Stupienok či skejt na kočík

dzoan
23. okt 2015

Ahojte mamicky

Chcem sa opytat mate skusenost zo skejtom na kocik, vyuzili ste to? Mam meacne babo a 2 rocneho synceka a zprechadzok je niekedy dost unaveny vlacit na rukach ho nedokazem nie to v niakom nosici(mam problemy z chrbticou :[) takze ine vychodisko nevidim.

A este kde zozeniem ??? Mmae kocik Camarelo Q12 tak nemam sajnu ci niaky univerzalny niekde??

dakujem velmi pekne

Ola

ewelyn3
23. okt 2015

Ahoj, pred rokom som riesila taky isty problem. Mozem ti jednozrazne odporucit skejt na kocik, my sme ho vyuzili na 110%!
Dcerka nevladala na prechadzkach este tolko slapat, plus ked som potrebovala ist rychlejsie, aby som male babo lepsie uhojdala do spanku, tak to bolo super, ze len vyskocila na skejt a isli sme tempom, ake vyhovovalo mne a malej v kociku. A tiez to bola super pomoc ked sme prisli do obchodu, napr. v lidli som nemusela riesit ze mi beha po obchode a musim ju s kocikom nahanat...stala na skejte s rozkom v ruke, male spalo a ja som si v pohode vybavila nakup 😉.
S tym, ze aky typ skejtu ti treba, musis sa opytat vyrobcu, resp. predajcu tvojho kocika, ten najlepsie vie, ze aky druh skejtu ti pasuje na kocik. Za seba ti mozem odporucit skejt s dvomi kolieskami (ked budes riesit dilemu ci skejt s jednym kolieskom alebo s dvoma).
No a kde ho kupis...na bazari, aspon tam som kupila ja a bola som s nim spokojna 😉.
Drzim palce aby sa vam dobre prechadzalo so skejtikom a drobci nech posluchaju 😉.

janano
23. okt 2015

Aj ja odporucam, uzasna vec pre male unavene nozky. Moje deti sa tam dokonca vedeli tak poskladat, ze si sadli 🙂

kikaneu
23. okt 2015

My sme ho kupovali prave tento tyzden, cez obchod maderna.sk. Tiez mame camarelo, ale sevilla a kupovali sme univerzalny a sme spokojni, je to velka pomoc 😉

janano
23. okt 2015

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... Ja som mala tento, univerzalny, pasuje na vsetky kociky.

natali.83
23. okt 2015

Ahoj. Ja mám síce medzi babami 13 mes. rozdiel, ale skejtík sme využili aj tak. Je to super, keď sa človek ponáhľa alebo chce zájsť na prechádzke niekde ďalej. Píšem hlavne kvôli tomu, že skejt používame ku kočíku Camarelo Evolution, asi bude podobný ako ten tvoj. Skejt je od firmy Lascal a volá sa Buggy Board. Je to univerzálny skejt a na naše Camarelo perfektne sedí. Skús pozrieť nejaký bazár, ja keď som zháňala z druhej ruky, tak som takých inzerátov videla dosť.

slavaf
23. okt 2015

Ja som kúpila tu na bazáriku taký univerzálny a jednoznačne odporúčam, ešte stále ho máme, aj keď už sa využíva pomenej, ale keď treba ísť do obchodu alebo k lekárke s oboma, je to veľká pomoc... Ten náš skejt som v pohode premontovala z klasického trojkombinovaného kočíka na obe buginy, čo sme mali, a to bol každý kočík inej značky. My máme Kiddie Ride-On.

alenazv
23. okt 2015

Ahoj,jednoznacne! Je to ohromna pomoc. Tiez som kupila,je to velmi dobra investicia. Ja mam univerzalny Lascal na predaj,kukni moj bazar.uz ho nepotrebujeme,tak posuvam dalej 🙂 pasuje na vacsinu kocikov.

