ale čo som ho skúšala zda sa mi fajn manipulacia a tiež vanička je dostatočne veľká, bielo čierná je pekná farba

deniskag
21. jan 2013

Tiež sa mi veeeeeľmi páči tento kočík. videla som ho dokonca naživo v bielo-čiernej, šedo-čiernej a červeno-čiernej. mňa zaujal ten šedý🙂 mala som možnosť si ho v predajni - bambini trnava aj odkúšať a predavačka ochotne ukázala aj skladanie. manipulácia bola super, išiel úplne ľahúčko, rovnako skladanie sa mi zdalo jednoduché. v obchode veľmi chválili konštrukciu, vraj je ľahká, kočík je dosť priestranný a aj športová časť sa mi zdala fajn. vanička aj športová časť sa dajú nakliknúť v smere aj proti smeru. športová časť sa dá sklopiť do úplného ľahu. ku všetkým častiam ponúkali nánožník, pláštenky aj sieťky proti hmyzu. tento týždeň si idem omrknúť ešte béžovú verziu a ak sa kočík zapáči aj MM, tak by som objednala. keďže čakám svoje prvé mimi, tak nie som v kočíkoch odborník, takže to všetko berte ako názor úplného laika 🙂 určite však ešte všetko poriadne poobzerám a povypytujem sa predavačky, takže prípadne, ak by bol záujem môžem potom doplniť moje ďalšie postrehy 🙂

anicka.be
11. apr 2013

@mimus265 dnes kupeny a veeeelmi sa z neho vytesujem, paci sa mi vsetko, farba, dizajn, hmotnost a ovladanie fakt s malickom! Dufam, ze sa osvedci aj v praxi 🙂
PS: vid tvoje upozornenia

macaaa
12. apr 2013

my sme tiez kupili tento kočik -zelený 🙂 ale este ho nepoužívame. Vybrali sme tento lebo sme chceli kočík aj do terenu nielen do mesta. Doteraz boli Tako kočiky dost tazke a tento je ževraj prvý odlahčený, a kedže mame este schody od výtahu do bytu budeme to potrebovat. Ked sme to porovnavali s inými Tako kočíkmi bolo to cítit. Sú síce aj lahšie kočíky ale tie zas nemali pre nas vhodnú konštrukciu do terenu, takže je to o tom co kto hlada a potrebuje

petkajoko
1. máj 2013

Ahojte dievčatá 🙂,my máme tiež kočarik už doma a vyzerá fantasticky 🙂)Máme ten tmavo modrý,a je krásny,už len štuplíka sa dočkať 😉 Kúpili sme ho v bambini v trnave a predavač super ochotný,pobalili nám aj pršiplášte,sieťky aj slnečník 🙂 a ceny internetové (brali sme toho viac) ,takže spokojnosť 🙂

beka12
18. sep 2013

My ho mame je to skvely kocik, nenasla som na nom chybu je priestranny, pohodlny, odpruzeny, dietatko mozte hojdat, lahka manipulacia...mame doma tri kociky tak pomaly popredavame ak by mal niekto zaujem predavame vo farbe rubi este v zaruke do 2015 😉

bambinitrnava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz