Súrodenecký kočiar Graco Quattro Tour Duo verzus Graco Stadium Duo

malinka404
3. jún 2013

Prosím poradťe ktorý z týchto dvoch kočiarov je lepši? Vaše skusenosti, klady a zápory...Súrne už potrebujem nejaký kupiť a nemôžem sa rozhodnuť...Ďakujem

nufficek
9. júl 2013

@malinka404 ahoj vidim ze tiez riesis co ja :-/ ja ti sice neporadim alevmne sa osobne viac paci quattro tour duo... daj vedietbked sa rozhodnes budem rada.

malinka404
autor
9. júl 2013

Ahoj, kupila som si ten quattro tour duo...som s nim spokojna, ale je to riadny rozdiel tlacit obycajny a surodenecky kociar...vyuzijem ho hlavne v lete...ovladanie v zime po snehu by bolo podla mna velmi narocne..ak by to vobec slo...

malinka404
autor
9. júl 2013

@nufficek rozmyslala som aj nad pridavnym sedadlom, ale myslim, ze takyto kociar sa lepsie manipuluje a dietatku vpredu sa da aspon troska sklopit sedacka, aby mohlo zaspat.. 🙂

nufficek
9. júl 2013

@malinka404 aha a mas ho aj s vajickom? A neposles nejake fotky? Akym pridavnym sedadlom? :-O

malinka404
autor
9. júl 2013

@nufficek nie nemam aj s vajickom...ale syn mal asi mesiac ked sme ho kupili a dali sme ho v pohode dozadu lahnut...foto nemam ziadne...pridavne sedadlo si mozes dat k obycajnemu kociaru pre starsie dieta...mozno sa to inak vola... 🙂

hamca
5. jan 2014

Ahojte, ja tiez akurat riesim tu istu otazku a neviem sa rozhodnut. Quattro sa mi sice paci ovela viac, ale stadium je kusok mensi a lahsi a kedze nemame vytah, tak by bol praktickejsi. Ake su vase skusenosti s tymito kocikmi? Zaujima ma aj ovladanie, kedze quattro ma otocny volant a stadium len pevnu rucku. Co je lepsie?

galupka
2. apr 2014

@hamca ahoj, kupila si nakoniec niektory z nich? Ako si spokojna? Tiez riesim teraz surodenecky kocik, a ten stadium sa mi pozdava.. Dik 🙂

hamca
2. apr 2014

@galupka ja som si kupila graco quattro tour duo a som fakt spokojna. Ja som sa nakoniec rozhodla pre tento, hoci je drahsi, ale pacil sa mi ovela viac a poskladany ma mensie rozmery ako ten druhy. Akoze trosku vrzga predna spruzina nad kolesom, ktora tlmi nerovnosti, ale mneto nejako neprekaza. A nevyhodaje, ze strieska nad prednou sedackou jepolozena nizko, takze bysadcerka musela skrcit, akby som ju chcela vytiahnut, ale tak zatial som to ani nepotrebovala pouzit. Ine chybicky som zatial neobjavila.

galupka
8. apr 2014

@hamca Dakujem! 🙂 no a presne som citala o tom, ze ta strieska je dost nizko a tiez ze popruhy v predu su kratke..je to pravda? A co sa tyka zadneho sedadla, moze tam byt novorodenec len tak alebo pouzivate tu taku tasku pre novorodencov? Da sa dat az do lahu to sedadlo? Tiez som citala ze uz stvormesacne sa tam ledva zmesti lahnut, ako to vidis ty? Sice budeme mat letne babatko ale taky fusak by sa tam zmestil dozadu? A manipuluje sa ti s nim dobre? Prepac vela otazok 😅

hamca
9. apr 2014

@galupka no my na tom prednom sedadle pouzivame len spodne popruhy a tie su dostatocne dlhe, zapla som do nich malu i v zime, ked mala oteplovaky a cez hrudnik ju, neputame. A na tom zadnom sedadle mame tu fusakotasku pre babo, ja osobne by som tam novorodenca bez toho nedala, predsalen to zadne sedadlo je len take ako na sportovom kociku. Mala ma 2,5 mesiaca a zatial do tej fusakotasky vojde i s fusakom a to je celkom dlha. Dufam ze nam ta taska vydrzi do 4 mesiaca a potom uz bude teplo a uz by som dala malu na sedadlo i bez tej tasky,aj ked je pravda, ze sa trosku bojim, ze jej potom to sedadlo bude kratke, lebo nanoznik sa neda vystriet a predlzit tak sedadlo, ale to ukaze az cas.
A co sa tyka manipulacie, tak som spokojna. Je v pohode, aj ked samozrejme, ked starsia sedi v predu, tak sa tazsie zdviha a otaca, ale to je logicke, kedze je tazka a presunie tazisko napred.
Celkovo mozem povedat, ze ja som kupu neolutovala 😉

galupka
9. apr 2014

@hamca vdaka 🙂

linda4444
7. apr 2016

@hamca zdravim..chcela by som sa spytat ako sa zmesti ten kocik do auta..dakujem

hamca
7. apr 2016

@linda4444 ahoj, my mame take mensie kombi a nam vosiel. Ale my sme ten kocik prepravovali parkrat, vacsinou sme na cesty brali len jednokocik.

linda4444
15. apr 2016

@hamca jej dakujem..