kasiopeja01
23. okt 2015

Super vec, urcite odporucam. My mame buggy board lascal a je perfektny, prejde aj cez kopy snehu a vysoke obrubniky s dietatom na nom 🙂. Dcera bude mat uz 5 rokov na Vianoce, tak ho budem predavat, ale az po zime 🙂. http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

kasiopeja01
23. okt 2015

Inac, da sa kupit velmi lacno cez ebay.co.uk, ak mas niekoho v anglicku alebo cez cesky bazos.cz. je ich tam viac ako v slovenskych bazaroch ak nechces novy

syssu
23. okt 2015

Za mňa tiež super pomoc 🙂 najlepšie ale asi vyskúšať, resp. pred kúpou dobre premerať kočík a posúdiť, či bude skejt pasovať na konštrukciu.. my máme napr. taký typ konštrukcie, že nie každý univerzálny by sa tam dal namontovať.. takže sa len neunáhliť pri kúpe ;) btw, my sme kúpili tu za pár eur lebo vraj pokazený, ale chýbala tam len jedna skrutka ;)

13marienka
2. jan 2018

Mozem sa spytat..aky je rozdiel medzi tym skejtom od LASCAL. MAXI A MINI?? lebo v cene je dost velky rozdiel.dakujem 🙂

kateska
2. jan 2018

Rozdiel je v šírke skejtu.

stankaa221
2. jan 2018

Pridavam sa je to super vec ten skejt mi ties vrelo odporucame sme to vyuzili na 100%...a mam nahodou aj jeden na Predaj Univerzalni v zaruke este rok....

adusha1167
2. jan 2018

Ahoj odporucam kupu skejtu, u nas ma max vyuzitie a uz si ani neviem predstavit ako by som bez neho fungovala kedze vlacit po rukach 13 kg dieta a do toho tlacit kocik da riadne zabrat 😉 ja som svoj kupovala z bazaru mam buggyboard a vysiel ma na 32 e ☺

matazirafa
2. jan 2018

@stankaa221 ahoj posles mi do spravy blizsie info o tom skejte, teda hlavne foto a cenu? Dakujem

katlenad
2. jan 2018

Ahoj, urcite odprucam je to velka pomoc. Mam jeden na predaj ak by bol zaujem. Lascal maxi, je to uzasna vec

matazirafa
2. jan 2018

@katlenad za kolko predavas prosím?

katlenad
2. jan 2018

@matazirafa nerozmyslala som mad tym ked mam pravdu povedat. Len som si spomenula, ze jeden mam na skrini a uz nam netreba 😊 pozriem si ake su ceny pouzitych a dam vediet vecer. Mozem potom aj fotky poslat

matazirafa
2. jan 2018

@katlenad oki dakujem

stankaa221
2. jan 2018

@matazirafa poslala som vam spravu

matazirafa
2. jan 2018

@stankaa221 citala som vraj si mam vygooglit, nic konkrétne som sa nedozvedela

stankaa221
2. jan 2018

@matazirafa tak neviem no
Mate teda zaujem

matazirafa
2. jan 2018

@stankaa221 ved ste mi neposlali ano foto ani cenu tak co myslite

katlenad
2. jan 2018

Poslala som tiez spravu 😉

13marienka
3. jan 2018

ja mam zaujem ak este niektora z vas predava a je volny, tiez poprosim cenu a foto. Mam camarelo carera kocik, tak este premerat sirku.
ďakujem

stankaa221
5. jan 2018

@13marienka
mam na predaj este poslala som vam spravu

stankaa221
5. jan 2018

@matazirafa
mate spravu

lenkatt2
11. mar 2018

Ahojte. Nemáte niekto skúsenosť so stupienkom ku kociku Britax b-motion 4 plus? Aký sa hodí? Prípadne či vôbec nejaký, neviem si predstaviť že sa mi zmestí ešte medzi kočík a mňa ďalšie dieťa tak aby nezavadzalo. ...

tilly24
11. mar 2018

@dzoan ahoj, tiez mam skusenosti so stupienkom ku kociku, super vec, kedze deti maju medzi sebou necele dva roky, dost sme to pouzivali na prechadzkach, do mesta, na nakupy, atd, mala az tolko nepresla peso, takze stala na stupienku a vozila sa 🙂, podla mna uplna super genialna vec to bola

monika6880
24. aug 2018

@katlenad predavate este ?