Taška na kočík. Kde sa dá kúpiť?

jaroe
2. júl 2009

maminy, kde v BA prip. e-shope sa da kupit nejaka univerzalna taska na kocik za rozumnu cenu ?(do 25 eur
pripadne pouzivate nejaku obycajnu tasku?

anezena
2. júl 2009
miracle
2. júl 2009

Dm má čiernu a béžovu, tuším aj s nejakými kozmetickými výrobkami

alusha
3. júl 2009

ja mam ciernu z dm, okolo 20 eur a je super

zuzana030
3. júl 2009

kočky aj ja potrebujem súrne dajakú a celkom sa mi tieto pozdávajú, poslali by ste mi aj skutočné foto na email? tú z dm a z dema..a ako sa zapínajú na kočík? mám totiž rúčku, nie golfáče a tam to nie je kde zachytiť, nebude mi to padať odtiaľ, aké máte skúsenosti vy?
bola by som rada

zuzana030
4. júl 2009

nemáte žiadna mamina skúsenosti s takýmito taškami?

pimpa
6. júl 2009

ja som mala od zaciatku velmi zlu tasku, co patrila ku kociku a bola v jeho cene. Nemala ziadne priehradky a ziadne bocne vrecko. tak som si kupila normalnu tasku, vacsiu platenu kabelku, s kopou vreciek, u cinanov len za 9eur, a prisila som na nu to dlhe ucho, co som odstrihla z tej povodnej tasky. A teraz by som nemenila za ziadnu inu 😅 Niekedy sa treba proste vynajst

dosa
6. júl 2009

ja som tasku na rukovati nenosila, mala som ju v kosiku a drobnosti (penazenka, kluce...) som nosila v takej malej, akoby ladvinke na rukovati. takze som velku tasku ani nemala original ku kociku, ale taku vacsiu zo sportoveho obchodu, s priehradkami. teraz pre druhe som kupila druhy kocik, ale tasku si nechavam a dala som si na rukovat usit taky organizerik (mam ho v albume) 😉

milliigoret
6. júl 2009

alusha čo písala tú z DM-drogerky tak tu u nás ju majú za 15 eur 😉 a videla som aj v Lidli minulý týždeň stála myslím nejakých 10 alebo 15 eur viac určite nie a v taške dnu je pribalená taka letná prikrývka do kočíka ,mali to v ružovej ,modrej a čiernej aspoň tu unás,možno inde majú aj iné farby 😉 a vyzerala celkom dobre 😵
alebo ako pimpa písala u číňana majú kopu roznych tašiek tak v rámci prechádzky tam skočiť,určite ťa niečo napadne a aj farby sú rozne 😉a prišiť tam to ucho na kočík nieje až také ťažké 😉

zuzana030
7. júl 2009

no tu u náš v lidli, ...skapal pes, nič sa tam nedá kúpiť, a keď náhodou dačo..tak skoro ráno o siedmej inak smola, akoby sme boli na dedine pred sto rokmi 😠
a pre deti ani nehovorím, samé akcie na letáku a ke´d tam ideš, tak nikde nič
no pokukám teda..
len ten úchyt mu trápi, hlavne skôr o to mi ide, čo sa mi to tam nebudé šmýkať na kočíku, lebo to tam nemá čo podržať, mám to celé hladké totižto a mám pocit, že mi to bude padať, no neviem, asi len vyskúšať treba