Stupienok či skejt na kočík

dzoan
23. okt 2015

Ahojte mamicky

Chcem sa opytat mate skusenost zo skejtom na kocik, vyuzili ste to? Mam meacne babo a 2 rocneho synceka a zprechadzok je niekedy dost unaveny vlacit na rukach ho nedokazem nie to v niakom nosici(mam problemy z chrbticou :[) takze ine vychodisko nevidim.

A este kde zozeniem ??? Mmae kocik Camarelo Q12 tak nemam sajnu ci niaky univerzalny niekde??

dakujem velmi pekne

Ola

annamari4
24. aug 2018

@dzoan tiež som ho veľmi využívala minulý rok,za mňa super vec 👌

mimaan
24. aug 2018

@monika6880 ak by ste mali zaujem tak mam skejt na predaj (bazar mimaan)

katlenad
29. aug 2018

@monika6880 ano, mate stale zaujem?

luccki
29. aug 2018

Zavisi od dietata. Niektore dwti na tom vobec nechcu byt, my sme to super vyuzilim exiatuju aj univerzalne stupienky co sa daju pripevnit na alykolvek kocik

aknifif
2. jan 2019

Ahojte ma niektorá na predaj za rozumnú cenu univerzálny? Kľudne mi môžte napísať aj na fb Martina Hvojnikova Mikulková

25mariska25
10. jan 2019

@stankaa221 dobrý deň, ešte máte voľný ten skate??

neniinka
13. feb 2019

Ahojte. Mám požičanú bugy Boat maxi a keď ideme po hrboloch tak sa mi odpájanie.alebo nechtiac o neho zakopnem.ako keby sa otvorala tá červená poistka čo sa zatvára keď sa ten minisrobik vloží do toho háčika. Je to normálne? Ináč je teraz ten úchyt na stojáka vertikálne ale stalo sa mi to aj keď bol horizontálne.je to normálne? Dik za odpovede

mirka3038
18. feb 2019

@lenkatt2 Ahoj, pozeram staru diskusiu k stupatkam ku kociaru a tiez momentalne zhanam nieco ku britax b motion 4 plus. Zohnali ste nieco pasujuce?

luccki
18. feb 2019

@mirka3038 ja mam bumprider a sedi super, ak je dieta starsie, bude sa mu vozit fajn, ale ak je mladsie, nema si dat kde hlavu a nic nevidi. Ja budem kvoli tomu kupovat asi novy sportiak s otocnou sedackou aby sa mojli pozerat na seba. Ku hlbokej casti by to malo byt ok.

lenkatt2
20. feb 2019

@mirka3038 Áno, na Britax pasuje univerzálny Lascal maxi. V prípade záujmu by som ho možno už aj predala, dcéra na ňom bola pár krát, ona sa radšej vozi na odrazadle.

dixy89
19. mar 2019

@13marienka dobrý deň, môžem vedieť aky skejtik ste nakoniec kupili k tomu kociku? Mame taky isty kocik. Tak nechcem investovat do niecoho co nam nakoniec nebude sediet

mirka3038
19. mar 2019

@dixy89 Kedze my nemame vanicku na Britax, iba sportiak a novu vanicku som kupovat nechcela, tak som si na koniec kupila skejtik na stary kociar White lux, kde mam vanicku. Na Britax B motion plus sice pasuju skejtiky, ale medzi sportiak a rucku sa realne dieta neprestrci.

13marienka
19. mar 2019

dixy89, Dobrý deň, kúpili sme nakoniec Lascal maxi, a super pasuje, využili sme, aj stále využívame, a navyše sa dá na tento typ namontovať aj sedátko od lascal, ale s tým nemám skúsenosť.

dixy89
19. mar 2019

@13marienka super ten mam vyhliadnuti, tak ho idem hned objednat. Ďakujem

saimaa
20. jún 2019

pridám svoju skusenost. Mali sme Camarelo Q10 a Lascal Mni sedel super. Bol akurát na 2,5-5ročné dieta. Ovšem športová cast musela byt otočená v smere jazdy, lebo ináč sa mi starsia na skejt nezmestila. Takisto si clovek musi trocha zvyknut na to, ze pred sebou ma hned dalsie dieta, už tá rukoväť kočíka nestacila, zislo by nejake predlženie, aby sa lesie islo.....ale inác sme ho vynosili vyše dvoch rokov, najlepsia vec, ten skejt. suer vecička

ewqaewqa
9. okt 2019

@kikaneu dobry den...mate este ten skejt ku kociku?

kikaneu
9. okt 2019

@ewqaewqa dobry, uz nie

strela223
12. dec 2019

Ahojte mám športový kočík značky Bomiko dá sa aj k nemu kúpiť skejt ? A kde ? Ďakujem