Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tako Baby Heaven Line Alu

bambinecko
10. feb 2013

Ahojte maminy,
môžete mi poradiť, v ktorom kamennom obchode (západné, stredné Slovensko, prípadne Poľsko, Nowy Targ a okolie) by sme mohli vidieť tento kočík? Zaujíma ma konkrétne táto odľahčená hliníková verzia. Určite ho nechcem kupovať bez odskúšania a konzultácie, aj keď by som ho potom mohla vrátiť. Zatiaľ sme v štádiu výberu, tento kočík veľmi zaujal podľa parametrov, ale ak nebude dobrý, nebránim sa 🙂

mimisk
10. feb 2013

@bambinecko ak vám to nie je ďaleko predajňu mame v Holíči

bambinecko
autor
10. feb 2013

@mimisk
nie je to až tak ďaleko, možno by sme sa zastavili. máte túto Alu verziu na predajni? A máte otvorené aj v sobotu?

mimisk
11. feb 2013

@bambinecko mame otvorené a v sobotu od 9.00 do 11.00, ale nie je problem sa dohovorit aj mimo pracovnú dobu, aku farbu by ste chcela:

bambinecko
autor
11. feb 2013

páči sa nám taký hnedý, tuším je to farba 03, zatiaľ však ide hlavne o funkčné vlastnosti kočíka, ako sa s ním manipuluje a tak

mimisk
11. feb 2013

@bambinecko ten sme dnes priviezli je to 2

budiska111
4. mar 2013

ozaj je taky lahucky ako je v popise? do 12 kg? vyzera skvele, taktiez Tako je jedna z naj polskych znaciek. takze si nakoniec kupila Bambinecko?

budiska111
27. jún 2013

my sme sa rozhodli pre to Tako a kociarik je ozaj lahucky a krasny, vysoky a dizajnovo prepracovany. zatial pouzivame len hlboku cast, ale sme velmi spokojni.

bambinecko
autor
24. aug 2015

ahojte, máte niekto druhé bábo a skejtík na tento kočík? aký na to pasuje? máme tú druhú konštrukciu, prvá sa zlomila.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli