Súrodenecký kočík Bugaboo Donkey

kristina1106
17. sep 2023

Ahojte, čakáme druhé bábo a keď sa narodí, prvá dcérka ešte nebude mať 2 roky. Moja otázka znie, či ste to niektorá mala takto a či sa oplatí investovať do tohto kočíka alebo už je to zbytočné.
Ďakujem za rady ☺️

tosomja
17. sep 2023

@kristina1106 ahoj. Ja mám takto. Syn mal síce rok, ale teraz majú 2,5 a 3,5 a ešte využívam. No už predávam. Uz ho chcem naučiť, aby len chodil. Mám aj v inzeráte 🙂
Stále sa dá dať na koni verziu a tá taška naboku je najsuper vec, akú mohli vymyslieť. A aj stupienok so sedadlom.

pinke87
17. sep 2023

@kristina1106 Syn mal rok a pól keď sa dcéra narodila a využívala som teda dosť . Je to fajn kočiar , keď aj syn že išiel pešo tak sme ho zložili na jedno sedenie a super .
Tiež ho uz budem posúvať 😄

kristina1106
autor
24. sep 2023

@pinke87 keď budete posúvať napíšete mi prosím? Po novom roku cca budeme hľadať 🫶🏼 už sme sa rozhodli preň

pinke87
24. sep 2023

@kristina1106 dobrý večer , no ja ho už viac menej nepoužívam tak už ho viem posunúť ďalej . Dám ho dokopy a pofotim vám všetko čo ku nemu mám .

pinke87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pinke87
24. sep 2023

@kristina1106 ak sa môžem spýtať , druhé dieťatko čo budete mat ? Lebo ja mám dievca a chlapca a farby teda tak ladené