Tienidlo na kočík

martinkatinka
4. mar 2012

V nejakej téme o kočíkoch som čítala, že ste si niektorá mamina dala ušiť cez mimibazar tienidlo na športový kočík, takú nadstavbu na striešku, aj obrázok som videla, len to nemožem nájst :( Keď sa to zastrie, tak dieťatku nefúka dnu.

ilona3
4. mar 2012

@martinkatinka pisala to cicimon a nie anjelicek prepac 🙂

martinkatinka
autor
4. mar 2012

@ilona3 veď nevadí, hlavne, že sa chápeme 😀 tak keď to budeš mať, daj vedieť ako si spokojná

ilona3
4. mar 2012

@martinkatinka napisem ak nezabudnem ked tak mi pripomen 😀

ilona3
1. apr 2012

@martinkatinka nezabudla som na teba ale ked som bola v Blave v Brendone tak ho nemali. ale mam ho objednane takze ked mi ho donesu dam ti vediet. 😉

diid
2. apr 2012

ja mam tez tieto 2 (teraz uz odlozene lebo nepouzivame kociar) tie striesky su super, ja som to pouzila aj v miernom dazdi, nepremoklo. Ked fukal silny vietor, tak tu striesku odfukavalo naspet k rucke ale prakticky by sa tam mohol dat dalsi suchy zips do predu a uchytit o madlo. To sa stavalo len vtedy ked som mala striesku uplne dole skoro detom k noham. Suche zipsy su silne, neide to len tak lahko odlepit, tusim su 3 z kazdej strany.
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?produc...

jasomto
1. máj 2012

@diid Ahoj tiez prave riesim problem s tienidlom na kocik. velmi sa paci ten, ktory si dala ty. kukam vsak tu linku a je to odkaz niekde do ameriky? je tam cena v dolaroch. kde si to kupila na slovensku? paci sa mi ze sa da stiahnut az takmer uplne.
ja som tiez pozerala tienidlo v brendone, mali ine ako tu kocky dali linku, mali taketo:
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3700...

len 21E sa mi zdalo teda dost. kde si zohnala to tvoje? stalo to tiez priblizne tolko?
dakujem jarka

ilona3
11. máj 2012

@martinkatinka strechu mam cca 2 tyzdne a som spokojna. nelutujem.
akurat mam asi smolu ze mam nejaky kazovy kus, lebo miestami sa mi zacina trhat. 😢 je to tam kde su prisite vrecka a je tam od nova taka ako rozsekana latka presne ako ide steh. zatial ju pouzivam ale ked pojdem do blavy asi sa tam zastavim a budem ju reklamovat, lebo sa bojim ze sa mi tam zacnu postat ocka.
mozem ti ju niekedy odfotit ako to vyzera. ale vzdy ked idem von na to zabudnem 😉